Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Shqiperia, traditat kulturore > Foto nga Shqiperia dhe shqiptaret > Elbasan (foto)
Gjithsej 5 faqe: « 1 2 3 4 [5]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
asnjeans
gjeometer rrugesh

Regjistruar: 06/11/2003
Vendbanimi: ime per ime uk
Mesazhe: 302

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re _el_res_.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 100 herė.

ja nje klub a restorant si mund ta quaj
ne brendesi te kalase nje mrekulli e vertet
kam degjuar se ka kushtuar shume
dhe me e bukura eshte, se njerzit thoje se eshte nje
nder restorantet me te bukura ne ballkan
une vete nuk e kam pa
po si elbasanlli qe jam me behet qejfi........

__________________
me epsh ja thith buzet e saj m.gj.th tymi jetmarres neper mushkeri kalon me teper se gjithcka ciagren dashuroj

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Tetor 2004 12:31
asnjeans nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė asnjeans Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me asnjeans (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: asnjeans Shto asnjeans nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto asnjeans nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
asnjeans
gjeometer rrugesh

Regjistruar: 06/11/2003
Vendbanimi: ime per ime uk
Mesazhe: 302

po shtoj dhe nje tjeter

__________________
me epsh ja thith buzet e saj m.gj.th tymi jetmarres neper mushkeri kalon me teper se gjithcka ciagren dashuroj

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Tetor 2004 12:59
asnjeans nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė asnjeans Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me asnjeans (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: asnjeans Shto asnjeans nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto asnjeans nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
asnjeans
gjeometer rrugesh

Regjistruar: 06/11/2003
Vendbanimi: ime per ime uk
Mesazhe: 302

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re _el_res_1.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 97 herė.

pushtoj nje foto tjeter

__________________
me epsh ja thith buzet e saj m.gj.th tymi jetmarres neper mushkeri kalon me teper se gjithcka ciagren dashuroj

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Tetor 2004 13:09
asnjeans nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė asnjeans Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me asnjeans (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: asnjeans Shto asnjeans nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto asnjeans nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
durrsake_topolake
virtualmente virtuale

Regjistruar: 17/05/2004
Vendbanimi: itali
Mesazhe: 908

edhe mua ma lavderuan shume kte kalane....
ne panje ngjaka shume e bukur faktikisht.kismet veres tjeter do bejme nje vizite te kalaja.

__________________
[io non c'ero e se c'ero dormivo]

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Nëntor 2004 09:53
durrsake_topolake nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė durrsake_topolake Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me durrsake_topolake (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: durrsake_topolake Shto durrsake_topolake nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto durrsake_topolake nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ELba^GurL
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 27/12/2004
Vendbanimi: live from ma house...hmmm....Y ?
Mesazhe: 250

ua durrsake Topolake do vi dhe una aty


qyqaaa sa me nxorret mallin e ELBASANIT ORE si shpiiiiiirt fare

edhe mua me kan then qe eshte lokali me i bukur ne ballkan dhe eshte bera diskoja me e bukur ne ballkan ne elbasan po nuk kam foto se me gjtih qef ja u kisha cu ktu


ju puth shuuuuuuuuum fare


PATRIOTA kur te iki gaxhia vet ne elbasan do baj ca foto e du i hudh ktu



pershendetje te gjithve
puf*
elba^gurl buzha vet

__________________
Jeto sot ....se neser si dihet !!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Janar 2005 23:06
ELba^GurL nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ELba^GurL Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ELba^GurL (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ELba^GurL't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ELba^GurL Shto ELba^GurL nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ELba^GurL nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amoxil
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 13/06/2004
Vendbanimi: •
Mesazhe: 3949

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re pedagogjikja elbasan.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 50 herė.

Një foto tjetër nga Pedagogjikja në Elbasan...

__________________
Nė faktin se jemi askushi dhe nuk kemi me tė vėrtetė kurrgja. Sa mė pak kemi, aq ma tepėr mundemi me dhan. Duket diēka e pabesushme, por kjo ashtė llogjika e dashunis.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Shtator 2005 00:34
amoxil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amoxil Vizito faqen personale tė amoxil't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: amoxil Shto amoxil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amoxil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ELba^GurL
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 27/12/2004
Vendbanimi: live from ma house...hmmm....Y ?
Mesazhe: 250

eh e kam pa kte aman mezi pres ta shof live

__________________
Jeto sot ....se neser si dihet !!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Shtator 2005 05:29
ELba^GurL nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ELba^GurL Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ELba^GurL (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ELba^GurL't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ELba^GurL Shto ELba^GurL nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ELba^GurL nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amoxil
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 13/06/2004
Vendbanimi: •
Mesazhe: 3949

Citim:
Po citoj ato që tha asnjeans
ja nje klub a restorant si mund ta quaj
ne brendesi te kalase nje mrekulli e vertet
kam degjuar se ka kushtuar shume
dhe me e bukura eshte, se njerzit thoje se eshte nje
nder restorantet me te bukura ne ballkan
une vete nuk e kam pa
po si elbasanlli qe jam me behet qejfi........




Eshte e vertete,ne ate lokal kam qene para dy vitesh dhe me ka pelqyer jashte mase, ka kushtuar shtrenjte ndertimi i tij.Specialitete te guzhines se Elbasanit ishin nga me te ndryshmet dhe ushqimi ishte i fresket.Ne mbremje beheshin sidomos ne stinene e veres meqenese amfiteatri eshte brenda koncerte me kengetare nga te gjitha rrethet.Aty beheshin dasma,aty koncerte,aty dilnin familjaret per darke,nje ambient me te vertete qe me ka lene mbresa.

__________________
Nė faktin se jemi askushi dhe nuk kemi me tė vėrtetė kurrgja. Sa mė pak kemi, aq ma tepėr mundemi me dhan. Duket diēka e pabesushme, por kjo ashtė llogjika e dashunis.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Shtator 2005 13:21
amoxil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amoxil Vizito faqen personale tė amoxil't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: amoxil Shto amoxil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amoxil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 15:10 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 5 faqe: « 1 2 3 4 [5]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Shqiperia, traditat kulturore > Foto nga Shqiperia dhe shqiptaret > Elbasan (foto)

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.