Forumi Horizont Forumi Horizont > Kėrko

Kėrko tek Forumi Horizont
Kėrko Fjalė Kyēe Kėrko AnėtarėtKėrkim fillestar: ndani fjalėt qė kėrkoni me hapėsira tė thjeshta.

Kėrkim i avancuar: Lidhni fjalėt me njėra tjetrėn duke futur AND, OR dhe NOT mes tyre pėr tė kontrolluar kėrkimin nė mėnyrė tė detajuar.
Vini asteriks (*) si shenjė e pėrgjithshme qė do tė thotė gjithēka (Psh *rev* gjen krevat, treva etj.)
Pseudonim tė plotė
Pseudonime qė pėrmbajnė


Opsionet e Kėrkimit
Kėrko tek... Kėrko nė mesazhet e postuara... Rezultatet renditi sipas...Kėrko mesazhet komplet 
Kėrko vetėm titujt 
Trego rezultatet si mesazhe 
Trego rezultatet si tema 
dhe mė tė reja
dhe mė tė vjetra
nė mėnyrė rritėse
nė mėnyrė zbritėse


 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.