Forumi Horizont Gjithsej 68 faqe: « E parė ... « 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32 33 » ... E fundit »
Trego 3362 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Arkiva (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=356)
-- mendime te castit... (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=8245)


Postuar nga angelo22 datė 14 Shtator 2006 - 15:59:

Citim:
Po citoj ato qė tha plloshtani
Po numeroj budallalleqet e shpirtkatraneve...thjesht me vjen te qeshem me njerezit qe shnderrohen ne fakir te vetvetes se tyre...

ah, ...!

Te vjen te qeshesh me fatkeqesine e te tjereve.....
Fundja me mire fakire te vetvetes se tyre se sesa fakire te te tjereve...apo seshte keshtu....


Postuar nga Niqua datė 14 Shtator 2006 - 16:51:

dua ta harroj nuk dua te jem ne kontakt me te fare
dhe perseri me nise emails.. mundohem mos ti kthej pergjigje por e kam shume te veshtire.


Postuar nga Goku datė 14 Shtator 2006 - 16:57:

Deri tani kam shume mendime te keqia ne mendje...shpresoj qe te me largohen por do jete shume e veshtire


Postuar nga Simona datė 14 Shtator 2006 - 17:58:

Sa keq me vjen per dike,skam mundesi ta ndihmoj dot,zoti qofte me te dhe e zgjon nga gjumi letragjik e i jep shnac per jeten,megjithse zoti ska lene njeri pa kismet dikujt heret dikujt vone ai i jep doren,dhe i jep ate qe i takon aty ku i takon.


Postuar nga GENTI_the_KING datė 14 Shtator 2006 - 22:11:

mua te shkretit sme kan nis asnjona noi e-mail , ..................................................sa shanc kan disa more ?


Postuar nga Niqua datė 15 Shtator 2006 - 01:02:

Citim:
Po citoj ato qė tha etniku78?
mua te shkretit sme kan nis asnjona noi e-mail , ..................................................sa shanc kan disa more ?


 

se mos i kontrollon ti

qysh se ke ike ne velipoje ke ndryshu


Postuar nga Katilesha datė 15 Shtator 2006 - 10:41:

sa dite e bukur qenka sot.....miremengjez bote....miremengjez njerez...miremengjez Jete...........


Postuar nga Cindi datė 15 Shtator 2006 - 12:58:

E premte ....dhe shume e lumtur qe eshte e premte, per te qene larg monitoreve te kompjutrave kaq te shpifur dhe fallco qe mbushin vetmine boshe te njerezve te moderuar te globit.


Postuar nga Amstel datė 15 Shtator 2006 - 16:11:

mendoj se duhet te largohem nga forumi por kjo sme pelqe nuk e di thjeshte po e mendoj nuk e di nese do mundta realizoj???


Postuar nga angelo22 datė 15 Shtator 2006 - 16:15:

Mendoj se duhet ta bejme jeten te buzeqeshi pasi eshte bere shume serioze keto kohet e fundit......


Postuar nga GENTI_the_KING datė 15 Shtator 2006 - 17:16:

Citim:
Po citoj ato qė tha dreqja shkodrane


 

se mos i kontrollon ti

qysh se ke ike ne velipoje ke ndryshuunkontrolloj perdit , po bosh e kom inboxin


pastaj pse paskem ndryshu un maj naqe ?


Postuar nga NS-6 datė 17 Shtator 2006 - 00:31:

...

ndoshta ne kete ore nuk do jesh zgjuar...do te kerkoja te me lije nje vend ne endrren tende...fundja nje cep...qofte edhe i izoluar...do te me mjaftonte...ne endrren time?je ti...te tjeret i kam vendosur ne nje cep per te mos thene qe nuk ekzistojne fare...


Postuar nga Katilesha datė 17 Shtator 2006 - 00:49:

sa e lumtur jam qe te takova sonte...........ka nje cope here qe bisedoj dhe prehem ne bardhesine tende...hene....si cdo here kur takohemi bashke jemi et trishtuara te dyja dhe gjithmojme lotojme pa piken me te vogel te vullnetit..dhe atehere te gjithe yjet vallezojne me ne ne detin e loteve dhe qajne bashke me ne per te dashurit e tyre te humbur......


Postuar nga Demokrate4ever datė 17 Shtator 2006 - 03:25:

C'do mendim qe mund te kem noshta eshte i gabuar,por syte s'po me gabojne.
Sikur eshte cmendur njerezimi?!


Postuar nga Katilesha datė 17 Shtator 2006 - 12:18:

po ta shohesh njerezimin me ato syze qe ke vene.........ehe.....s'ke gjo per terezi....


Postuar nga lezhjani-82 datė 17 Shtator 2006 - 16:14:

having a blowjob a day....keeps the doctor away


Postuar nga Demokrate4ever datė 17 Shtator 2006 - 18:04:

hahahaha katilesha ne fakt me nje prototip kane efekt te kundert,nese i do nje xhiro pa problem.. shoh qe koha per analizen e cdo anetari s'po te mungon i dashur..

nejse sa per te mos dalur nga tema,prap dhe kesaj radhe kam nje mendim per njerezit..Sot duke biseduar me dike,nga ketu u hodh atje..nga atje diku tjeter dhe mendova me vete ,por nuk fola, vertet qe mendja e disave eshte tamam si top pingpongu!

lezhjani pershendetje.


Postuar nga lost_soul datė 17 Shtator 2006 - 18:23:

njerezit jane si rosat, qe direkt pas celjes nga veza ndjekin gjene e pare qe leviz...

te gjitheve na formohet truri dhe menyra si mendojme nga ambienti qe rritemi,.. ne te vertete asnje nuk mendon i lire, ose te themi qe mendon i lire brenda nje kuadrati... ne thelb mendojme gjithmone njelloj, brez pas brezi, prandaj dhe historia perseritet..


Postuar nga Katilesha datė 17 Shtator 2006 - 20:10:

e cuditshme deshira e disa njerezve ta mbajne veten si prototipa topash pinpongu...............

flm demo...per xhymertllekun tend(e kom fj.x syzet)...po s;kom nevoj per to...te siguroj qe e kam shiqimin shume te qarte dhe te pagabueshem...


Postuar nga Niqua datė 17 Shtator 2006 - 20:51:

what the hell im doing here ?


Postuar nga Katilesha datė 17 Shtator 2006 - 20:56:

sa do te doja te isha edhe nje here ne shkollle te mesme...sa me mungojne ato takimet tona...mbledhjet tona tete a tete per te zgjidhur punet tona urgjente....:


Postuar nga Demokrate4ever datė 17 Shtator 2006 - 22:42:

Citim:
Po citoj ato qė tha katilesha007
e cuditshme deshira e disa njerezve ta mbajne veten si prototipa topash pinpongu...............

flm demo...per xhymertllekun tend(e kom fj.x syzet)...po s;kom nevoj per to...te siguroj qe e kam shiqimin shume te qarte dhe te pagabueshem...katilesh e dija se do pergjigjeshe..hahaha
Pse maj burresh i personalizoni shkrimet ,kur shkrimet e mija s'kane te bejne me asnje anetar qe ndodhet ketu?!Nese e gjeni veten padashje ne ate qe them,nuk eshte faji im.
Ma merr mendja qe shikimin e ke shume te qarte jo vetem me sy!

Shendet dhe me nderqofsh katilesh.


Postuar nga Goku datė 18 Shtator 2006 - 01:02:

hmmmm...kam rene ne mendime te thella shume...por mendoj qe te vete te takoj kete siper...do jete shume mire ...


Postuar nga Simona datė 18 Shtator 2006 - 07:30:

Demo shume nick emrash ta kan van synin se dun te takojne ty,ca ke ti moj xhane mjalte?

Ej hic mos i tako se do zhgenjehesh t apo te del mashkulli femer e femra mashkull ngjo mu ti

Po mendoj se cka tani demoja kaq te embel qe u jane qepur ca,ku e shohin me car dylbish qe nga forumi amelsinen,apo shohin kta ne pa dylbi?

Na ianti ktyne   ene una du te te takoj te pime nje kafe bashke si thu ti?


Postuar nga Katilesha datė 18 Shtator 2006 - 09:30:

Demokrate4ever...............edhe une e dija qe do te pergj...je impulsive naqe ti dhe s'mundesh me nejt pa ta kthy.......po une...hahaaaaaaa....sa per gallat se nuk me pelq.me "u zan"me ty................naqe....shoqe kallamoqe...a je ok?


Postuar nga Klodel datė 18 Shtator 2006 - 09:51:

Citim:
Po citoj ato qė tha lost_soul
njerezit jane si rosat, qe direkt pas celjes nga veza ndjekin gjene e pare qe leviz...

te gjitheve na formohet truri dhe menyra si mendojme nga ambienti qe rritemi,.. ne te vertete asnje nuk mendon i lire, ose te themi qe mendon i lire brenda nje kuadrati... ne thelb mendojme gjithmone njelloj, brez pas brezi, prandaj dhe historia perseritet..plotesisht dakort.
Mendim casti? kam nevoje per ajer sepse me mungon...


Postuar nga Lela_Dr datė 18 Shtator 2006 - 19:57:

Shikimi i nje artisti vlen me shume se shume llafe


Postuar nga diellza26 datė 19 Shtator 2006 - 08:17:

Kushedi sa bukur duhet te jete, ne shoqerine e shiut dhe artistit,


Postuar nga volter datė 21 Shtator 2006 - 16:57:

ajer, ose frymemarrje poetike qe te clirojne nga vetja e huaj..


Postuar nga Amstel datė 21 Shtator 2006 - 17:03:

shume u trubullt por asgje te sakte vete mendimeve te kota


Postuar nga KONTESHA01 datė 21 Shtator 2006 - 17:40:

Arrow

Me ishte zene fryma,vetem per pak caste...Kur hapa syte e mendjes,ajo qante embelsisht..."Pac fat Shpirt i vogel"-e urova instiktivisht,dhe e putha ne balle lehtesisht
me buzet e ftohta prej dhimbjeve dhe copave te akullit...
Kisha qare dhe une tek mundohesha t`i njomja buzet e saj aq te mishta me qumeshtin e gjirit tim...Ndaj i qesha jetes, i bertita ankthit,dhe zhduka hidherimet e ndjenjave te castit.


Postuar nga Cindi datė 21 Shtator 2006 - 17:45:

Citim:
Po citoj ato qė tha KONTESHA01
Me ishte zene fryma,vetem per pak caste...Kur hapa syte e mendjes,ajo qante embelsisht..."Pac fat Shpirt i vogel"-e urova instiktivisht,dhe e putha ne balle lehtesisht
me buzet e ftohta prej dhimbjeve dhe copave te akullit...
Kisha qare dhe une tek mundohesha t`i njomja buzet e saj aq te mishta me qumeshtin e gjirit tim...Ndaj i qesha jetes, i bertita ankthit,dhe zhduka hidherimet e ndjenjave te castit.Te te rroje vajza topolakja dhe me jete te gjate.

Puthe fort nga une


Postuar nga Zhylien Sorel datė 22 Shtator 2006 - 13:10:

Disa duan vemendjen e botes qe te ndihen "njerez" por mjafton vemendja e nje njeriu te vetem qe te ndjesh boten...........


Postuar nga Green_Mamba datė 22 Shtator 2006 - 13:50:

...Live And Let Die ...


Postuar nga Katilesha datė 22 Shtator 2006 - 19:47:

Citim:
Po citoj ato qė tha eric darven
Disa duan vemendjen e botes qe te ndihen "njerez" por mjafton vemendja e nje njeriu te vetem qe te ndjesh boten...........jam thellesisht ok me ty..............


Postuar nga Zhylien Sorel datė 22 Shtator 2006 - 19:49:


Postuar nga buzeqeshja datė 22 Shtator 2006 - 19:52:

Zot pse te gjitha vetem mua me ndodhin nganjeher me duket vetja me e pafata ne ket bote kto jan mendimet e mia te vetme ne kto momente


Postuar nga Zhylien Sorel datė 22 Shtator 2006 - 19:54:

Citim:
Po citoj ato qė tha buzeqeshja
Zot pse te gjitha vetem mua me ndodhin nganjeher me duket vetja me e pafata ne ket bote kto jan mendimet e mia te vetme ne kto momente


Postuar nga buzeqeshja datė 22 Shtator 2006 - 20:04:

flm yllo edhe un te dergoj nje


Postuar nga Katilesha datė 22 Shtator 2006 - 20:08:

une sonte ndihem e shterruar nga mendimet...kane ikur tutje...........ne nje cep ...strukur po me presin.........


Postuar nga Enya datė 22 Shtator 2006 - 20:26:

Po pertoj te ha dreken;-me sakte po pertoj te gatuaj dicka per veten.

Me duhet te ushqehem dhe pa pas deshire;ndryshe...


Postuar nga tresh datė 22 Shtator 2006 - 20:33:

sa rob te trashe......


Postuar nga Demokrate4ever datė 22 Shtator 2006 - 21:02:

Citim:
Po citoj ato qė tha tresh
sa rob te trashe......


Tresh pse me nerva naqe? Gjanat zgjidhen me qetesi sidomos kur ke te besh me fene..


Postuar nga Niqua datė 22 Shtator 2006 - 21:27:

Citim:
Po citoj ato qė tha football


Te te rroje vajza topolakja dhe me jete te gjate.

Puthe fort nga une 

 

Football  kontesha ska fmi me sa di une ,apo jo  kontesh?

 

Sa e bukur eshte mbasditja me plan per ne mbremje


Postuar nga Klodel datė 22 Shtator 2006 - 23:54:

sot eshte dita e lemsheve. u befshin lemsh te gjithe ishalla.


Postuar nga misterioz datė 23 Shtator 2006 - 00:34:

Po me uren ē'paten xhanem.....????


Postuar nga Demokrate4ever datė 23 Shtator 2006 - 03:29:

sa pjellore eshte mendja njerezore zot i madh!


Postuar nga Niqua datė 23 Shtator 2006 - 08:57:

Hahahhhaahah  demo pjellore the? Pjellore deri ne pjellim,ahahaha,ku je maj ti qe mshef dhe sflet me goje?


Postuar nga Zhylien Sorel datė 23 Shtator 2006 - 11:47:

Rastesisht ne autobus kryqezova shikomin me nje vajze sy jeshile......e cuditshme sepse une vetem syte i pash asaj......Ndodhi ne nje fraksion sekonde.Se kuptoj pse keta syte jeshil me shkaktojne nje termet shpirteror 7 ball i shkalles rihter


Postuar nga Katilesha datė 23 Shtator 2006 - 11:49:

po me takove mu qe i kam syte jeshil te theksuar......po te shembi krejt me duket........pertoke po te hedhi....ps.do te pergj....


  Gjithsej 68 faqe: « E parė ... « 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32 33 » ... E fundit »
Trego 3362 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.