Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Mediat Shqiptare > Shqipėria, vendi me mė pak policė pėr numėr banorėsh
Gjithsej 2 faqe: « 1 [2]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Tulipani
< ArtHolic >

Regjistruar: 11/01/2007
Vendbanimi: Secret Garden
Mesazhe: 4717

Citim:
Po citoj ato që tha diabolic
Tuli cja fut kot ene ti...
Ne shqiperi (edhe neper europ njelloj eshte po nejse)me shume ka fuksa rruges sesa njerez normal.
Ke frike me thane noi gja se te shofin ne kokerdhok te synit sikur po ban noi krim.
Pastaj ne shqiperi eshte nje e keqe qe sa here qe kthehem pyetja e pare qe me behet eshte - He mo si shkon droga andej mire ? Ka pas noi cik pune ?
Po ik mo shoku se na fute hekrat i them...
Polici ka gjithe andej megjithse nuk duket , pastaj te ne edhe po u be nje pordhe (na falni per banaalitetin) merret vesh.
Ene ato qe kemi na mjaftojm nuk duam ma shume ...



Po ku ja kam fut kot se s'po e gjej .. se ne njerez jemi dhe gabojme ...
Po qe ka police ne te gjithe boten me shumice e di dhe une , po tek ne cuditerisht i sheh dhe ne kafene apo dhe ne vendin ku s'ta pret mendja ... domosdo ne krye te detyres  pra   ...

Po kush po i shan fshataret ... ndoshta u permend ne sens ironik ... nejse problemi ndoshta s'jane policet , kur ke si drejtues nivelin abc ndoshta policet jane me te shkolluarit dhe reforma duhet te niset pikerisht nga lart .. gje qe eshte me shume se utopi !

__________________
"Sono gli altri le strade, io sono una piazza, non porto in nessun posto, io sono un posto"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Korrik 2007 21:09
Tulipani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Tulipani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Tulipani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Tulipani Shto Tulipani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Tulipani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
diabolic
bastard_inside

Regjistruar: 22/10/2003
Vendbanimi: Sa me larg forumit...
Mesazhe: 3381

Citim:
Po citoj ato që tha tulipani


Po ku ja kam fut kot se s'po e gjej .. se ne njerez jemi dhe gabojme ...
Po qe ka police ne te gjithe boten me shumice e di dhe une , po tek ne cuditerisht i sheh dhe ne kafene apo dhe ne vendin ku s'ta pret mendja ... domosdo ne krye te detyres  pra   ...

Po kush po i shan fshataret ... ndoshta u permend ne sens ironik ... nejse problemi ndoshta s'jane policet , kur ke si drejtues nivelin abc ndoshta policet jane me te shkolluarit dhe reforma duhet te niset pikerisht nga lart .. gje qe eshte me shume se utopi !



Ime Tuli te kam rixha mos na hap muhabet politike se per zotin do plasi ene kendej.Mos na flit per policet se flet puna e tyre per kete gje. Gjithsesi me sa kam pare nga informacionet e gazetave kam pare qe jane kapur shume njerez te kerkuar kjo do te thote qe kane filluar te permirsohen.
Gjithsesi ne politik njerzit jane te gjithe te arsimuar dhe te gjithe inteligjent , por kete inteligjenc e kane ne sherbim te fitimit vetiak .Ky eshte problemi pastaj polici sdo rri 24 ne kemb se njeri eshte do e pi edhe ai nje kafe
Pi kafe ti ? Pse mos ta pi polici sipas teje? Ca ke ti me shume se polici ? nejse se po ja fus kot tani

Ej te premten jam ne shqiperi jam qe jam po i bej te fala policit te pare qe shoh nga ana jote :p

__________________
Thone se Loti i Shpirtit te vret beben e syrit...Ruaji lotet per te vdekurit!
E nese dhe per TY ajo ka vdekur.., atehere Qaj me ze miku im i shtrenjte!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Korrik 2007 21:15
diabolic nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė diabolic Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me diabolic (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė diabolic't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: diabolic Shto diabolic nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto diabolic nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Citim:
Po citoj ato që tha diabolic



Ej te premten jam ne shqiperi jam qe jam po i bej te fala policit te pare qe shoh nga ana jote :p

Diabo pershneti dhe nga ana ime se kan met dhe pak si ne tan europen.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Korrik 2007 21:20
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Tulipani
< ArtHolic >

Regjistruar: 11/01/2007
Vendbanimi: Secret Garden
Mesazhe: 4717

Citim:
Po citoj ato që tha diabolic


Ime Tuli te kam rixha mos na hap muhabet politike se per zotin do plasi ene kendej.Mos na flit per policet se flet puna e tyre per kete gje. Gjithsesi me sa kam pare nga informacionet e gazetave kam pare qe jane kapur shume njerez te kerkuar kjo do te thote qe kane filluar te permirsohen.
Gjithsesi ne politik njerzit jane te gjithe te arsimuar dhe te gjithe inteligjent , por kete inteligjenc e kane ne sherbim te fitimit vetiak .Ky eshte problemi pastaj polici sdo rri 24 ne kemb se njeri eshte do e pi edhe ai nje kafe
Pi kafe ti ? Pse mos ta pi polici sipas teje? Ca ke ti me shume se polici ? nejse se po ja fus kot tani

Ej te premten jam ne shqiperi jam qe jam po i bej te fala policit te pare qe shoh nga ana jote :p



S'ka pse te plasi ketu .. ne po diskutojme si njerezit jo si ne ca vende te tjera

__________________
"Sono gli altri le strade, io sono una piazza, non porto in nessun posto, io sono un posto"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Korrik 2007 21:28
Tulipani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Tulipani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Tulipani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Tulipani Shto Tulipani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Tulipani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kontinenti
Blujtes

Regjistruar: 14/09/2004
Vendbanimi: mbi kete planet
Mesazhe: 4934

Citim:
Po citoj ato që tha HERO
u hodhen fshataret perpjete,mos te guxoj njeriu te bej nje shaka.

Me mire fshatar se krimb.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Gusht 2007 18:17
kontinenti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kontinenti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kontinenti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kontinenti Shto kontinenti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kontinenti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lezhjan4life
Anetar i ri

Regjistruar: 25/06/2007
Vendbanimi: new york
Mesazhe: 5

policet

tashi ne zonat e thella te shqiperise nuk ke ca i do policat sepse e para punes sa te shkoje polici atje eshte shume vone , policet duhet shtuar ne numer ne zonat rurale , ku eshte bisnesi , turizmi , shkollat e te tjera , pastaj per ato qe jetojne ne zonat e rrezikuara nga ujku apo ariu i ndimofte zoti se polici nuk ka ca ti beje , hajde mirupafshim

__________________
a hore doesnt get scared from a big dick

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Gusht 2007 15:01
lezhjan4life nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lezhjan4life Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjan4life (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lezhjan4life Shto lezhjan4life nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lezhjan4life nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 00:17 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 2 faqe: « 1 [2]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Mediat Shqiptare > Shqipėria, vendi me mė pak policė pėr numėr banorėsh

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.