Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Policet Greke Torturojne 2 Te Mitur Shqiptare!!!
Gjithsej 10 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme

16 Qershor 2007 ::: 20:36
Gjergj Kastrioti
Veritas Odium Parit


Regjistruar: 21/10/2004
Vendbanimi: God is busy, me too...
Postime: 2957
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Policet Greke Torturojne 2 Te Mitur Shqiptare!!!

Eshte ky lajmi qe ka dhene pak me pare tv " Top Channel " mbi kete skandal te ndodhur para nje viti ne nje rajon policie ne greqi!!!

Lajmi eshte i shoqeruar edhe nga nje video, te cilen per tani nuk po e gjej dot ne youtube qe ta sillja ketu, por mund ta shihni tek edicioni i lajmeve.

Karamanlis, kryeministri grek ka shprehur "keqardhjen" per kete rast...

Por sidoqofte eshte nje akt i cili eshte i PAJUSTIFIKUESHEM!
Nuk eshte hera e pare qe ndodhin tortura te tilla!!!Hapa nje peticion te cilin mund ta "firmosim" on line, dhe me vone mund t'ja bejme te ditur edhe ndonje instance si psh Amnesty International!

http://www.ipetitions.com/petition/...duku/index.html eshte link per te firmosur kete peticion!


dhe HAPENI LAJMIN beni te ditur sa me shume persona te jete e mundur!!!


SHQIPETAR MOS RRI POR DUKU, SHQIPETAR!

Modifikuar nga Lela_Dr datė 18/06/2007 ora 22:13

 

__________________
It is in truth not for glory, nor riches, nor honours that we are fighting, but for freedom - for that alone, which no honest man gives up but with life itself.(Declaration of Arbroath)

Click Here to See the Profile for Gjergj Kastrioti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gjergj Kastrioti (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gjergj Kastrioti't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gjergj Kastrioti Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e injorimit Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e monitorimit
 
17 Qershor 2007 ::: 02:39
Gjergj Kastrioti
Veritas Odium Parit


Regjistruar: 21/10/2004
Vendbanimi: God is busy, me too...
Postime: 2957
Status: Offline

Modifiko Mesazhin 

__________________
It is in truth not for glory, nor riches, nor honours that we are fighting, but for freedom - for that alone, which no honest man gives up but with life itself.(Declaration of Arbroath)

Click Here to See the Profile for Gjergj Kastrioti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gjergj Kastrioti (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gjergj Kastrioti't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gjergj Kastrioti Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e injorimit Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e monitorimit
 
17 Qershor 2007 ::: 02:50
Demokrate4ever
Veteran ne forum


Regjistruar: 27/06/2005
Vendbanimi: Eastern Seaboard
Postime: 4434
Status: Offline

Modifiko MesazhinMe shokoj kjo video.O zot sa skene e dhimbshme per ata dy shqiptare te gjore edhe per te tjere shume qe mesyjne deren e grekut.
Poshtersi e grekeve.Mallkuar qofshin.

 

__________________
I say there're no depressed words just depressed minds.

Click Here to See the Profile for Demokrate4ever Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Demokrate4ever (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Demokrate4ever't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Demokrate4ever Shto Demokrate4ever nė listėn e injorimit Shto Demokrate4ever nė listėn e monitorimit
 
17 Qershor 2007 ::: 03:10
Vlonjati99Tave
Arrakat


Regjistruar: 15/12/2003
Vendbanimi: A Silent Night, A Secret Tear, Wishing You Were Here
Postime: 2169
Status: Offline

Modifiko Mesazhinata plera qe kan ber kete akt makaber.. do djegur te gjall.. do prer misht me gersher ne mynyren me cnjerzore e pa keqardje... grek te ndyre.. populli me i trash ne bot.. populli me pederast ne bot... ptuuuuuuuu deknat ne vorr o greker

 

__________________
*Born To Touch Your Feelings* I Dont Care If Im Hated On The Net.
Because I Have A Real Life.

Click Here to See the Profile for Vlonjati99Tave Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vlonjati99Tave (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vlonjati99Tave't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vlonjati99Tave Shto Vlonjati99Tave nė listėn e injorimit Shto Vlonjati99Tave nė listėn e monitorimit
 
17 Qershor 2007 ::: 03:20
Vlonjati99Tave
Arrakat


Regjistruar: 15/12/2003
Vendbanimi: A Silent Night, A Secret Tear, Wishing You Were Here
Postime: 2169
Status: Offline

Modifiko MesazhinKliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė reBashkangjitje: p2beal.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 4078 herė.

.

 

__________________
*Born To Touch Your Feelings* I Dont Care If Im Hated On The Net.
Because I Have A Real Life.

Click Here to See the Profile for Vlonjati99Tave Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vlonjati99Tave (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vlonjati99Tave't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vlonjati99Tave Shto Vlonjati99Tave nė listėn e injorimit Shto Vlonjati99Tave nė listėn e monitorimit
 
17 Qershor 2007 ::: 03:27
Gjergj Kastrioti
Veritas Odium Parit


Regjistruar: 21/10/2004
Vendbanimi: God is busy, me too...
Postime: 2957
Status: Offline

Modifiko MesazhinE dini cfare kam qejf une...?!

TE SABOTOJNE TE THEMI NJE JAVE PUNEN NE SHENJE PROTESTE,
TE GJITHE SHQIPTARET QE PUNOJNE, JETOJNE E NDERTOJNE SHTETIN E ATYRE MOTERSHKLYERVE,
SE E KANE FAJIN KETA MORRACAKET TANE..PO E LEME KETE PER TANI
DHE TE SHOHIM SE KU NE P*** TE MOTRES DO VEJE EKONOMIA E greqise PASTAJ!!!

SIKUR VETEM NJE JAVE, MENDOJENI PAK CFARE HUMBJE DO KISHTE EKONOMIA E TYRE...PEACE!

 

__________________
It is in truth not for glory, nor riches, nor honours that we are fighting, but for freedom - for that alone, which no honest man gives up but with life itself.(Declaration of Arbroath)

Click Here to See the Profile for Gjergj Kastrioti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gjergj Kastrioti (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gjergj Kastrioti't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gjergj Kastrioti Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e injorimit Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e monitorimit
 
17 Qershor 2007 ::: 15:55
Deb*
different


Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Postime: 5515
Status: Offline

Modifiko MesazhinAsgje nuk me befason me greket. Nuk eshte hera e pare qe ata na kane trajtuar ne kete menyre.Jam kureshtare te di c'mendojne ata shqiptare qe e mbajne vehten per greke ???????????????????????????

 
Click Here to See the Profile for Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Shto Deb* nė listėn e monitorimit
 
17 Qershor 2007 ::: 17:54
kontinenti
Blujtes


Regjistruar: 14/09/2004
Vendbanimi: mbi kete planet
Postime: 4934
Status: Offline

Modifiko MesazhinPtuhhhhhhhhhhhhhhh..........qelbesiraaaaaaaaaaaaa..........o kafshe qe kurre nuk do largoheni nga sketerrea shpirterore qe keni.....
ptuhhhhhhhhhhhhhhhh........o felliqesiraaaaaaaaaa.......qe e tregoni veten se sa vlere keni atehere kur keni me te dobtit perballe, se ketu ne USA rrini duke dhene buzeqeshje o njerez me shtatemije lekura....
ptuhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
ptuhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.........
ptuhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh...........

 
Click Here to See the Profile for kontinenti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kontinenti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kontinenti Shto kontinenti nė listėn e injorimit Shto kontinenti nė listėn e monitorimit
 
17 Qershor 2007 ::: 18:32
briseide
Shtrige


Regjistruar: 12/02/2007
Vendbanimi: Rrefime memece
Postime: 4388
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Unhappy

Videon e pash sot,me pare s'me kishte rene ne sy dhe te them te drejten mbeta e habitur dhe ne te njejten kohe me erdhi keq qe,me sa kam degjuar,nuk jane marre masat e duhura kundrejt ketij akti kaq te ulet si pa kuptim...

Vite te tera na ndajne nga bota shqiptare,dhe vetem kohet e fundit po behem me e ndergjegjshme per situaten ne lidhje me greket...Shpresoj te kete zhvillime pozitive...Ajo qe me vjen keq eshte situata ne te cilen ndodhen shqiptaret qe jetojne ne Greqi...Shume prej tyre besoj jane indiferent rreth gjithçkaje greket bejne kunder shqiptareve,dhe perse te mos kene hak...Shume te tjere hiqen si vendas,pra jane keta te fundit qe jane per tu trajtuar me keq se greket vete!!!!!

Respekte.

 

__________________
I had seven faces,Thought I knew which one to wear...

Click Here to See the Profile for briseide Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me briseide (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: briseide Shto briseide nė listėn e injorimit Shto briseide nė listėn e monitorimit
 
17 Qershor 2007 ::: 18:32
agata
idealiste


Regjistruar: 20/02/2004
Vendbanimi: Utopial
Postime: 2981
Status: Offline

Modifiko MesazhinBohh sa plehra qe tregohen!!!

 

__________________
Gjysma e asaj qe shkruaj ndoshta eshte e pa kuptimte per ju, por un e shkruaj qe gjysma tjeter te mund te arrije tek ju. FIRDUSI

Click Here to See the Profile for agata Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me agata (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė agata't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: agata Shto agata nė listėn e injorimit Shto agata nė listėn e monitorimit
 
Ora tani: 10:50 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 10 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »   Tema e Mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Policet Greke Torturojne 2 Te Mitur Shqiptare!!!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen