Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Femrat pyesin.. Meshkujt pergjigjen..
Gjithsej 79 faqe: « E parė ... « 70 71 72 73 74 75 76 77 78 [79]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
RAIMONDI
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2007
Vendbanimi: ...prapa diellit...
Mesazhe: 3492

Citim:
Po citoj ato që tha dylan
po kur i blen te dashures brek ca do thot ( ca ehste kuptimi i ksaj dhurate )


Une i kam blere njeres te brendeshme vetem njehere , por ishte fillimi ---Ja bleva te zeza .Nuk ja dija numrin e gjoksit dhe kur me pyeti shitesja i thashe :Eshte trupi jot

Kot ja bleva, per sport , pa ndonje nen -kuptim .Ajo qeshi , por nuk i beri ndonje pershtypje
Porse mua me pelqejne te zezat se duket femra shume seksi

Pastaj i bleva nje pale roba banjo qe ishin shume te shtrenjta , por edhe te bukura .
Dhe asaj i pelqeU shume ajo ngjyre ...U gezua , me puthi dhe tha Felminderit

__________________
Cdo gje shqiptare esht e dashur per mua

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Prill 2012 05:34
RAIMONDI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RAIMONDI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RAIMONDI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RAIMONDI Shto RAIMONDI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RAIMONDI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
F_xhunior
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 14/02/2012
Vendbanimi: Skandinavia
Mesazhe: 523

Citim:
Po citoj ato që tha Deb*

Ke te kem lexuar Kuranin? Jo se kam lexuar. E ndesha ne nje kerkim qe po beja.
Me nje fjale gruaja ka te drejte te shkurorezohet vetem nese ben kontraten para martese per te drejte shkurorezimi? po se beri e hengri e shkreta. Duhet te presi burrin te thote Talaq! Jo mire kjo!
Qe thua ti mua po me pelqen kjo metoda e te thenit divorce tre here. I bie shkurt, jo per gje. Nuk do rrish te cash koken me sqarime.
Po te kishin te drejte ta thoshin dhe fermrat do ishte perfekt fare.Ti o je analfabete dhe s'kuptuake gje lexim o s'do qe te kuptosh dhe ke per synim te shtremberosh sikur cdo ateist-e, i/e krishter-e tjeter.

-Te mendosh se grate nuk kane te drejte te kerkojne, ose thjesht t'i shkurorezojne burrat e tyre, eshte nje mendim tejet i gabuar - jashte dispozitave te fese sone (Islamit). Shume e thjeshte, porse duhet te arsyetohen qe te dy, meqe ne te shumten e rasteve çiftet mendojne se problemet e tyre nuk mund te zgjidhen. Myslimanet veshtrojne nga afer nje problem te hoxhallaret, ndersa te krishteret te Dr.Phil dhe te te tjere.-Une po mendoja qe ti t'i lexoje keto sqarime http://burimi.net/grate_ne_Islam.htm - po deshe.

__________________
Dashurohem ndersa tjetra lendohet dhe vuan.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Prill 2012 11:10
F_xhunior nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė F_xhunior Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me F_xhunior (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: F_xhunior Shto F_xhunior nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto F_xhunior nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Dulcis in Fundo
.. alola?

Regjistruar: 15/03/2010
Vendbanimi:
Mesazhe: 4846

Xhunior u bere babi?

__________________
Ka dy rregulla per te arritur suksesin:
1- Te mos rrefesh kurre gjithcka di.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Prill 2012 11:14
Dulcis in Fundo nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Dulcis in Fundo Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Dulcis in Fundo (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Dulcis in Fundo Shto Dulcis in Fundo nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Dulcis in Fundo nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
F_xhunior
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 14/02/2012
Vendbanimi: Skandinavia
Mesazhe: 523

Ende jo. Faleminderit per interesimin.

__________________
Dashurohem ndersa tjetra lendohet dhe vuan.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Prill 2012 11:38
F_xhunior nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė F_xhunior Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me F_xhunior (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: F_xhunior Shto F_xhunior nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto F_xhunior nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb* ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Citim:
Po citoj ato që tha F_xhunior


Ti o je analfabete dhe s'kuptuake gje lexim o s'do qe te kuptosh dhe ke per synim te shtremberosh sikur cdo ateist-e, i/e krishter-e tjeter.

-Te mendosh se grate nuk kane te drejte te kerkojne, ose thjesht t'i shkurorezojne burrat e tyre, eshte nje mendim tejet i gabuar - jashte dispozitave te fese sone (Islamit). Shume e thjeshte, porse duhet te arsyetohen qe te dy, meqe ne te shumten e rasteve çiftet mendojne se problemet e tyre nuk mund te zgjidhen. Myslimanet veshtrojne nga afer nje problem te hoxhallaret, ndersa te krishteret te Dr.Phil dhe te te tjere.-Une po mendoja qe ti t'i lexoje keto sqarime http://burimi.net/grate_ne_Islam.htm - po deshe.


Ato shkrimet qe sjell ti jane si shkrimet e realizmit socialist. Nuk mbulohet dielli me shoshe.
Ato qe ty te duken te drejta, mua me duken detyrime qe i vishen gruas.

Nuk me the c'permban kontrata qe firmos cifti para se te martohen ne lidhje me prishjen e kurores?


Kam bere nje research paper ne lidhje me barazine gjinore ne kultura te ndryshme, dhe vetem me aq, mjafton te them sinqerisht falenderoj Zotin qe nuk linda ne Indi, Afrike, apo Lindjen e Mesme.

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Prill 2012 16:00
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

pashe zotin ku jan gjithe forumistat dhe pushimet kan fillu me mbaru pra ca a ba kshu a merret vesh wowwwwww

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Gusht 2012 23:06
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ana1
Veteran ne forum

Regjistruar: 15/02/2003
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 823

Punojme moj Dylan. Ti mire ke qene? Me birren si ke qene?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Shtator 2012 02:53
Ana1 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ana1 Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ana1 Shto Ana1 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ana1 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

Citim:
Po citoj ato që tha Ana1
Punojme moj Dylan. Ti mire ke qene? Me birren si ke qene?mir ka dehst zoti ne te gjitha anet nuk qahemi,tesh birrat cik kam fillu me i rallu se lash nam lol

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Shtator 2012 03:30
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14610

i pytje kisha une ca dhurate do donit tju bente e dashura per shen valentin

p.s.te martumit dhe te djegmit mos pergjigjen

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Shkurt 2013 16:06
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bruni22
W la mussa

Regjistruar: 30/04/2008
Vendbanimi: mu ke guri, qe bon xixa
Mesazhe: 1800

opsss desha te pergj...

__________________
"tie ciu' in pe de mussa che in carru de bo"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Shkurt 2013 19:04
bruni22 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bruni22 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bruni22 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bruni22 Shto bruni22 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bruni22 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 07:01 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 79 faqe: « E parė ... « 70 71 72 73 74 75 76 77 78 [79]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Femrat pyesin.. Meshkujt pergjigjen..

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.