Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Kinematografia > Kortometrazhe > World builder (kortometrazh)
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme

11 Mars 2009 ::: 14:32
Fajtori
Apo jo?


Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Postime: 10705
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

World builder (kortometrazh)

Nuk po bej komente para se ta shikoni. Kliko butonin HD per ta pare me qarte.

 

__________________
Ne vendin tim, ne vendin tend, e shpojne lakren, i hedhin mend...

Click Here to See the Profile for Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Shto Fajtori nė listėn e monitorimit
 
11 Mars 2009 ::: 16:05
Tulipani
< ArtHolic >


Regjistruar: 11/01/2007
Vendbanimi: Secret Garden
Postime: 4717
Status: Offline

Modifiko MesazhinHmm ku jane keto lloj njerezish?

Grafika perfekte, te duket sikur kjo bote eshte dhe e jotja per ca momente.

ps.Me rikujtoi Matrix, cfare eshte realiteti? Vetem ca impulse elektrike qe percepton truri.

 

__________________
"Sono gli altri le strade, io sono una piazza, non porto in nessun posto, io sono un posto"

Click Here to See the Profile for Tulipani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Tulipani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Tulipani Shto Tulipani nė listėn e injorimit Shto Tulipani nė listėn e monitorimit
 
13 Mars 2009 ::: 23:50
kurt
.........


Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Postime: 5021
Status: Offline

Modifiko Mesazhincool video, shume bukur morali i ksaj...
ee pra ju gocat e kuptoni moralin e ksaj videos?!

juve na jepni kurajo na frymezoni per gjithcka, dmth prandaj ne meshkujt kemi ndertuar boten ashtu sic e njihni juve sot.
sikur mos te ishte frymezimi nga juve (trying to impress you) akoma do jetonim neper shpella...

so might as well start callin us gods

 
Click Here to See the Profile for kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Shto kurt nė listėn e monitorimit
 
11 Gusht 2009 ::: 23:17
NS-6
Mnemonic


Regjistruar: 16/01/2005
Vendbanimi: Raccon City
Postime: 3634
Status: Offline

Modifiko Mesazhinfantastike...mund te them me i mire kortometrazh qe kam pare deri tani

 

__________________
Kurre mos debato me nje idiot!Njerezit mund te mos e bejne dallimin! (Ligj i Marfit)
Think Different!Think Again! (National Geographic Channel)

Click Here to See the Profile for NS-6 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me NS-6 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė NS-6't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: NS-6 Shto NS-6 nė listėn e injorimit Shto NS-6 nė listėn e monitorimit
 
11 Shtator 2009 ::: 22:01
agata
idealiste


Regjistruar: 20/02/2004
Vendbanimi: Utopial
Postime: 2981
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Fantastike...

Shume interesante.

 

__________________
Gjysma e asaj qe shkruaj ndoshta eshte e pa kuptimte per ju, por un e shkruaj qe gjysma tjeter te mund te arrije tek ju. FIRDUSI

Click Here to See the Profile for agata Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me agata (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė agata't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: agata Shto agata nė listėn e injorimit Shto agata nė listėn e monitorimit
 
12 Shtator 2009 ::: 02:15
Fajtori
Apo jo?


Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Postime: 10705
Status: Offline

Modifiko MesazhinBeh, erdhi koha per nje kuriozitet me shume. Ky film eshte xhiruar ne nje dite te vetme. Por montazhi dhe perpunimi ne kompjuter ka zgjatur dy vjet te tjera. Mesa duket regjizori nuk eshte nxituar ta mbaroje. Dhe rezultati eshte nje shigjete ne mendje, ku shikuesi jo rralle del me sy te njomur.

 
Click Here to See the Profile for Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Shto Fajtori nė listėn e monitorimit
 
Ora tani: 21:41 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
  Tema e Mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Kinematografia > Kortometrazhe > World builder (kortometrazh)

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen