Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Tema Shoqerore > nese te tradheton shoqja me e ngusht cdo te beje
Gjithsej 3 faqe: [1] 2 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
engjelli
Anetar i ri

Regjistruar: 02/11/2004
Vendbanimi: genove
Mesazhe: 1

Post

nese te tradheton shoqja me e ngusht cdo te beje

jame teper e zhgenjyer nga shoqeria njeriut qe i besova me tepr ne jete
me radhe toi me nderro me para tani su besoi as rrobave qe kame veshur nuke bera as gje ju cdo te benit me thoni

__________________
pas nje shiu me rrufe e stui, gjithmone lind nje diell......

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Nëntor 2004 11:43
engjelli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė engjelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me engjelli (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė engjelli't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: engjelli Shto engjelli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto engjelli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ice_storm
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 03/11/2004
Vendbanimi: n'hall tem (montreal dmth)
Mesazhe: 36

asigja, ske ça me i ban

e vetmja menyre esh tia besh te ditur qe dhe ti di gjena per ate

por nuk je si ajo, dmth laper qe si man gja barku

__________________
I believe in the power of WEED

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Nëntor 2004 20:38
ice_storm nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ice_storm Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ice_storm (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ice_storm Shto ice_storm nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ice_storm nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Skarlet
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 01/12/2004
Vendbanimi: Australia
Mesazhe: 62

Mos u deshpro, Ky pesron qe te tradhetoi se ka merituar shoqerine dhe respektin tend, ne fund te fundit tradhetia i ka rrenjet ne antikitet ( kujto kalin e Trojes).
Po te isha ne vendin tend nuk do ta humbja shpresen se shoqeria e paster ekziston, e di eshte e veshtire t'ju kesh besim njerzve por jo e pamundur, ajo qe ka rendesi tani eshte, qe ktej e tutje 'cu be u be'

Gjithe te mirat
skarlet

__________________
Lot's of people are willing to die for the person they love...; wich is a pitty, for it is a much grander thing to live for that person...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Dhjetor 2004 12:37
Skarlet nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Skarlet Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Skarlet (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Skarlet Shto Skarlet nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Skarlet nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Iyua
Free Spirit

Regjistruar: 29/06/2005
Vendbanimi: .
Mesazhe: 1903

Engjelli

Nuk i ke shtjelluar mire idete dhe arsyet pse te ka tradhtuar "shoqeria" kush ishin arsyet dhe shkaqet!

Me kaq Informacion qe ke dhene nuk mund te them shume. Por ka shume zgenjime ne Jete... Po nuk e pesove nuk ze mend i thone nje Fjale. Keshtu qe njeriu meson nga zgenjimi i jetes dhe duhet te kete Kujdes kujt ti besoje per me Vone !

Shpresoj te te kete ndikmuar sadopak !

__________________
“The true servants of God the Most Gracious are those who walk on the earth in humility, and when the ignorant address them, reply with words of peace”
-Quran

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Shkurt 2006 02:51
Iyua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Iyua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Iyua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Iyua Shto Iyua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Iyua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
~Enigme~
Simplexity

Regjistruar: 08/10/2005
Vendbanimi: My soul
Mesazhe: 4060

Varet se sa shume do vritem nga ky veprim nqs eshte pa dashje dhe nuk eshte ne djeni atehere do ta falja nqs eshte dicka qe kemi diskutuar dhe ajo ose ai e di shume mire se ku qendroj une atehere do humbja besim tek ky person...nuk e meriton te jete ne shoqerine time!!!!

__________________
Fillimi i nje ngjarje, ku shpaloset ne kohe por lind jashte asaj, eshte njekohesisht perfundimi.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Mars 2006 16:35
~Enigme~ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ~Enigme~ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ~Enigme~ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ~Enigme~'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ~Enigme~ Shto ~Enigme~ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ~Enigme~ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Cindi
larguar

Regjistruar: 01/09/2005
Vendbanimi: arratisur
Mesazhe: 2664

Re: nese te tradheton shoqja me e ngusht cdo te beje

Citim:
Po citoj ato që tha engjelli
jame teper e zhgenjyer nga shoqeria njeriut qe i besova me tepr ne jete
me radhe toi me nderro me para tani su besoi as rrobave qe kame veshur nuke bera as gje ju cdo te benit me thoniMos u merzit, kjo tregon qe je ne rritje dhe gezohu qe po rritesh duke mesuar.
Po nuk u tradhetove, nuk behesh plake kollaj.

__________________
arratisur syrgjynosur...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Mars 2006 16:41
Cindi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Cindi Kėrko mesazhe tė tjera nga: Cindi Shto Cindi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Cindi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Amici di Nessuno
Kompetent

Regjistruar: 12/01/2004
Vendbanimi: Afganistan
Mesazhe: 1613

Re: nese te tradheton shoqja me e ngusht cdo te beje

Citim:
Po citoj ato që tha engjelli
jame teper e zhgenjyer nga shoqeria njeriut qe i besova me tepr ne jete
me radhe toi me nderro me para tani su besoi as rrobave qe kame veshur nuke bera as gje ju cdo te benit me thoniTani e mesove mesimin, Mos i beso as vehtes.
p.s perpiqu te rregullosh pak te shkruarin se sun po i marrim vesh kuptimin fjalise. Hudhi i sy para se ta cosh per botim.

__________________
LA MIA JUVENTUS E' MORTA IL 14 MAGGIO 2006
MA IL MIO SANGUE SARA' SEMPRE BIANCONERO

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Mars 2006 17:44
Amici di Nessuno nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Amici di Nessuno Vizito faqen personale tė Amici di Nessuno't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Amici di Nessuno Shto Amici di Nessuno nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Amici di Nessuno nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
luledele
spring

Regjistruar: 03/03/2006
Vendbanimi: Firenze, It
Mesazhe: 258

Re: nese te tradheton shoqja me e ngusht cdo te beje

Citim:
Po citoj ato që tha engjelli
jame teper e zhgenjyer nga shoqeria njeriut qe i besova me tepr ne jete
me radhe toi me nderro me para tani su besoi as rrobave qe kame veshur nuke bera as gje ju cdo te benit me thoniEdhe mua me ka ndodhur.Mu duk sikur me ra qelli ne toke.
Isha e gatshme te ngjitesha ne hene per te po ja qe ka hipokrit te tille.
Edhe tani kur e kujtoj behm shume keq.Po kisha mbeshtetjen e nje njeriu shuem te mire (te dashurit tim) qe me beri te dale nga kjo gjendje.
Kjo e imja e kuptoj gabimin dhe me kerkoj 1000000 here falje por une

MUND TE FAL PO NUK MUND TE HARROJ.Keshtu qe nuk flasim me.
Keshtu engjell behu e foret gjej nje mik/e te mire dhe me mesimin qe ke mare besoj se tani arrin t`i njohesh njerzit me mire..

__________________
~~~~~~~Buzeqesh sepse eshte gjeja e dyte me e bukur qe mund te besh me buzet e tua~~~~~~~~``

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Mars 2006 23:27
luledele nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė luledele Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me luledele (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: luledele Shto luledele nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto luledele nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
~Enigme~
Simplexity

Regjistruar: 08/10/2005
Vendbanimi: My soul
Mesazhe: 4060

Citim:
Po citoj ato që tha ~Enigme~
Varet se sa shume do vritem nga ky veprim nqs eshte pa dashje dhe nuk eshte ne djeni atehere do ta falja nqs eshte dicka qe kemi diskutuar dhe ajo ose ai e di shume mire se ku qendroj une atehere do humbja besim tek ky person...nuk e meriton te jete ne shoqerine time!!!!

Kete qe kam thene para disa kohesh dhe i qendroj ketij mendimi!!!

__________________
Fillimi i nje ngjarje, ku shpaloset ne kohe por lind jashte asaj, eshte njekohesisht perfundimi.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Gusht 2006 18:12
~Enigme~ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ~Enigme~ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ~Enigme~ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ~Enigme~'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ~Enigme~ Shto ~Enigme~ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ~Enigme~ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
darma
Heshtje

Regjistruar: 13/10/2004
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 747

I bashkohem mendimit te Enigmes.....
gjithsesi per tiu ergjigjur pyetjes se mesiperme do thoja:

Nese shoqja me e ngushte me tradheton me vrap do dilja te kerkoja per nje tjeter se jeten nuk mund ta mendoj pa shoqeri .....sidomos pa ate shoqeri te mire qe i meritojne dhe e meritojne shoqerine tende....

__________________
Pasqyra ku shoh veten
Ndodhi perhere e thyer

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Gusht 2006 21:21
darma nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė darma Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me darma (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: darma Shto darma nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto darma nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 00:34 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 3 faqe: [1] 2 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Tema Shoqerore > nese te tradheton shoqja me e ngusht cdo te beje

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.