Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Aktualitete Ndėrkombėtare > Foto - Lajm
Gjithsej 31 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme

17 Shtator 2007 ::: 16:37
Tulipani
< ArtHolic >


Regjistruar: 11/01/2007
Vendbanimi: Secret Garden
Postime: 4717
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Post Foto - Lajm

Ngjarje nga bota ...

Fotografite ndonjehere thone me shume se fjalet ...

 

__________________
"Sono gli altri le strade, io sono una piazza, non porto in nessun posto, io sono un posto"

Click Here to See the Profile for Tulipani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Tulipani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Tulipani Shto Tulipani nė listėn e injorimit Shto Tulipani nė listėn e monitorimit
 
17 Shtator 2007 ::: 16:46
Tulipani
< ArtHolic >


Regjistruar: 11/01/2007
Vendbanimi: Secret Garden
Postime: 4717
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Zapatero Testimonial i pavetedijshem per RyanairZgjim i pazakonte per kryeministrin e Spanjes ... ne faqet e para te gazetave reklama e Ryanair me fytyren e tij qe mendon :
Mmm 2 mln fluturime falas!! Me mire se bonusi yne per bebet !

 

__________________
"Sono gli altri le strade, io sono una piazza, non porto in nessun posto, io sono un posto"

Click Here to See the Profile for Tulipani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Tulipani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Tulipani Shto Tulipani nė listėn e injorimit Shto Tulipani nė listėn e monitorimit
 
17 Shtator 2007 ::: 16:50
Tulipani
< ArtHolic >


Regjistruar: 11/01/2007
Vendbanimi: Secret Garden
Postime: 4717
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Panik ne Bursat e botesBien aksionet e North Rock ... Instituti me i madh i huave ne Britani ne krize, njerezit duan menjehere kursimet e tyre.

 

__________________
"Sono gli altri le strade, io sono una piazza, non porto in nessun posto, io sono un posto"

Click Here to See the Profile for Tulipani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Tulipani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Tulipani Shto Tulipani nė listėn e injorimit Shto Tulipani nė listėn e monitorimit
 
17 Shtator 2007 ::: 16:56
Tulipani
< ArtHolic >


Regjistruar: 11/01/2007
Vendbanimi: Secret Garden
Postime: 4717
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Karamalis fiton perseriKonservatoret e Demokracise se Re ri-konfirmohen me 41,84 % te votave

 

__________________
"Sono gli altri le strade, io sono una piazza, non porto in nessun posto, io sono un posto"

Click Here to See the Profile for Tulipani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Tulipani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Tulipani Shto Tulipani nė listėn e injorimit Shto Tulipani nė listėn e monitorimit
 
18 Shtator 2007 ::: 19:50
Tulipani
< ArtHolic >


Regjistruar: 11/01/2007
Vendbanimi: Secret Garden
Postime: 4717
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Darfur-i i harruar

Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė reBashkangjitje: darfur_gigante.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 2122 herė.

Nje femije qe perballet me luften e vuajtjen ndersa duhet te jete duke luajtur me shoket e tij
300.000 te vdekur vec ne 4 vitet e fundit ne Darfur e miliona refugjate ...

 

__________________
"Sono gli altri le strade, io sono una piazza, non porto in nessun posto, io sono un posto"

Click Here to See the Profile for Tulipani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Tulipani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Tulipani Shto Tulipani nė listėn e injorimit Shto Tulipani nė listėn e monitorimit
 
18 Shtator 2007 ::: 19:52
Tulipani
< ArtHolic >


Regjistruar: 11/01/2007
Vendbanimi: Secret Garden
Postime: 4717
Status: Offline

Modifiko MesazhinKliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė reBashkangjitje: 18typhoon388.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 2101 herė.

Shanghai i mbuluar nga rete, vec ca momente para tajfunit Whipa.

 

__________________
"Sono gli altri le strade, io sono una piazza, non porto in nessun posto, io sono un posto"

Click Here to See the Profile for Tulipani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Tulipani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Tulipani Shto Tulipani nė listėn e injorimit Shto Tulipani nė listėn e monitorimit
 
18 Shtator 2007 ::: 19:56
Tulipani
< ArtHolic >


Regjistruar: 11/01/2007
Vendbanimi: Secret Garden
Postime: 4717
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Faqja tjeter e Shanghai-t ... Ne Shanghai Motor show paraqitet modeli me i ri i Ford-it.

 

__________________
"Sono gli altri le strade, io sono una piazza, non porto in nessun posto, io sono un posto"

Click Here to See the Profile for Tulipani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Tulipani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Tulipani Shto Tulipani nė listėn e injorimit Shto Tulipani nė listėn e monitorimit
 
18 Shtator 2007 ::: 20:04
briseide
Shtrige


Regjistruar: 12/02/2007
Vendbanimi: Rrefime memece
Postime: 4388
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Thumbs up

Tulipan urime per temen.

Me behet qejfi qe ke vendosur kete foton e Darfur.
Sot me kapi syri nje artikull per Zinbabwe,shume prekes dhe i prere mbi situaten e kapur nga nje qark vicioz,gati te pa shprese.

Edhe pse situata eshte perhere e tille,po e vendos gjithsesi nje foto.

 

__________________
I had seven faces,Thought I knew which one to wear...

Click Here to See the Profile for briseide Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me briseide (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: briseide Shto briseide nė listėn e injorimit Shto briseide nė listėn e monitorimit
 
18 Shtator 2007 ::: 20:13
Tulipani
< ArtHolic >


Regjistruar: 11/01/2007
Vendbanimi: Secret Garden
Postime: 4717
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha briseide
Tulipan urime per temen.

Me behet qejfi qe ke vendosur kete foton e Darfur.
Sot me kapi syri nje artikull per Zinbabwe,shume prekes dhe i prere mbi situaten e kapur nga nje qark vicioz,gati te pa shprese.

Edhe pse situata eshte perhere e tille,po e vendos gjithsesi nje foto.
Faleminderit Brisi ... me vjen mire qe ka dhe njerez te tjere qe interesohen per kete ceshtje qe per fat te keq eshte njera nga tragjedite e shumta qe aktualisht kemi ne bote

 

__________________
"Sono gli altri le strade, io sono una piazza, non porto in nessun posto, io sono un posto"

Click Here to See the Profile for Tulipani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Tulipani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Tulipani Shto Tulipani nė listėn e injorimit Shto Tulipani nė listėn e monitorimit
 
20 Shtator 2007 ::: 15:26
Tulipani
< ArtHolic >


Regjistruar: 11/01/2007
Vendbanimi: Secret Garden
Postime: 4717
Status: Offline

Modifiko MesazhinEuropa duhet te mbrohet nga monopoli i Gazprom i perdorur nga Rusia si arme politike, s'duhet te jemi me naive !
Keshtu ka thene José Manuel Barroso , ne mbledhjen e fundit te Komisionit te EU per energjine ne Bruksel.

 

__________________
"Sono gli altri le strade, io sono una piazza, non porto in nessun posto, io sono un posto"

Click Here to See the Profile for Tulipani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Tulipani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Tulipani Shto Tulipani nė listėn e injorimit Shto Tulipani nė listėn e monitorimit
 
Ora tani: 10:37 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 31 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e Mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Aktualitete Ndėrkombėtare > Foto - Lajm

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen