Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > o te hap vrime te re une ty!!!
Gjithsej 25 faqe: « E parė ... « 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Glaukus
i heshtur ....

Regjistruar: 23/04/2006
Vendbanimi: buzė detit
Mesazhe: 6705

Në shkollë ....


në orën e gjuhës mësuesja u thotë nxënësve
më thoni një fjali që të përmbajë fjalët "meqenëse" dhe "sigurisht"

i pari - babi im shkoi ne treg dhe më bleu një robot , por meqenëse unë e kam një , sigurisht që ai do të shkojë ta ndërrojë me një tjetër .

- shumë mirë i thotë mësuesja , tjetri

e dyta - - mami im shkoi në dyqan dhe më bleu një " barbi", por meqenëse unë e kam një , sigurisht që do të shkojë ta ndërrojë

mirë i thotë mësuesja po duhet te jesh pak me origjinale , tjetri .

i treti - Unë pashë gjyshin që po shkonte nga tokat me gazetën " Times " nën sqetull , por meqenëse gjyshi im nuk di anglisht , sigurisht që po shkonte për të dhj.....

__________________
- Hene duam ne heshtje,ashtu siē jam mesuar edhe une te dashuroj,ne Heshtje..Dhe vendosem te jetojmė tė ndarė dhe tė dashurojmė nė heshtje!Kjo ishte menyra e vetme pėr tė qendruar sa me afer njėri-tjetrit ..ndonese jo me trup.. por me zemėr!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Prill 2007 19:37
Glaukus nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Glaukus Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Glaukus (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Glaukus Shto Glaukus nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Glaukus nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Glaukus
i heshtur ....

Regjistruar: 23/04/2006
Vendbanimi: buzė detit
Mesazhe: 6705

ça ka per tu habit ??!!


dy gra fqinje takohen në korridorin e pallatit ......
- çfarë ka ndodhur me ju fqinjë , mos jeni e sëmurë ?
- pse mendoni ashtu ? përgjigjet ajo ........
- po ja ka tre dite që po shoh duke dalë doktorin nga shtëpia jote ?
- çfarë ka për t’u çuditur ? - Unë , kam 10 ditë që shof një oficer që del nga shtepia jote .......... - mos të kam pyetur - a do filloj noj luftë ????

__________________
- Hene duam ne heshtje,ashtu siē jam mesuar edhe une te dashuroj,ne Heshtje..Dhe vendosem te jetojmė tė ndarė dhe tė dashurojmė nė heshtje!Kjo ishte menyra e vetme pėr tė qendruar sa me afer njėri-tjetrit ..ndonese jo me trup.. por me zemėr!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Prill 2007 19:42
Glaukus nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Glaukus Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Glaukus (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Glaukus Shto Glaukus nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Glaukus nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vlonjati99Tave
Arrakat

Regjistruar: 15/12/2003
Vendbanimi: A Silent Night, A Secret Tear, Wishing You Were Here
Mesazhe: 2169

Re: Re: Re: Vlonjati...

Citim:
Po citoj ato që tha halfgang


 

Pershendetje kota_97

Kjo histori ka shume motive per tu thene por kuptimin e ka te njejte, keshtu qe sido qe ta thuash kete perseri tek mburrja e vlonjatit del qe nuk kishte se kujt ti mburresh...

Gjithe te mirat...




jo e drejt.. te i njejti konkluzion del

kalofsh mire dhe ti

__________________
*Born To Touch Your Feelings* I Dont Care If Im Hated On The Net.
Because I Have A Real Life.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Prill 2007 01:07
Vlonjati99Tave nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vlonjati99Tave Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vlonjati99Tave (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vlonjati99Tave't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vlonjati99Tave Shto Vlonjati99Tave nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vlonjati99Tave nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
el-Nino
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 06/02/2007
Vendbanimi: KL
Mesazhe: 436

Hi pershendetje!

nuk di ne eshte thene kjo sepse nuk i kam ndjekur shume mesazhet me pare por megjithate po e shkruaj...
Beni! thote mesuesja: Sot nuk me ke kenaqur sic dua une. neser me sill babain ketu..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Prill 2007 15:54
el-Nino nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė el-Nino Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me el-Nino (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: el-Nino Shto el-Nino nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto el-Nino nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
halfgang
A_N_O_N_I_M_U_S

Regjistruar: 04/06/2005
Vendbanimi: NERIELO RECORD'S
Mesazhe: 2924

Ne ferme...

Ngihet kaposhi mes nates dhi ia fut kenges si ne mengjes

tre pula tremben dhe i bejne pa pjekur nga dy veze,

cohet qeni tere inat e duke ulerritur

o legen kaposh boll se tere fermen ne kembe ke ngritur,

zgjohet dhia dhe i thote deles

mbreme pash sesi ia futi kali peles,

zgjohet lopa dhe pellet

duke zgjuar edhe gomarin e shkrete,

trembet kali dhe hedh shqelmat perpjet

dhe i fut dy shqelma derrit qe ne gjume po gerhet,

zgjohet derri i trembur edhe neper dhembe thote

sta ngacmova une pelen, ajo thote kote,

cohet pata dhe thote - e di cfare mi rose

te kisha ca pare dhe do rroja ne vile si bose,

macja me sy te fryre flete si e terbuar

mos beni zhurrem se tere minjte mi keni larguar,

mblidhen tere kafshet ne oborr

dhe veshte e tyre mbajne me dore,

se filloi perseri kaposhi duke kenduar

dhe qeni e kashon ne lafshe si i terbuar,

mbylle gojen se eshte mesnate i thote dhia

me flani por nuk shoh -thote kaposhi- dhe nuk e dija,

ti blejme syze diellore thote nje mendim gomari

dhe do lej rehat ky i marri,

ide e bukur dhe te gjitha kafshet e aprovuan

dhe qe ate nate nga zeri i ngjirur i kaposht shpetuan.... 

 

__________________
R.E.S.P.E.K.T

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Prill 2007 19:48
halfgang nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė halfgang Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me halfgang (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: halfgang Shto halfgang nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto halfgang nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Glaukus
i heshtur ....

Regjistruar: 23/04/2006
Vendbanimi: buzė detit
Mesazhe: 6705

pulat po shëtisnin nëpër baçe ......... në një moment një pulë e re fillon të mburret e t'u lavdërohet shoqeve ..... :

- ku ka si unë ?? jam më e mira , jam më e zonja ....
dhe përplaste krahët e lumtur ...
e shikon një pulë e vjetër ... dhe e habitur e pyet :
- ku ka si ti ?? je më e mira ? më e zonja ? pse , a mund ta dimë ?
- po ja - përgjigjet pula e re - Unë i bëj vezët më të mëdha ..... kurse ti më të vogla ....
- edhe ç'farë pastaj - përgjigjet pula plakë ...
- vezët që bëj unë shiten me 10 lekë - përgjigjet pula e re - të tuat me 8 ..
- po pse mi budallaçkë - përgjigjet buzagaz pula plakë - për 2 lekë më shumë do shqyej b""ën unë .....?!!

__________________
- Hene duam ne heshtje,ashtu siē jam mesuar edhe une te dashuroj,ne Heshtje..Dhe vendosem te jetojmė tė ndarė dhe tė dashurojmė nė heshtje!Kjo ishte menyra e vetme pėr tė qendruar sa me afer njėri-tjetrit ..ndonese jo me trup.. por me zemėr!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Prill 2007 22:37
Glaukus nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Glaukus Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Glaukus (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Glaukus Shto Glaukus nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Glaukus nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
halfgang
A_N_O_N_I_M_U_S

Regjistruar: 04/06/2005
Vendbanimi: NERIELO RECORD'S
Mesazhe: 2924

i vrari...

Gjyshi po i tregonte historite e luftes nipit te vet dhe mbas historive  vjen rradha e largimit te gjermaneve nga shqiperia...

- Diten e fundit para se te iknin gjermanet, na mblodhen te tereve ne burrat tek sheshi i fshatit dhe thane - Ai qe nuk do tia bejme ne nga mbrapa do vritet... - i tha gjysi nipit..

U vrane te tere burrat e fshatit - tha perseri gjyshi i perlotur

- Po ti gjyshi???- pyet nipi i habitur

- eeeeeeee edhe gjyshi u vra - foli gjyshi me gjysem zeri....

__________________
R.E.S.P.E.K.T

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Prill 2007 10:04
halfgang nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė halfgang Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me halfgang (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: halfgang Shto halfgang nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto halfgang nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Iyua
Free Spirit

Regjistruar: 29/06/2005
Vendbanimi: .
Mesazhe: 1903

Smile

Po lexoj keshtu kot nje sy fh.
Me vjen mire qe disa anetare vazhdojne shkruajne dhe me vjen keq per disa qe nuk shkruajne.

Nje puthje per mikun tim Flm qe me keni kujtuar me ndonje e mail ! Panvarsisht se nuk ju jam pergjigjur.

__________________
“The true servants of God the Most Gracious are those who walk on the earth in humility, and when the ignorant address them, reply with words of peace”
-Quran

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Qershor 2007 18:39
Iyua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Iyua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Iyua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Iyua Shto Iyua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Iyua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
skalabrino
Stekaxhi

Regjistruar: 25/08/2003
Vendbanimi: o hu sa larg
Mesazhe: 257

hi

ne nje apartament ishin nje cift dhe po benin dashuri
ne epsh e siper bie zilja e deres dhe gruja thote burri
ku te futem thote jarani
ja andej nga banjo ja kthen gruaja .
kur hap deren shef komshijet qe i kishin ardh per vizit per shpine e re
dhe mbasi vizitojne gjith dhoma shkojne per ne banjo
aty shohin jaranin lakuriq
dhe pysin kete komshijen po ky c'eshte
dhe ajo i pergjigjet qe eshte robot
dhe ja kthejne ato po ate leven ne mes te kembeve ce ka
ja i thote gruaja kur e ul poshte te jep peshqirin dhe kur e ngren larte sapunin
dhe komshija vazhdon ta luaj dhe mbas nje fare kohe i
i bertet
ua pse nuk thua ti ?ky te jepka dhe shampo

__________________
vdes per ty

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Qershor 2007 23:56
skalabrino nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė skalabrino Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me skalabrino (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: skalabrino Shto skalabrino nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto skalabrino nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
halfgang
A_N_O_N_I_M_U_S

Regjistruar: 04/06/2005
Vendbanimi: NERIELO RECORD'S
Mesazhe: 2924

Djali kthehet me nje fryme ne shtepi dhe me gjysma fjalesh po i thoshte te jemes se cfare i kishin pare syte...

- mama mama ne shkolle kur po luaja sot pash babin ne makine me mesuesen time te kimise, babi i hoqi bluzen asaj, ajo i hoqi xhaketen, babi e puthi fort ne buze, ajo e puthi ne gushe...

dhe aty e nderprete e jema duke i thene..

- lere te keqen mami thuaje kur te jete edhe babi ketu..

vjen darka dhe ishin mbledhur familjarisht per te ngrene ne tavoline dhe mamaja i thote te birit..

- thuaji mamit cfare pe sot ?

fillon djali ti thote gjitha ato qe tha me larte dhe vazhdon keshtu duke folur..

- mbasi u puthen shume here babi i hoqi sutjenat, ajo i hoqi kanatjeren dhe pantallonat babit, dhe i beri babit ashtu sic i bere ti pardje xhaxhi Ramizit pardje tek dhoma e gjumit...

__________________
R.E.S.P.E.K.T

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Dhjetor 2007 08:38
halfgang nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė halfgang Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me halfgang (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: halfgang Shto halfgang nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto halfgang nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 13:25 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 25 faqe: « E parė ... « 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > o te hap vrime te re une ty!!!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.