Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > kur ka qene momenti juaj.... qe keni menduar se jeni me fat?
Gjithsej 8 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
gt2xf
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 10/01/2006
Vendbanimi: Mexico D.F. (Distrito Federal)
Mesazhe: 44

...Cfare me bo o Labo keshtu eshte jeta...duhetme qen asht i forte se perndryshe te merr lumi...)))
Po ta coj nji harte te Brownsville. shigjeta jeshil eshte qendra e brownsville, aty duket lumi dhe un kam kaluar diku andej, ne skaj lart djathtas duket airport ... poshte lumit jane meksikanet qytei i quhet matamorras i shtetit te tamaulipas....funny

http://maps.google.com/maps?f=q&hl=...097504&t=k&om=1

Citim:
Po citoj ato që tha ari77labi
hallall.. me behet qejfi....pershendetje

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Mars 2007 22:24
gt2xf nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė gt2xf Vizito faqen personale tė gt2xf't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: gt2xf Shto gt2xf nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto gt2xf nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ekstravagantja
Fotomodele

Regjistruar: 11/04/2007
Vendbanimi: Gjithandej
Mesazhe: 168

Ne momentin qe kam lindur. Keshtu me kane thene prinderit, qe mamaja ime kishte komplikime ne lindje.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Prill 2007 17:09
Ekstravagantja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ekstravagantja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ekstravagantja (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Ekstravagantja't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ekstravagantja Shto Ekstravagantja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ekstravagantja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
fush krujsi
Anetar i pa konfirmuar

Regjistruar: 07/07/2006
Vendbanimi: new york
Mesazhe: 26

kur me la Eriona

__________________
jam .................................................

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Prill 2007 00:12
fush krujsi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė fush krujsi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me fush krujsi (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė fush krujsi't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: fush krujsi Shto fush krujsi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto fush krujsi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Eria
... smile ...

Regjistruar: 19/10/2005
Vendbanimi:
Mesazhe: 10645

Para dy ditesh kam marre nje lajm shume te mire,qe me lumturoi shume.
E ndjeva veten shume me fat,shpresoj qe te jete i vertet.....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Maj 2007 11:34
Eria nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Eria Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Eria (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Eria Shto Eria nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Eria nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
viper
economista

Regjistruar: 15/10/2005
Vendbanimi: milano (IT)
Mesazhe: 320

Unhappy

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re pic84.gif
Ky file ėshtė shkarkuar 81 herė.

un jam pa fat,

me ka denuar fati ne itali, dhe me te dashur te huaj, jo shqiptare,

nje shqiptare qe njofa , dhe qe e kam ketu ne shkolle, nuk me do.......

ne fillim dilnim bashke , por ajo merte me vete dhe nje shoqe , romene, qe e ka ne klase, kur bisedonim, un i jepja shume konfidence shoqes se saj, por e di qe gabova me te, me pas e merja ne tel dhe nuk e hapte tel. nje dite vendosa te shkoja ne dhomen e saj per ti kerkuar falje, por nuk pranoi, nje dite tjeter dmth (dje) shkova rastesisht me nje shok per te blere cigare dhe i pashe te 2 me gjith shoqen qe po vraponin tek nje park afer shkolles, u shkeputa nga shoku dhe i shkova prane, ajo nuk me foli, te njejten gje beri dhe shoqa e saj, i thashe disa fjale dhe vendosa te largohesha, nderas ajo me tha nuk te kam asgje ty, as shok, eshte e kot qe afrohesh un ty te kam hequr vize, ktheva koken buzeqesha dhe u largova, dhe pse nga brenda kisha nje urrejtje, por thashe me vete eshte e vogel dhe nuk mban mend cfar flet, vendosa dhe e mora ne tel ne dhome, dhe i thashe qe me te vertet i kishe ato fjale qe me the, dhe mora nje pergjigje qe me vjen shum keq qe ta them , me tha PO , sot iku ne zvicer  me shoqen e saj, por me vjen shum keq per te, se shoqa eshte nje k................. eshte dhe me e madhe se ajo, shoqa eshte 26 vjece ndersa ajo 19, dhe kam frike mos e fut ne ndonje gracke, shoqa dilte me nje 37 vjecar,  

__________________
I BACI SONO COME I FRANCOBOLLI, SE NON USI LA LINGUA NON ATTACA !

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Maj 2007 11:40
viper nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė viper Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me viper (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė viper't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: viper Shto viper nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto viper nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ESHI
Veteran ne forum

Regjistruar: 26/11/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 840

SOT . Nuk e di nese po hy ne gjynaf qe po falenderoj Zotin kaq "pak"....
Me ne fund mu plotesua nje deshire/enderr qe prej 9 vitesh.

__________________
Kujtimi eshte e vetmja parajse nga e cila nuk mund te na debojne.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Maj 2007 09:52
ESHI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ESHI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ESHI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ESHI Shto ESHI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ESHI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bucimakja
Veteran ne forum

Regjistruar: 21/09/2006
Vendbanimi: diku ne nje kasolle lumturie
Mesazhe: 1887

sa here me ndodh ndonje gje e bukur  them se jam njeri me fat.............skam vetem nje moment...........ah po kto kohet e fundit.........ka qene kur morra nje provim qe kisha tre vjet pa e marr........:p.......

sapo e morri vesh dhe kati dhe gadi sa sra nga karrigia prej qefit.........

__________________
dashuria smbetet vec nje kujtim/te ndjek pas ajo gjithmone ne jete/ne cdo vend e ne cdo rruge shkel/zemra kurre jo,zemra kurre jo smund te heshte.................

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Maj 2007 14:50
bucimakja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bucimakja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bucimakja (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė bucimakja't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: bucimakja Shto bucimakja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bucimakja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ridii
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 12/09/2006
Vendbanimi: fier
Mesazhe: 541

fati..?! u be ca koh qe sme njeh e se njoh !

__________________
me na fal pak moj shoqe ...treni Durresit kalon ne Durres...?!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Maj 2007 14:52
ridii nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ridii Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ridii (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ridii't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ridii Shto ridii nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ridii nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

Citim:
Po citoj ato që tha bucimakja
sa here me ndodh ndonje gje e bukur  them se jam njeri me fat.............skam vetem nje moment...........ah po kto kohet e fundit.........ka qene kur morra nje provim qe kisha tre vjet pa e marr........:p.......

sapo e morri vesh dhe kati dhe gadi sa sra nga karrigia prej qefit.........



...........

 

e fmi i marr.... me tamam qe mu ba qefji edhe mu...

ps: Kurse une e kam ndjere veten me fat kur kam perqafuar motren time per here te pare pas 12 viteve dhe jam ndjere si e priviligjuara e Fatit edhe me shume,kur kam pritur nipin tim.Te mbash nje femije te porsalindur ne krah eshte gjeja me e bukur dhe me e  mrekullueshme qe mund t'i ndodhin dikujt............

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Maj 2007 14:58
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ridii
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 12/09/2006
Vendbanimi: fier
Mesazhe: 541

kur te pelqen kaq shum te mbash femij pse nuk ben ca e mbaj ter diten ...

__________________
me na fal pak moj shoqe ...treni Durresit kalon ne Durres...?!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Maj 2007 15:02
ridii nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ridii Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ridii (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ridii't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ridii Shto ridii nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ridii nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 06:56 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 8 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > kur ka qene momenti juaj.... qe keni menduar se jeni me fat?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.