Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Psikologjia > Femrat marrin 75% tė vendimeve.
Gjithsej 5 faqe: « 1 2 3 4 [5]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
al74
hamall

Regjistruar: 29/04/2009
Vendbanimi: meran- It
Mesazhe: 6674

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil


Me jep 1 shembull zgjedhje drastike qe ta kap fillin e mhb

nqse gruja te thote do i cojme cunat ti bejme piktora kurse ti i thu jo du me i bo futbollista si ja boni?


shof qe nuk e paske kap muhabetin se kjo pytja qe ben nuk ka te beje me vendime e aq me pak me sa thashe me siper. thjesht do plotesohet deshira e femise . nuk vendoset ne kete drejtim.
gjithsesi muhabeti eshte subjektiv ne cdo cift po duke pas edhe parasysh
rregullat shoqerore qe e rrethojne.
nqs. femres i duket nje vendim i rendesishem se ca ngjyre duhet me i ble breket apo ku do behet shoping athere te thomi qe ka vendos.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Janar 2012 18:55
al74 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė al74 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me al74 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: al74 Shto al74 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto al74 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14603

Citim:
Po citoj ato që tha al74

thjesht do plotesohet deshira e femise . nuk vendoset ne kete drejtim.
gjithsesi muhabeti eshte subjektiv ne cdo cift po duke pas edhe parasysh rregullat shoqerore qe e rrethojne.
nqs. femres i duket nje vendim i rendesishem se ca ngjyre duhet me i ble breket apo ku do behet shoping athere te thomi qe ka vendos.Spo flasim per blerje brekesh e sutjenash ketu o Al por per vendime te rendesishme ne cift te tipit duhet ble 1 makine 1 shpi e re du te shkoj ne Dubai me pushime them une kurse partneri im thote ne Kube, du te martohemi du me pas femije du me u nda etj etj pra ne keto vendime kush e ve vulen ti apo gruja .... si dhe femija eshte ne moshe te mitur nuk mund te marre vendime vete prandaj jane prinderit qe duhet te vendosin per te nuk mund te lihet ne doren e femijes


vari trapin teme koti

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Janar 2012 19:51
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil

i thu jo du me i bo futbollista si ja boni?ketu vendimin e merr burri qe ju befsha kurban ju befsha se mendim ma te bukur ska pas noj here ne gjithe keto vite martese (do thoja) futbollista dhe cke me te te behen dhe mundesisht te famshem si del Piero im

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Janar 2012 09:32
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14603

Citim:
Po citoj ato që tha BIONDIA


ketu vendimin e merr burri qe ju befsha kurban ju befsha se mendim ma te bukur ska pas noj here ne gjithe keto vite martese (do thoja) futbollista dhe cke me te te behen dhe mundesisht te famshem si del Piero impaska buRRe shpia pse sthu ti

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Janar 2012 10:35
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5475

Citim:
Po citoj ato që tha BIONDIA


ketu vendimin e merr burri qe ju befsha kurban ju befsha se mendim ma te bukur ska pas noj here ne gjithe keto vite martese (do thoja) futbollista dhe cke me te te behen dhe mundesisht te famshem si del Piero im
hahahhaha s akam qesh
pse thuj

sa bukur e ke then ju befsha kurban ju befsha
per temen desha me than ska burra ma per zotin vec ca rrejn kot se krjet femrat e kan marr ne dor


sfus veten ktu jam teper shpirtmir mendoj gjithmone si per vete e per ket humb gjithe

po cti besh zoti ehste me mu


e jo po deshta me tahn lumi ai burr qe mka me pas mu qe sja prish kurr ,as ku shkove as ca bane as me ke e bane as kujt ja lle as sa ja llle ,vec po ca duhs is dush pro gjithe ncnncncn hahahhaha po qesh maaaaaaa

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Janar 2012 13:12
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil


paska buRRe shpia pse sthu ti

ne fak spo flisja per shtepine time une ti shoqe e kisha kshu ne pergjithesi...ke votra ime ka 2 burra io dhe une vendimet i marrim bashke 45 % ai dhe 55% une ke e imja kam fut dhe qypin.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Janar 2012 17:48
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5475

Citim:
Po citoj ato që tha BIONDIA
ne fak spo flisja per shtepine time une ti shoqe e kisha kshu ne pergjithesi...ke votra ime ka 2 burra io dhe une vendimet i marrim bashke 45 % ai dhe 55% une ke e imja kam fut dhe qypin.gjithe mendoja qe burri kishte vendim kryesor per ty bjonde cfare ndolli me surprizove

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Janar 2012 01:43
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Citim:
Po citoj ato që tha dylangjithe mendoja qe burri kishte vendim kryesor per ty bjonde cfare ndolli me surprizove

vetem ne krevat dylan ka a vendimin kryesor ai sja bej fjalen 2 i jap te drejte behet si thote ai.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Janar 2012 17:39
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5475

Citim:
Po citoj ato që tha BIONDIA
vetem ne krevat dylan ka a vendimin kryesor ai sja bej fjalen 2 i jap te drejte behet si thote ai.wowwwwwwww qenkam e vetmja une si duket acoma me kohete vjetra kot sthem nuk gjindet dhe nje zemer si e imja

ndersa me mu ai gangstjeri im ben qef arsyeja per cfare dhe smerr zemer te me tralltoj kurr ngaqe e ka rrugen e hapur m=per mu si deshiron ne cdo gje


e gjithe cfare mund ti bej une ndonje kritike psh sbehet kshu apo nuk flitet ashtu e vetmja arsye ku mund ti kundershtoj

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Janar 2012 00:10
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 12:04 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 5 faqe: « 1 2 3 4 [5]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Psikologjia > Femrat marrin 75% tė vendimeve.

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.