Forumi Horizont Forumi Horizont > Kėrko > Mesazhet problematike nga lule
 

Mesazhi Nėn-Forumi Datė
  Tema: Copeza jete nga e kaluara...
  Mesazhi: Waw amour , un as e mbaj veten Trans ose less ....
Mesazhi: Waw amour , un as e mbaj veten Trans ose less ....
Ke kjo tema jote , as i hedh syt , se skam interes te lexoj carrlliqe , po tani e kuptoj , se ē'duan te thon antaret e tjere me ate shprehjen qe *Ti Han Meshkujt* :D
rri e qet xhan , nese do vish t'mi shkulesh petalet ruhu para mos biesh me turi ne Tum..si je msuar ;)

p.s Fani kujtoi se jam i njejti person me ty , mos i vej faj lali , i jan toksiku hormonet nga droga morphina e tepert :P

E di ēa amour , se s'do vija kemb kurr ke kjo teme meqe mthirre
ec mi shkul petalet ,kurse kti haja ate rroēken OO !:oh

E urrej veten ,nese arrij te tundohem nga nje mashkullore si ty ;) apo t bie pre e provokimeve , vet e kerkove!

p.s kur sheh qe s'ta permend kush emrin mos e bej as ti !
shtt ups tashi bad girl ose bad boy , si t'kesh qejfin !
:canna
Ditari 05/10/2011
17:50
  Tema: fatkeqia kombetare ....politikanet Shqipetare
  Mesazhi: [QUOTE][i]Po citoj ato qė tha Piktor [/i] [B] Nuk
Mesazhi: [QUOTE][i]Po citoj ato qė tha Piktor [/i]
[B] Nuk e kuptoja se ēhynte ideali ketu moj fisnike?:D [/B][/QUOTE]

Po e mar si vlersim.

[QUOTE][i]Po citoj ato qė tha Piktor [/i]
[B]Po pse xhanem duhet te kalojme patjeter tek personalja!!!
Une as u fyeva as e mora per te keq thjesht doja ta zgjeroja debatin. Me vjen keq qe jemi keqkuptuar.[/B][/QUOTE]

Personale? aspak s'ishte ky qellimi , thjesht un jam ca e veshtire per t'me kuptuar.
Nese don ta zgjerosh debatin..hap teme kastile ē'do the thot fjala Fisnik dhe ē'hyn ideali ne te .
Ah ka nje problem te vogel ama , do mduhet shpeshher ti them mendimet ne frengjisht ,anglisht , ose italisht , se shqip mezor po meremi vesht..behet?

[QUOTE][i]Po citoj ato qė tha Fajtori [/i]
[B]Kam frike se do marresh ti ban kesaj rradhe.
Pac fat. [/B][/QUOTE]

Faje larg qofte bane Mondes , se kush duron lotet e kurtit , vuuuuuu pastaj :D
Se ke ven re sa meren vesht??
Tashi 2 mundesi jan,, ose kan gjet gjuhen e perbashket , ose kurti i fut nje tallje trrapi me te Boh!:p
Nejse ..nje kshill indirekte mondushes ik nderro ato breēka( edhe nese s'jan Armani n.p) vetem nderroi se na qelbe...

( p.sh sorry per fjalorin po si gjeta , fola dhe un mo).
Politika Shqiptare 15/09/2011
13:21

 
Ora tani: 09:17

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.