Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Shqiperia, traditat kulturore > Foto nga Shqiperia dhe shqiptaret > Skrapar / Kanionet / Shpella e Pirogoshit, etj...
Gjithsej 6 faqe: [1] 2 3 4 5 6 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme

01 Mars 2009 ::: 17:32
Gjergj Kastrioti
Veritas Odium Parit


Regjistruar: 21/10/2004
Vendbanimi: God is busy, me too...
Postime: 2957
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Skrapar / Kanionet / Shpella e Pirogoshit, etj...

Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė reBashkangjitje: 5.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 78 herė.

Ne fakt, pamjet qe do te postoje nuk eshte se kane shume nevoje per komente; por nje prezantim te shkurter do mundohem te jap.
Si fillim po postoj disa foto nga kanionet e lumit Osum, ne rrethin e Skraparit.
Ato shtrihen ne pjesen jugore te qytetit te Corovodes dhe jane kanionet me te thella ne gadishullin e Ballkanit.

Eshte nje potencial shume i madh turistik, por qe nuk ka pasur ende ndonje projekt te madh per te rivleresuar kete mrekulli te natyres...

 

__________________
It is in truth not for glory, nor riches, nor honours that we are fighting, but for freedom - for that alone, which no honest man gives up but with life itself.(Declaration of Arbroath)

Click Here to See the Profile for Gjergj Kastrioti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gjergj Kastrioti (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gjergj Kastrioti't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gjergj Kastrioti Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e injorimit Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e monitorimit
 
01 Mars 2009 ::: 17:35
ColdFire
Veteran ne forum


Regjistruar: 15/11/2008
Vendbanimi: New York
Postime: 911
Status: Offline

Modifiko Mesazhinoh WOW...speechless..

 

__________________
Frankly my darling , I don't give a damn!

Click Here to See the Profile for ColdFire Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ColdFire (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ColdFire Shto ColdFire nė listėn e injorimit Shto ColdFire nė listėn e monitorimit
 
01 Mars 2009 ::: 17:42
Gjergj Kastrioti
Veritas Odium Parit


Regjistruar: 21/10/2004
Vendbanimi: God is busy, me too...
Postime: 2957
Status: Offline

Modifiko MesazhinKliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė reBashkangjitje: 1.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 66 herė.

Kaiak

 

__________________
It is in truth not for glory, nor riches, nor honours that we are fighting, but for freedom - for that alone, which no honest man gives up but with life itself.(Declaration of Arbroath)

Click Here to See the Profile for Gjergj Kastrioti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gjergj Kastrioti (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gjergj Kastrioti't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gjergj Kastrioti Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e injorimit Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e monitorimit
 
01 Mars 2009 ::: 17:44
Gjergj Kastrioti
Veritas Odium Parit


Regjistruar: 21/10/2004
Vendbanimi: God is busy, me too...
Postime: 2957
Status: Offline

Modifiko MesazhinKliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė reBashkangjitje: 3.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 62 herė.

.

 

__________________
It is in truth not for glory, nor riches, nor honours that we are fighting, but for freedom - for that alone, which no honest man gives up but with life itself.(Declaration of Arbroath)

Click Here to See the Profile for Gjergj Kastrioti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gjergj Kastrioti (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gjergj Kastrioti't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gjergj Kastrioti Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e injorimit Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e monitorimit
 
01 Mars 2009 ::: 17:53
Gjergj Kastrioti
Veritas Odium Parit


Regjistruar: 21/10/2004
Vendbanimi: God is busy, me too...
Postime: 2957
Status: Offline

Modifiko MesazhinKliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė reBashkangjitje: n1043532223_739232_7297.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 64 herė.

O malet e Shqiperise, dhe ju lisat e gjate, fushat e gjera me lule q'u kam ndermend dite e nate...Kjo foto eshte ne pjesen lindore te Kanioneve.

 

__________________
It is in truth not for glory, nor riches, nor honours that we are fighting, but for freedom - for that alone, which no honest man gives up but with life itself.(Declaration of Arbroath)

Click Here to See the Profile for Gjergj Kastrioti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gjergj Kastrioti (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gjergj Kastrioti't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gjergj Kastrioti Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e injorimit Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e monitorimit
 
01 Mars 2009 ::: 17:56
Gjergj Kastrioti
Veritas Odium Parit


Regjistruar: 21/10/2004
Vendbanimi: God is busy, me too...
Postime: 2957
Status: Offline

Modifiko MesazhinKliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė reBashkangjitje: kete....jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 66 herė.

 

__________________
It is in truth not for glory, nor riches, nor honours that we are fighting, but for freedom - for that alone, which no honest man gives up but with life itself.(Declaration of Arbroath)

Click Here to See the Profile for Gjergj Kastrioti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gjergj Kastrioti (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gjergj Kastrioti't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gjergj Kastrioti Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e injorimit Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e monitorimit
 
01 Mars 2009 ::: 17:57
ColdFire
Veteran ne forum


Regjistruar: 15/11/2008
Vendbanimi: New York
Postime: 911
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha Gjergj Kastrioti
O malet e Shqiperise, dhe ju lisat e gjate, fushat e gjera me lule q'u kam ndermend dite e nate...Kjo foto eshte ne pjesen lindore te Kanioneve.shplodhese...mmmmm

p.s. Gjergj mua keto me duken kodra :p :p

 

__________________
Frankly my darling , I don't give a damn!

Click Here to See the Profile for ColdFire Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ColdFire (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ColdFire Shto ColdFire nė listėn e injorimit Shto ColdFire nė listėn e monitorimit
 
01 Mars 2009 ::: 18:00
Gjergj Kastrioti
Veritas Odium Parit


Regjistruar: 21/10/2004
Vendbanimi: God is busy, me too...
Postime: 2957
Status: Offline

Modifiko MesazhinKliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė reBashkangjitje: kkk.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 64 herė.

...

 

__________________
It is in truth not for glory, nor riches, nor honours that we are fighting, but for freedom - for that alone, which no honest man gives up but with life itself.(Declaration of Arbroath)

Click Here to See the Profile for Gjergj Kastrioti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gjergj Kastrioti (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gjergj Kastrioti't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gjergj Kastrioti Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e injorimit Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e monitorimit
 
01 Mars 2009 ::: 18:09
ColdFire
Veteran ne forum


Regjistruar: 15/11/2008
Vendbanimi: New York
Postime: 911
Status: Offline

Modifiko Mesazhinehe ..
Jane foto magjepse..faleminderit shume qe i solle

 

__________________
Frankly my darling , I don't give a damn!

Click Here to See the Profile for ColdFire Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ColdFire (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ColdFire Shto ColdFire nė listėn e injorimit Shto ColdFire nė listėn e monitorimit
 
01 Mars 2009 ::: 18:15
Gjergj Kastrioti
Veritas Odium Parit


Regjistruar: 21/10/2004
Vendbanimi: God is busy, me too...
Postime: 2957
Status: Offline

Modifiko MesazhinKliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė reBashkangjitje: tomorr.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 59 herė.

Citim:
Po citoj ato që tha Donika Arianiti


shplodhese...mmmmm

p.s. Gjergj mua keto me duken kodra :p :p
Shume e drejte kodra jane, ndersa ky eshte mali i Tomorrit, foto eshte bere nga Bogova, nje komune e Skraparit, e njohur per ujevaren e saj... shume te bukur, dhe meqe ra fjala: videoklipi i patriotes tende Donike, Cimica i Aurela Gaces eshte realizuar pikerisht ne ate ujevare.


Te pelqen mali!? :p

 

__________________
It is in truth not for glory, nor riches, nor honours that we are fighting, but for freedom - for that alone, which no honest man gives up but with life itself.(Declaration of Arbroath)

Click Here to See the Profile for Gjergj Kastrioti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gjergj Kastrioti (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gjergj Kastrioti't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gjergj Kastrioti Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e injorimit Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e monitorimit
 
Ora tani: 10:43 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 6 faqe: [1] 2 3 4 5 6 »   Tema e Mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Shqiperia, traditat kulturore > Foto nga Shqiperia dhe shqiptaret > Skrapar / Kanionet / Shpella e Pirogoshit, etj...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen