Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Arti Figurativ > Artizanat > Artizanati Shqiptar
Gjithsej 5 faqe: « 1 2 3 4 [5]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme

29 Maj 2006 ::: 13:09
Art pekomeri
*****istrator


Regjistruar: 24/10/2003
Vendbanimi: tirane
Postime: 63
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Artizanati shqiptar

U Formua Konfederata e Artizanatit Shqiptar e cila ka mare persiper te ngreje vlerat e verteta te Artizanatit tone,nje tradite e vjeter e popullit shqiptar.web-siti: http://www.kash-alb.org
Shikojeni kete web dhe na jipni verejtjet tuaja.Respekte P.Metohu

 

__________________
pekomeri e ben hekurin te flase, i jep jete, e ben ate pjese te jetes tuaj.

Click Here to See the Profile for Art pekomeri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Art pekomeri (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Art pekomeri't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Art pekomeri Shto Art pekomeri nė listėn e injorimit Shto Art pekomeri nė listėn e monitorimit
 
17 Maj 2007 ::: 01:53
Gjergj Kastrioti
Veritas Odium Parit


Regjistruar: 21/10/2004
Vendbanimi: God is busy, me too...
Postime: 2957
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Komplimente!

Shume bukur, me pelqejne shume!
Une uroj qe te keni edhe pune !

 

__________________
It is in truth not for glory, nor riches, nor honours that we are fighting, but for freedom - for that alone, which no honest man gives up but with life itself.(Declaration of Arbroath)

Click Here to See the Profile for Gjergj Kastrioti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gjergj Kastrioti (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gjergj Kastrioti't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gjergj Kastrioti Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e injorimit Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e monitorimit
 
28 Korrik 2008 ::: 21:03
Art pekomeri
*****istrator


Regjistruar: 24/10/2003
Vendbanimi: tirane
Postime: 63
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

shtepia e artizanatit

Pekomeri sapo ka perfunduar nje ekspozite 500 M2 ne ambientet e saj ( Rruga Lord Bajron ish UMB Laprake) e cila do te vihet ne dispozicionin e artizaneve te Shqiperise. Kjo ekspozite do te jete Shtepia e Artizanatit dhe fton te gjithe artizanet e Shqiperise po dhe te gjithe Shqiptareve kudo ndodhur si ne kosove,Maqedoni,Mali i zi apo Europe qe te sjellin punimet e tyre me te mira.Le ti tregojme te gjitheve qe edhe ne Shqiptaret dime te punojme dhe te krijojme si Europa.Te gjthe se bashku do te pregatitemi per te pasur revisten tone te Artit te Arredimit per te kontribuar ne arredimin e shtepive,hoteleve,lokaleve me stilin tradicional shqiptar dhe te kohes. Gjithashtu konfederata e Artizanatit Shqiptar ka web-sitin e saj ku te gjithe punimet e Artizanatit do te pasqyrohen ketu http://www.kash-alb.org

Tel. : 042356132

Cel. : 0682090300

 

__________________
pekomeri e ben hekurin te flase, i jep jete, e ben ate pjese te jetes tuaj.

Click Here to See the Profile for Art pekomeri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Art pekomeri (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Art pekomeri't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Art pekomeri Shto Art pekomeri nė listėn e injorimit Shto Art pekomeri nė listėn e monitorimit
 
01 Shtator 2008 ::: 22:36
Art pekomeri
*****istrator


Regjistruar: 24/10/2003
Vendbanimi: tirane
Postime: 63
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Ekspozita e Artizanatit

Pekomeri shpk sapo ka perfunduar nje ekspozite 500 M2 ne ambientet e kompanise ( Rruga Lord Bajron ish UMB Laprake) e cila do te vihet ne dispozicionin e artizaneve te Shqiperise. Kjo ekspozite do te jete Shtepia e Artizanatit dhe fton te gjithe artizanet e Shqiperise ,Kosoves,Maqedonise,qe te sjellin punimet e tyre me te mira te artizanatit .Mendojme qe ne shtator ta inagurojme kete ekspozite te perhershme te artizaneve.Ne kete ekspozite nuk do te kete pagese per pjesmarjen por nje % nga shitjet qe do te behen.Ne marim persiper te bejme menaxhimin tuaj apo lidhje biznesi me Europen.kontaktoni per sqarime ne tel 042356132 dhe cel 0682090300 ose shkruani ne E-Mail pekomeri@pekomeri.com

 

__________________
pekomeri e ben hekurin te flase, i jep jete, e ben ate pjese te jetes tuaj.

Click Here to See the Profile for Art pekomeri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Art pekomeri (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Art pekomeri't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Art pekomeri Shto Art pekomeri nė listėn e injorimit Shto Art pekomeri nė listėn e monitorimit
 
Ora tani: 18:13 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 5 faqe: « 1 2 3 4 [5]   Tema e Mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Arti Figurativ > Artizanat > Artizanati Shqiptar

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen