Forumi Horizont Forumi Horizont > Shkenca > Fizikė dhe Astronomi > Fundi i njerezimit
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
tpk
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 22/11/2011
Vendbanimi:
Mesazhe: 54

Fundi i njerezimit

Sipas llogaritjeve qe kam bere une, fundi i njerezimit do vije mbas 10.000 vjetesh dhe ne ate kohe njerezit do jene me shume robote sesa njerez. Pra nuk do kene mish dhe gjak.
Do te doja shume te jetoja ne ate kohe qe mos me canin karin keto femrat qe bojn gam gam neper forume kur i kerko nji foto nudo ose kur i kerko qe te kapin stilolapsin.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Dhjetor 2011 21:35
tpk nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė tpk Vizito faqen personale tė tpk't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: tpk Shto tpk nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto tpk nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
minor threat
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 25/11/2011
Vendbanimi:
Mesazhe: 71

edhe mu mkan prek keq nseder kto femrat e forumit...mkan ber te ndjehem si katil...esht ndjenje shkerdhat komplet...gati gati mkan ber te ndjehem fajtor qe jam mashkull...kshq zgjidhja ime esht qe tani roli im i ri nforum do jet qe te bej si shpirt i torturuar romantiku...te hap tema me citate post-moderne dhe poezi hermetike dhe te lyej syte me rimel si ai Gibbsi

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Dhjetor 2011 21:58
minor threat nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė minor threat Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me minor threat (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: minor threat Shto minor threat nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto minor threat nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
tpk
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 22/11/2011
Vendbanimi:
Mesazhe: 54

Lene lene se me ka ik truni fare.
Tani po iki te shof Titanikun dhe te degjoj ca kenge te ColdPlay. Do ja marr borxh kasetat Gibsit.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Dhjetor 2011 22:04
tpk nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė tpk Vizito faqen personale tė tpk't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: tpk Shto tpk nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto tpk nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
minor threat
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 25/11/2011
Vendbanimi:
Mesazhe: 71

un po shkoj te degjoj melodine e eres qe rreshqet ndermjet kangjellave dhe po nxjerr 1 lot te vetem nga syte, si shenje proteste te heshtur ndaj vrazhdesise se ksaj bote ordinere!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Dhjetor 2011 22:09
minor threat nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė minor threat Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me minor threat (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: minor threat Shto minor threat nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto minor threat nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
al74
hamall

Regjistruar: 29/04/2009
Vendbanimi: meran- It
Mesazhe: 6674

e sinqerisht jam mese i sigurt qe ju do merrni mbi shpatulla te gjithe mekatet e ksaj dynjaje robotike. do ju pagezojme me Jezu Krisht Jr.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Dhjetor 2011 22:59
al74 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė al74 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me al74 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: al74 Shto al74 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto al74 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
minor threat
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 25/11/2011
Vendbanimi:
Mesazhe: 71

e forte kjo

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Dhjetor 2011 23:12
minor threat nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė minor threat Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me minor threat (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: minor threat Shto minor threat nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto minor threat nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 12:15 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Shkenca > Fizikė dhe Astronomi > Fundi i njerezimit

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.