Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Tema Shoqerore > Cfare pelqejne djemte te vajzat???
Gjithsej 4 faqe: « 1 [2] 3 4 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
caio
jurist

Regjistruar: 27/02/2005
Vendbanimi: Firenze
Mesazhe: 81

pamjen fizike fillimisht. nese nuk eshte vetem seks (dhe ktu varte se si i ben se sdo te thote qe te je sh e mire dhe te dish ta besh) padyshim karakterin

__________________
fjalet e shumta, fukarallek!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Janar 2006 17:43
caio nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė caio Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me caio (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: caio Shto caio nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto caio nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vdekja_22
I zhgenjyer Xfundimisht

Regjistruar: 20/12/2005
Vendbanimi: Big City Life
Mesazhe: 219

Tek femrat

Te qenit 100% femer ne te gjitha kuptimet.
Mendoj se femrat e dine mire kete. E vetmja gje per te cilen me vjen keq eshte se kur vjen sezoni i plazhit sheh 99% vajza te bukura nga larg por qe jane larg nga e bukura. Femra qe qe ne moshen 16 e siper i kane tulet e dhjamin me keq se gjyshja ime. Femrat duhet te kene me shume respekt per trupin e tyre, kete mendoj.

__________________
Lavdia eshte juaja...
Hakmarrja eshte imja....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Janar 2006 08:56
Vdekja_22 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vdekja_22 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vdekja_22 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vdekja_22 Shto Vdekja_22 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vdekja_22 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ida19ath
akooooma studente

Regjistruar: 13/11/2005
Vendbanimi: Greece
Mesazhe: 374

Re: Tek femrat

Citim:
Po citoj ato që tha Vdekja_22
Femra qe ne moshen 16 e siper i kane tulet e dhjamin me keq se gjyshja ime.


po cfare thua mor aman? i ke pare te gjitha femrat e botes ti?
pastaj ku e di ti qe nuk kane respekt per trupin ato? disave u pelqen ashtu sic jane (te shendosha). respekt eshte dhe ky.
gusto-gusto eshte kjo bote.

__________________
Te gjitha perballohen per nje cast,me pranon ti mua keshtu sic jam,ti me ben mua te ndjehem gjalle,qendro prane meje, PERGJITHMONE

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Janar 2006 11:36
ida19ath nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ida19ath Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ida19ath (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ida19ath Shto ida19ath nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ida19ath nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
saja
kam qef me bredh

Regjistruar: 04/12/2005
Vendbanimi: ne det te hapur
Mesazhe: 85

ida po ty pse te djeg kur thote vdekja per tulet e gocave(mos ndoshta je edhe ti me tule )edhe po te jeshe nuk perben as turp e as faj.pacim

__________________
sdu me ta tregu

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Janar 2006 18:42
saja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė saja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me saja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: saja Shto saja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto saja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Art
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 05/01/2006
Vendbanimi: Ne qiell
Mesazhe: 104

Pershendetje!

Tek ato me pelqene kavalia,eshte nje element qe tregon kembe te bukura,i jep nje hije tjeter femres.Kavalia me jep kete linje te harkaur te ecjes se
saj.Ne vere eshte me e bukur se sa ne dimer jo shume e zhveshur.Ideja e shikimit pertej asaj qe duket me pelqene ,dua te mos jete e gatshme ,por te perpiqem ta zbuloje vete.

__________________
Cdo gje vjen me kohen,eshte e caktuar

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Janar 2006 15:22
Art nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Art Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Art (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Art Shto Art nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Art nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ida19ath
akooooma studente

Regjistruar: 13/11/2005
Vendbanimi: Greece
Mesazhe: 374

Citim:
Po citoj ato që tha saja
ida po ty pse te djeg kur thote vdekja per tulet e gocave(mos ndoshta je edhe ti me tule )edhe po te jeshe nuk perben as turp e as faj.pacim


saja nuk me djeg fare mua, se vete trupin e kam per mrekulli dhe s'kam turp. me pelqen keshtu sic jam, nuk kam komplekse. me vjen inat me disa qe i pergjithesojne gjerat, sikur kane pare gjithe boten. me te vertete vajzat ne krahasim me djemte (te te njejtes moshe), jane pak me te mbushura, por jo t'i fusim te gjitha ne nje thes. pastaj djemte nuk jane shume te shendoshe per arsye se bejne pune me te lodhshme.

__________________
Te gjitha perballohen per nje cast,me pranon ti mua keshtu sic jam,ti me ben mua te ndjehem gjalle,qendro prane meje, PERGJITHMONE

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Janar 2006 12:35
ida19ath nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ida19ath Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ida19ath (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ida19ath Shto ida19ath nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ida19ath nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
saja
kam qef me bredh

Regjistruar: 04/12/2005
Vendbanimi: ne det te hapur
Mesazhe: 85

ida,trup i shendoshe me mendje te shendoshe,ore keta te sotmit jane pak site thuash manjake mbas kileve te trupit por un dote thoja se cdo gje ka lezetin e vet.mjaf te jete femer

__________________
sdu me ta tregu

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Janar 2006 18:08
saja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė saja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me saja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: saja Shto saja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto saja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ida19ath
akooooma studente

Regjistruar: 13/11/2005
Vendbanimi: Greece
Mesazhe: 374

bashkohem me mendimin tend.

__________________
Te gjitha perballohen per nje cast,me pranon ti mua keshtu sic jam,ti me ben mua te ndjehem gjalle,qendro prane meje, PERGJITHMONE

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Janar 2006 18:58
ida19ath nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ida19ath Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ida19ath (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ida19ath Shto ida19ath nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ida19ath nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vdekja_22
I zhgenjyer Xfundimisht

Regjistruar: 20/12/2005
Vendbanimi: Big City Life
Mesazhe: 219

ahahah

Me shkrite fare ne menyren se si mundoheni te ngushelloni njera-tjetren.
Djemte nuk jane aq te shendoshe sa ju sepse jane aktive ne jete.. ndersa ju mjafton ti rehatoni ato tulet qe sa ju vijne e trashen
ahahahh shaka kjo
Ishalla u shendoshni e e t'iu shtohet edhe respekti me ate rast :ola:

__________________
Lavdia eshte juaja...
Hakmarrja eshte imja....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Janar 2006 19:13
Vdekja_22 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vdekja_22 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vdekja_22 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vdekja_22 Shto Vdekja_22 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vdekja_22 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ida19ath
akooooma studente

Regjistruar: 13/11/2005
Vendbanimi: Greece
Mesazhe: 374

Re: ahahah

Citim:
Po citoj ato që tha Vdekja_22
Djemte nuk jane aq te shendoshe sa ju sepse jane aktive ne jete


hahahahaha kete thashe dhe une me lart. dhe nuk ngushellojme njera-tjetren. cdo vajze e pelqen trupin e saj dhe nqs nuk e pelqen mund ta ndryshoj. mos i pergjitheso gjerat. ia kalofsh mire!!!

__________________
Te gjitha perballohen per nje cast,me pranon ti mua keshtu sic jam,ti me ben mua te ndjehem gjalle,qendro prane meje, PERGJITHMONE

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Janar 2006 12:13
ida19ath nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ida19ath Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ida19ath (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ida19ath Shto ida19ath nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ida19ath nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 14:22 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 4 faqe: « 1 [2] 3 4 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Tema Shoqerore > Cfare pelqejne djemte te vajzat???

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.