Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Probleme Sociale > Virgjeria mashkullore dhe mendimi juaj. Vlerėsimi i Temės: 16 votime, mesatarja 2.75.
Gjithsej 15 faqe: « E parė ... « 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5475

Re: Re: Virgjeria mashkullore dhe mendimi juaj.

Citim:
Po citoj ato që tha SHKODRA4001


po duhet ti dali gjak ....hahhahaa cfar teme pa vend !!!
mashkulli nuk shkon ne martese por martohet me femren te cilen e ka zbuluar.(zgjedhur) ose ja kan ba shkusi demode made in albania, turkey apo azerbaixhan e ctr....maturia e mashkullit bazohet ne pjekurine seksuale e virgjiniteti ketu ka vetem negativitet ne lidhje me partneren e re ne martese!iamgjinoni pak nje cift te virgjer ne aktin seksual si do traumatizoheshin.....
me u tramatizu mos len nam ti se sjam tramatizu dikur ne kohen e enverit qe su ka ra as te shofin duke puth nje femer jo ti bejn dahsuri
e jo ma sot qe sa te jen tele e pc spo vun njeir per ato pun e mesojne pa problem
po po do thuash do jet cik me i vrullshem si her epar gjuhet qe mezi pret

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Shkurt 2012 23:19
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RIP Gibbs
Victim at Finnegans Wake

Regjistruar: 13/05/2006
Vendbanimi: Bitchfield
Mesazhe: 2637

Lol ńje gje kaq intime e quani problem social? Ka humor te holle shqiptari

__________________
Si nuk u bera njehere moderator...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Maj 2012 22:42
RIP Gibbs nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RIP Gibbs Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RIP Gibbs (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RIP Gibbs Shto RIP Gibbs nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RIP Gibbs nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Kjo teme me pelqen.
Glak si ishte hera e pare?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Maj 2012 01:31
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5475

lat nam dhe ju viregjeria ne 2012 a dini ca flitni pa iba mir 10 vjec mendojn per sex tan diten ju flisni per virgjeri

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Maj 2012 13:25
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha dylan
lat nam dhe ju viregjeria ne 2012 a dini ca flitni pa iba mir 10 vjec mendojn per sex tan diten ju flisni per virgjeri

Pse thu ti gjyshnit tane nuk kane menduar?

Pyete gjyshen dhe te shikosh kur te te tregoje.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Maj 2012 20:50
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SHKODRA4001
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 18/09/2011
Vendbanimi: BELGJIKE DHE SHKODER
Mesazhe: 599

Re: Re: Re: Virgjeria mashkullore dhe mendimi juaj.

Citim:
Po citoj ato që tha dylanme u tramatizu mos len nam ti se sjam tramatizu dikur ne kohen e enverit qe su ka ra as te shofin duke puth nje femer jo ti bejn dahsuri
e jo ma sot qe sa te jen tele e pc spo vun njeir per ato pun e mesojne pa problem
po po do thuash do jet cik me i vrullshem si her epar gjuhet qe mezi pret

eee thua ti kohen e neverit kane qene disponibel bunkeret non stop ku cdo bunker ka qene pike takimi dashurickash ate kohe ilegale....ku ja kan kalu filmave porno e pc-s sot se sot para pc-s direkt rinia ne wc po shkon se partneren vec virtuale po ka eeee.....dorina po eshte femra ideale sot moderne gratis made in pc-internet.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Maj 2012 20:54
SHKODRA4001 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SHKODRA4001 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SHKODRA4001 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SHKODRA4001 Shto SHKODRA4001 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SHKODRA4001 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5016

Lol, vetem titullin e temes dhe patjeter thashe me vete do gjej ndonje shkrim te amorit.
Na u zhduk kjo?!:p

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Maj 2012 22:59
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SHKODRA4001
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 18/09/2011
Vendbanimi: BELGJIKE DHE SHKODER
Mesazhe: 599

Re: Re: Re: Virgjeria mashkullore dhe mendimi juaj.

Citim:
Po citoj ato që tha lezhjani-82

Sdo traumatizoheshin o Shkodra se ka X-1, X-2, X-Tring...mos u merzit e mos pacim halle te tjera.ooo LEZHAAA skam kohe me tv x porno une ma se kam 100 metra larg shpis vitrinat me femra te bukra nga shqiperia,moldavia,italia ectr....i shikjoj livee une.tv po ta fali ty bahsk me satelit!sjam merzit aspak por spo m kuptoni ju qa shkarravis ktu ...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Tetor 2012 11:53
SHKODRA4001 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SHKODRA4001 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SHKODRA4001 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SHKODRA4001 Shto SHKODRA4001 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SHKODRA4001 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 11:59 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 15 faqe: « E parė ... « 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Probleme Sociale > Virgjeria mashkullore dhe mendimi juaj.

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.