Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Shqiperia, traditat kulturore > Cili eshte vendi me i bukur ne Shqiperi? Vlerėsimi i Temės: 9 votime, mesatarja 3.33.
Gjithsej 39 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Antik
.

Regjistruar: 02/08/2003
Vendbanimi: grecce
Mesazhe: 71

per comeasyouare

o ti mjeshter lexo me lart dhe pastaj nxiri konkluzionet::::::::{se je jashte teme}

megjithate shprehu si te duash ste ndalon njeri.byby

__________________
drymades

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Mars 2004 08:39
Antik nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Antik Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Antik (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Antik Shto Antik nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Antik nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
elbasanlliu_2003
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 15/01/2003
Vendbanimi: elbasan
Mesazhe: 105

Besoj se Elbasani eshte nje nder te bukurit.Shqipria ashtu sic ka shume klima ashtu ka dhe shume vende te bukura.Por Elbasani eshte shume i bukur,por edhe shume i piste.Me iku deshira per te folur per Elbasanin.

__________________
pershendes vellain tim ne Amerike

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Maj 2004 22:55
elbasanlliu_2003 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė elbasanlliu_2003 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me elbasanlliu_2003 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: elbasanlliu_2003 Shto elbasanlliu_2003 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto elbasanlliu_2003 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
qershor13
Vagabonding

Regjistruar: 05/02/2003
Vendbanimi: Rio
Mesazhe: 2547

Thumbs up

Qyteti me i bukur ne Shqiperi ... Durresi
Bregdeti i Durrësit është cilësuar si një nga më të mrekullueshmit në vend, po te kishte me shume investime do ishte dhe me mire. Amfiteatri, muzeu arkeologjik.. etj, e bejne Durresin nje nga qytetet me te vecante ne Shqiperi.

Me respekt qershori

__________________
Lo scopo della nostra vita č di servire la Forza che ci ha creati,e dalla cui misericordia o approvazione dipende il nostro stesso respiro,servendo con lealtą le Sue creature.Questo significa amore,che dovrebbe sostituire l'odio che si vede ovunque.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Maj 2004 15:50
qershor13 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė qershor13 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me qershor13 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: qershor13 Shto qershor13 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto qershor13 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
PriNcEzZa_UsA
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 15/06/2004
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 32

Te gjith vendat jen te mir

__________________
Muwahhhhhhhhhhhhhhhhhhh!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Qershor 2004 05:26
PriNcEzZa_UsA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė PriNcEzZa_UsA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me PriNcEzZa_UsA (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė PriNcEzZa_UsA't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: PriNcEzZa_UsA Shto PriNcEzZa_UsA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto PriNcEzZa_UsA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
durrsake_topolake
virtualmente virtuale

Regjistruar: 17/05/2004
Vendbanimi: itali
Mesazhe: 908

Citim:
Po citoj ato që tha qershor13
Qyteti me i bukur ne Shqiperi ... Durresi
Bregdeti i Durrësit është cilësuar si një nga më të mrekullueshmit në vend, po te kishte me shume investime do ishte dhe me mire. Amfiteatri, muzeu arkeologjik.. etj, e bejne Durresin nje nga qytetet me te vecante ne Shqiperi.





nuk e di pse ta mbeshtes kaq shume mendimin!!!! mos ndoshta ngaqe jam durrsake..............vollga , plazhi. bulevardi etj, etj(nejse qershori me kupton me mire)


edhe per mua Durresi eshte me i bukri

__________________
[io non c'ero e se c'ero dormivo]

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Qershor 2004 22:32
durrsake_topolake nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė durrsake_topolake Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me durrsake_topolake (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: durrsake_topolake Shto durrsake_topolake nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto durrsake_topolake nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
erzeni_be
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/07/2004
Vendbanimi:
Mesazhe: 1306

ē'tema interesante...

Per mua e tere Shqiperia eshte ne bukuri e rralle, ne kuptimin gjeografik te fjales, sepse "banoret" e saj... eshte mersele ne vete, por vendi qe me ka bere me shume pershtypje eshte DRILONI.
Pershendetje te gjitheve.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Korrik 2004 20:45
erzeni_be nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė erzeni_be Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me erzeni_be (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: erzeni_be Shto erzeni_be nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto erzeni_be nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dena
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 23/01/2004
Vendbanimi: tirane
Mesazhe: 102

ehhhhhhh, te bukur jane dhe Vlora dhe saranda, vende te vecanta jane Lura, Driloni dhe Thethi, a keni qene ndonjehere ne Theth?!!!!!!
Mjafton ta vleresosh bukurine e atij vendi!


Ciao....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Korrik 2004 09:29
dena nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dena Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dena (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dena Shto dena nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dena nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Refugjati
refugjat

Regjistruar: 16/04/2004
Vendbanimi: atje mbas kalaje ne nje bace me lule
Mesazhe: 33

Vendi me i bukur?

Pershendetje.
Shkurt-shkurt ,vendi me i bukur per mua eshte vendi ku une kalova femijerine dhe ku lozja me shoket dhe shoqet e lagjes ,ku jam rrezuar dhe vrare aq e aq here,ku kam lozur kukafshehti,rrasash,etccc. Megjithese jam shume i sigurte se shqiperia ka vende shume me te bukura se lagja ime e vogel ne KRUJE.
Tani qe kam me shume se 5 vjet ne kurbet e kujtoj me shume mall ate kohe dhe ate vend dhe me te thene te drejten vendi me i bukur kur te kthehem do te jete ajo pjese toke shqiptare qe do te shkel per here te pare ne aeroport.
Po e mbyll me kaq se me kapi permallimi dhe lotet po me vijne si nje shi ne nje dite vere.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Korrik 2004 18:41
Refugjati nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Refugjati Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Refugjati (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Refugjati Shto Refugjati nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Refugjati nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
hirushja
Lule mos prekese

Regjistruar: 06/08/2003
Vendbanimi: Misterioze
Mesazhe: 1475

Qyqa deri tani vetem Hau Hiu kam pare ne kete teme.

Vendi me i bukur ne Shqiperi mund te them qe eshte Korca. Me aq sa kam pare me ka pelqyer jashtmase. Gjithashtu jam edhe vet andej dhe patjeter qe votat do ja jepja Korces. Te gjithe bukurine ja japin femrat korcare qe jane kaq nikoqire, te pastra dhe shume te gojes.

__________________
The treasure in my mind is greater than any World Glory.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Korrik 2004 22:07
hirushja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė hirushja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me hirushja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: hirushja Shto hirushja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto hirushja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
baby angel
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 05/04/2004
Vendbanimi: ne boten shpirterore shqipetare
Mesazhe: 63

[QUOTE]Po citoj ato që tha hirushja
Qyqa deri tani vetem Hau Hiu kam pare ne kete teme.

Vendi me i bukur ne Shqiperi mund te them qe eshte Korca. Me aq sa kam pare me ka pelqyer jashtmase. Gjithashtu jam edhe vet andej dhe patjeter qe votat do ja jepja Korces. Te gjithe bukurine ja japin femrat korcare qe jane kaq nikoqire, te pastra dhe shume te gojes.
[/QUO



JAM ME TY HIRUSHE
KA ME TE BUKUR SE KORCA???????????????
JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

__________________
ALBANIA, beautiful nature, powerful spirit.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Gusht 2004 20:00
baby angel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė baby angel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me baby angel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: baby angel Shto baby angel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto baby angel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 06:43 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 39 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Shqiperia, traditat kulturore > Cili eshte vendi me i bukur ne Shqiperi?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.