Forumi Horizont Forumi Horizont > Shkenca > Interneti dhe Shqipėria > www.toptreg.com, tregu qe bashkon shqiptaret
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
toptreg
Anetar i ri

Regjistruar: 08/01/2012
Vendbanimi:
Mesazhe: 1

www.toptreg.com, tregu qe bashkon shqiptaret

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re map logo.png
Ky file ėshtė shkarkuar 7 herė.

www.toptreg.com synon të bëhet tregu më i madh mbarëshqiptar në Shqipëri, Kosovë, Maqedoni dhe diasporë.

Faqe per shpallje dhe njoftime ka shume, po cka dallon www.toptreg.com nga te tjeret :


* Shume lehte dhe shpejte per te publikuar nje shpallje te re

* Nuk kerkon regjistrim per te publikuar shpallje te re

* Integrim me Google maps

* Algoritem te avancuar te motorit per kerkim te shpalljeve

* Hapjen e butikut falas, per kompani ofron publikim te shpalljeve shume te shpejte

Jeni te mirseardhur te komentoni www.toptreg.com !

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Janar 2012 01:18
toptreg nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė toptreg Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me toptreg (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė toptreg't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: toptreg Shto toptreg nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto toptreg nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 09:56 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Shkenca > Interneti dhe Shqipėria > www.toptreg.com, tregu qe bashkon shqiptaret

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.