Forumi Horizont > Pėrbėrja e Stafit

Administratorė
Pseudonimi Vendbanimi
Offline Fajtori
Europe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat)
Offline Lela_Dr
Duke ėndėrruar Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat)
Offline lezhjani-82
Eternity... Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjani-82 (me Mesazh Privat)

Super Moderatorė
Pseudonimi Vendbanimi
Offline Piktor
larg & afer Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat)

Moderatorė
Pseudonimi NėnForumet Vendbanimi
Offline al74
Aktualitete Ndėrkombėtare
Diskutime Shoqėrore
Sporti
meran- It Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me al74 (me Mesazh Privat)
Offline Anemone
Muzika Rose Perpetua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Anemone (me Mesazh Privat)
Offline Deb*
Gjuha Angleze
Tė ndryshme
Arti Figurativ
Arsimi
diku aty, prane...... Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat)
Offline Dr_Devil
Shkarkime - Download
Interneti dhe Shqipėria
Italy Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Dr_Devil (me Mesazh Privat)
Offline ingmetalboy
Letėrsia wherever I may room Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ingmetalboy (me Mesazh Privat)
Offline Lela_Dr
Gjuha Italiane
Njohja me anėtarėt e forumit
Diskutime Shoqėrore
Duke ėndėrruar Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat)
Offline lezhjani-82
Politika Shqiptare
Tė ndryshme
Tė qeshim pak...
Eternity... Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjani-82 (me Mesazh Privat)
Offline Lord_Of_The_Strings
Informatikė & Programim Asgard Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lord_Of_The_Strings (me Mesazh Privat)
Offline Piktor
Gjuha Shqipe
Figura tė shquara
Historia
larg & afer Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat)