Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Anėtarėt e forumit flasin mbi veten > C'fare shenje horoskopi keni dhe cilat jane karakteristikat tuaja? Vlerėsimi i Temės: 2 votime, mesatarja 3.00.
Gjithsej 13 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
JaM_VlOnJaTe
kush tha qe kam?

Regjistruar: 07/07/2003
Vendbanimi: ketu, ku tjeter?
Mesazhe: 353

Une jam Ujori. Kokeforte dhe bej gjithnje ate qe dua. S'di me...

__________________
hey babez

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Dhjetor 2003 17:04
JaM_VlOnJaTe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė JaM_VlOnJaTe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me JaM_VlOnJaTe (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: JaM_VlOnJaTe Shto JaM_VlOnJaTe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto JaM_VlOnJaTe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Shenjtori
Still Angel

Regjistruar: 14/09/2003
Vendbanimi: FREE
Mesazhe: 765

Shenja ime e horoskopit eshte Peshqit, por veten e ndihej si Peshkaqeni dhe ne pamje te pare dukem si Derri.

Ndersa shenja ne horoskopin Kinez nuk me ngjan hic fare. Aty jam Miu

__________________
Budallenjte thone, une mesoj nga gabimet e mia, une preferoj te mesoj nga gabimet e te tjerve.- Bismark

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Dhjetor 2003 13:45
Shenjtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Shenjtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Shenjtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Shenjtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Shenjtori Shto Shenjtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Shenjtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
JaM_VlOnJaTe
kush tha qe kam?

Regjistruar: 07/07/2003
Vendbanimi: ketu, ku tjeter?
Mesazhe: 353

une ne Horoskopin Kinez me duket se jam Lepuri (se mbaj mend mire, poqe s'me pershtate fare ....)

__________________
hey babez

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Dhjetor 2003 16:04
JaM_VlOnJaTe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė JaM_VlOnJaTe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me JaM_VlOnJaTe (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: JaM_VlOnJaTe Shto JaM_VlOnJaTe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto JaM_VlOnJaTe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bjondinka
Anetar i ri

Regjistruar: 25/01/2004
Vendbanimi: berat
Mesazhe: 19

Smile

Edhe une virgjeresha jam.Dua te them dicka per te gjithe ata qe jane shenja ime mendoj se te gjithe jemi fantastike,njesha,bombe fare,jemi me te miret ne bote.Po mos te ishim ne ju kot do te jetonit

__________________
ju puth

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Shkurt 2004 09:47
bjondinka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bjondinka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bjondinka (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bjondinka Shto bjondinka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bjondinka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
fluturake
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 27/02/2003
Vendbanimi: gjithkund e askund
Mesazhe: 174

Cool

Une per vete jam bricjap.

__________________
Njerez te mire jane ata qe vetem e mendojne ate qe te tjeret e bejne me gjithe mend.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Shkurt 2004 12:22
fluturake nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė fluturake Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me fluturake (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė fluturake't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: fluturake Shto fluturake nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto fluturake nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
pipi
hic

Regjistruar: 09/02/2004
Vendbanimi: _*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_
Mesazhe: 499

ama ketu te gjithe virgjeresha qenkan.
une per veten e ime jam bricjap. dhe me duket tek oroskopi kinez jam tigri a kali. se di mire.
karakteristikat e bricjapit jane :

kokeforte, ziliqare, kurnace, naive , mendjemadhe dhe shume te dashur.

di qe ngjyrat e preferuara jane kryesisht te erreta por dhe kombinimi bardhe e zi.
numrat me fat jane 2 dhe 8. kurse dita me fat eshte e shtuna.
kaq di .

__________________
nese je i merzitur,gezoju ka me keq:vdekja.nese ke vdekur prape gezoju e keqja ka kaluar

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Mars 2004 07:06
pipi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė pipi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me pipi (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė pipi't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: pipi Shto pipi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto pipi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ardinel
Anetar i ri

Regjistruar: 13/02/2004
Vendbanimi: Itali
Mesazhe: 2

lidhur me shenjen

edhe une jam i shenjes demi dhe e i di pak a shume virtytet e shenjes se demit te cilat jane:atehere ne rradhe te pare jane te sinqerte,simpatik,te zgjuar,dhe te matur,megjithese jane vertete nje cike kokeforte por prap bien,megjithate arrin ta mbajne veten shume shume gjersa kur shperthejne nuk dine se cs thone,ok kaq kisha ciao se shpejti.

__________________
Te dashurosh do te thote te mos thuash kurre me vjen keq
Marr nga libri Love Story

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Mars 2004 11:24
Ardinel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ardinel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ardinel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ardinel Shto Ardinel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ardinel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
abcd
Anetar i ri

Regjistruar: 04/02/2004
Vendbanimi: tirane
Mesazhe: 20

linda "i virgjer", u bera..."dem"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Mars 2004 11:51
abcd nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė abcd Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me abcd (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: abcd Shto abcd nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto abcd nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cancer
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 08/03/2003
Vendbanimi: tirane
Mesazhe: 448

une jam i shenjes se derrit, ne qe jemi te kesaj shenje jemi te bukur, te zgjuar, te shkathet etj. etj. por si karakteristike kryesore kemi qe nuk na e var njeri

__________________
I watched the world float to the dark side of the moon, and after all I knew it had to be something to do with you

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Mars 2004 17:56
cancer nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cancer Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cancer (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cancer Shto cancer nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cancer nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
hirushja
Lule mos prekese

Regjistruar: 06/08/2003
Vendbanimi: Misterioze
Mesazhe: 1475

Ndersa une jam binjaket.

__________________
The treasure in my mind is greater than any World Glory.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Mars 2004 19:42
hirushja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė hirushja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me hirushja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: hirushja Shto hirushja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto hirushja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 13:27 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 13 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Anėtarėt e forumit flasin mbi veten > C'fare shenje horoskopi keni dhe cilat jane karakteristikat tuaja?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.