Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Lajmerime dhe Reklama > Lajmerime faqesh web > www.trashje.com
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
tpk
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 22/11/2011
Vendbanimi:
Mesazhe: 54

www.trashje.com

Une jam nje perfaqsues i organizates "Shqiptaret kundra Injorances" dhe detyra ime ne internet eshte qe te perhap fjalen e lire.
Fjala e lire gjendet tek www.trashje.com
Po patet ndonje pyetje apo keni ndogje qe te paqarte ju lutem me njoftoni, pasi si perfaqsues i organizates detyra ime eshte te sheroj injorancen ne Internet.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Nëntor 2011 16:39
tpk nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė tpk Vizito faqen personale tė tpk't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: tpk Shto tpk nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto tpk nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
al74
hamall

Regjistruar: 29/04/2009
Vendbanimi: meran- It
Mesazhe: 6674

arrita te rregjistrohem Vetem nepermjet iPhone ne kete faqe , thjesht edhe per kthim vizite por ndoshta edhe keto pak fjale qe shkruaj ketu jane te teperta per ate llum zhgenjimi qe eshte mbledhur ne kete trashje. pesimizmi e deshtimi mbledhur bashke ku te te qenit i forte tregohet vetem me banalizma ordinere nuk vlen. po te ju duhen litare apo brisqe hapeni gojen . do i shpenzoja me qejf njizetepese euro e gjysem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Dhjetor 2011 12:57
al74 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė al74 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me al74 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: al74 Shto al74 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto al74 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14603

Citim:
Po citoj ato që tha al74
arrita te rregjistrohem Vetem nepermjet iPhone ne kete faqe


Pse kishe frike me lene adresen e IP-se nga PC-ja

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Dhjetor 2011 18:39
AngelDevil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
al74
hamall

Regjistruar: 29/04/2009
Vendbanimi: meran- It
Mesazhe: 6674

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil


Pse kishe frike me lene adresen e IP-se nga PC-jae kane blloku akoma pa u rregjistru se une as qe marr vesht nga ipite

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Dhjetor 2011 21:57
al74 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė al74 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me al74 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: al74 Shto al74 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto al74 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14603

2 gjera kisha une me ate komentin tat:

1. kur ste pelqen pse u rregjistrove

2. eshte e ndershme qe kur thu dicka duhet te jete dhe pala 2te me debatu dhe me bo krahasimin kuptohet tani ti e di qe tpk eshte ban-u ath per ca i shkrun keto ku do me arrit se nuk e kuptova

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Dhjetor 2011 22:07
AngelDevil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
al74
hamall

Regjistruar: 29/04/2009
Vendbanimi: meran- It
Mesazhe: 6674

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil
2 gjera kisha une me ate komentin tat:

1. kur ste pelqen pse u rregjistrove

2. eshte e ndershme qe kur thu dicka duhet te jete dhe pala 2te me debatu dhe me bo krahasimin kuptohet tani ti e di qe tpk eshte ban-u ath per ca i shkrun keto ku do me arrit se nuk e kuptovanuk me pelqejne por duhen kundershtu e jo tu shkosh sipas valles sepse heshtja ju jep nje tip konsensusi e nje fare te drejte qe te perdhosin cdo gje qofte edhe me fjale.

e dyta ju eshte dhene ban sepse kane shkelur rregullat e forumit gje qe vlen per cdo anetar te forumit mua dhe ty bashke e po prape e dyta pertoj tu pergjigjem sipas rimes me tel. prandaj ju pergjigjem qe ketu .
edhe e dyta tjeter e pafund me vjen keq qe zgjuarsia natyrale qe ju eshte falur jo shume individeve te shperdorohet ne ate fare menyre .
besoj te jesh mjaftueshem e kenaqur shejtone

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Dhjetor 2011 22:27
al74 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė al74 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me al74 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: al74 Shto al74 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto al74 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14603

Citim:
Po citoj ato që tha al74


nuk me pelqejne por duhen kundershtu e jo tu shkosh sipas valles sepse heshtja ju jep nje tip konsensusi e nje fare te drejte qe te perdhosin cdo gje qofte edhe me fjale.

e dyta ju eshte dhene ban sepse kane shkelur rregullat e forumit gje qe vlen per cdo anetar te forumit mua dhe ty bashke e po prape e dyta pertoj tu pergjigjem sipas rimes me tel. prandaj ju pergjigjem qe ketu .
edhe e dyta tjeter e pafund me vjen keq qe zgjuarsia natyrale qe ju eshte falur jo shume individeve te shperdorohet ne ate fare menyre .
besoj te jesh mjaftueshem e kenaqur shejtoneprap spo te kuptoj me ndrico pak se nuk u knoqa

ku eshte kundershtimi yt nuk lexova ndonje postim tendin qe i kundershton

nuk po diskutoj pse ju vu bani por po diskutoj qe opinioni yt kur ske tjetrin perballe me debatu bie ne nivelin e thashethemeve gje qe ju meshkujve sju falet kjo gje eshte shume turp per mendimin tim

ti e di shume me mire se une se nuk vleresohet intelekti i njerzve pse flasin ashtu si jua ndjen apo jo ... ja psh ke hap ndonje mhb politik historik kulture art me ta me krahasu intelektin

kot kshu per mhb meqe skena cbojme

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Dhjetor 2011 22:32
AngelDevil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
al74
hamall

Regjistruar: 29/04/2009
Vendbanimi: meran- It
Mesazhe: 6674

shejtone , lere fare me mire . edhe pergjigja e mesiperme ishte per respekt ndaj vemendjes, edhe tendes . nese me te vertete je e interesuar mund te drejtohesh me mp.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Dhjetor 2011 22:42
al74 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė al74 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me al74 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: al74 Shto al74 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto al74 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 12:11 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Lajmerime dhe Reklama > Lajmerime faqesh web > www.trashje.com

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.