Forumi Horizont Gjithsej 16 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 »
Trego 16 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Letersia Boterore (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=317)
-- Vajza dhe Vdekja - nga - Maksim Gorki (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=9940)


Postuar nga Isra datė 23 Janar 2006 - 13:28:

Edhe une se kisha lexuar ndonjehere kete mrekulli te Gorkit, e kisha degjuar por s'mbaj mend ta kem lexuar ndonjehere..

Iliursa, aman ku mi gjen keto perla??

Rrofsh qe na i solle!

PS.
Po kush e ka perkthyer, se perkthimi qenka madheshtor...


  Gjithsej 16 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 »
Trego 16 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.