Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Tema Shoqerore > Cila eshte mosha e pershtatshme per tu bere nene dhe pse?
Gjithsej 14 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
ColdFire
Veteran ne forum

Regjistruar: 15/11/2008
Vendbanimi: New York
Mesazhe: 911

Re: Re: Re: ana ekonomike

Citim:
Po citoj ato që tha cupka


mire moj mire e muarrme vesh qe je gati se na e the dhe me pare (e shikon qe une te lexoj rregullisht? lol) po burrin a e ke gjet?

une them qe mosha e duhur eshte rreth 27-30 vjec.
Kotka cila eshte formula per binjake, vajze e djale qe me nje te shkrepur te pushkes ti mbyll keto muhabete? :p



. I moren te gjithe vlonjatet...keshtu qe ngela une.. :p

Llaf eshte ai moj cupka? Po une kam me shume se 500 vjet e martuar.... :p :p :p

cupka, meqe me lexon rregullisht... po e di une pse e ben e di....

__________________
Frankly my darling , I don't give a damn!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Dhjetor 2008 16:28
ColdFire nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ColdFire Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ColdFire (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ColdFire Shto ColdFire nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ColdFire nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kotka
.....

Regjistruar: 21/06/2007
Vendbanimi: .....
Mesazhe: 3612

Re: Re: Re: ana ekonomike

Citim:
Po citoj ato që tha cupka



Kotka cila eshte formula per binjake, vajze e djale qe me nje te shkrepur te pushkes ti mbyll keto muhabete? :p



Une as vete nuk e di ate sekret cupka ime. Une vete vajta dy here brenda dy vjetesh, por e di qe nuk me ka mbet pishman, se fiton me shume eksperience duke shkuar dy here

edhe kur shkonim ne qitje kur benim zborr me pelqente me shume kur nuk bija ne shenje me te paren, se sa te qelloja dy me nje te shtene.
keshtu kisha rast te perdorja prape automatikun lol

__________________
Nuk mjafton te mendojme se duhet vepruar ndryshe...duhet te fillojme te mendojme ndryshe... dhe vetem atehere fillojme te veprojme ndryshe.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Dhjetor 2008 16:34
kotka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kotka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kotka (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė kotka't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: kotka Shto kotka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kotka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

me duhet te martoj nje goce me karriere se ne shpi rri une, me pelqen te rri ne shpi watch komedi, discovery, order chinese food or pizza, ndoshta do i hyj edhe gatimit,,, ska problem... kur te vij ne shpi ajo will be warm... 

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Dhjetor 2008 17:19
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kotka
.....

Regjistruar: 21/06/2007
Vendbanimi: .....
Mesazhe: 3612

Citim:
Po citoj ato që tha kurti
me duhet te martoj nje goce me karriere se ne shpi rri une, me pelqen te rri ne shpi watch komedi, discovery, order chinese food or pizza, ndoshta do i hyj edhe gatimit,,, ska problem... kur te vij ne shpi ajo will be warm... 


Ky eshte burri me modern sot ne Amerike alla Xhim Belushi, kurti

Ketu te con feminizmi dhe karierizmi i terbuar femeror, se ne fund te fundit te gjithe e duan nje burre te bejne nje femije qe te kete edhe baba.

best kurti

__________________
Nuk mjafton te mendojme se duhet vepruar ndryshe...duhet te fillojme te mendojme ndryshe... dhe vetem atehere fillojme te veprojme ndryshe.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Dhjetor 2008 17:30
kotka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kotka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kotka (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė kotka't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: kotka Shto kotka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kotka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
briseide
Shtrige

Regjistruar: 12/02/2007
Vendbanimi: Rrefime memece
Mesazhe: 4388

Citim:
Po citoj ato që tha IQVLORA
briseide po mendon si nje perendimore e jo si nje shqiptare.Mire shte t'i kishe vene ne jete synimet e tua dhe ta hidhje hapin drejt marteses e sigurt.Ndodh shpesh here qe targetet e menduara nuk arrihen,atehere sa duhet pritur.Jeta eshte sakrifice.Do ta kuptosh se sa ka vlejtur sakrifica juaj kur te perkedhelesh ne krahet e tua nje njomezak te vockel e te shtrenjte.Pyesni me meire SEXI-n ,se sa ne me te moshuarit.


hahahahaa

Karrieriste te perbetuara s'jemi o Iq,kur te vijne gjerat,me radhe.S'eshte ceshtje programimi,vetem deshire per te pasur nje te ardhme sa me te mire,jo vetem per veten po dhe personat qe duhet te rritesh e per te cilet ke pergjegjesi.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Dhjetor 2008 17:38
briseide nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė briseide Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me briseide (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: briseide Shto briseide nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto briseide nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cupka
madmoiselle!

Regjistruar: 19/06/2003
Vendbanimi: New York!
Mesazhe: 1505

Re: Re: Re: Re: ana ekonomike

Citim:
Po citoj ato që tha kotka

keshtu kisha rast te perdorja prape automatikun lol



ua, si e thua sikur pushka zbrazet vetem me qellim...

__________________
So, so you think you can tell,
Heaven from Hell?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Dhjetor 2008 18:43
cupka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cupka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cupka (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cupka Shto cupka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cupka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Citim:
Po citoj ato që tha kotka
per t'ju pergjigjur cedrus:
nje grua fillon te komandoje nje burre vetem kur behet nene.
mosha me e pershtatshme per mua qe nje femer te behet nene eshte 24-27 vjec.
ne kete menyre mund te kete edhe kariere edhe jete nene edhe jete vajze edhe ca vite te lire mbas rritjes se femijve te saj.



Kotka, ne kete moshe jo vetem qe femra s'ka arritur te beje karriere por as hipoteken e pare te shtepise s'do kishte arritur akoma t'a paguante.
Ate ndjenjen prinderore njeriu besoj qe e shijon me teper kur ka njefare pavaresie financiare qe i lejon te marre fryme me teper ne ate prizem, te punoje me pak qe te shijoje bebin . Kjo gje mund te ndodhe vetem mbas 30.
Besoj qe dhe ti je dakord me mua qe ne kohen e prinderve te mi dhe tenden, kur s'ka pase njeriu vjeherr qe t'i mbaje kalamajte, i eshte dashur gati direkt te ktheheshin ne pune e s'kane shijuar gje. Me vrap ne cerdhe, me vrap per te blere ilaçet mbas pune sahere qe semuren, here kalamanin ne zyre,...ehuha, egzistence me halle ajo.

Citim:
Po citoj ato që tha kurti
me duhet te martoj nje goce me karriere se ne shpi rri une, me pelqen te rri ne shpi watch komedi, discovery, order chinese food or pizza, ndoshta do i hyj edhe gatimit,,, ska problem... kur te vij ne shpi ajo will be warm... 


Hahahaha! T'u befte dita 100 se kam qeshur me lot!!

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Dhjetor 2008 22:36
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SEXI
*BIZNESMENE*

Regjistruar: 08/09/2006
Vendbanimi: ISTANBUL
Mesazhe: 3939

Citim:
Po citoj ato që tha IQVLORA
...Do ta kuptosh se sa ka vlejtur sakrifica juaj kur te perkedhelesh ne krahet e tua nje njomezak te vockel e te shtrenjte.Pyesni me mire SEXI-n ,se sa ne me te moshuarit.


Aahhh...mik.Per mua eshte sikur kam rilindur edhe pse jam 25-vjeç.
Mosha e pershtatshme per mua eshte 23-28.Po kalove me larte ske me nerva per te rritur nje bebe...

__________________
* HA...PI...RRI *

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Dhjetor 2008 16:30
SEXI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė SEXI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXI Shto SEXI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kotka
.....

Regjistruar: 21/06/2007
Vendbanimi: .....
Mesazhe: 3612

Citim:
Po citoj ato që tha SEXI


Aahhh...mik.Per mua eshte sikur kam rilindur edhe pse jam 25-vjeç.
Mosha e pershtatshme per mua eshte 23-28.Po kalove me larte ske me nerva per te rritur nje bebe...



Ketu e kisha fjalen edhe une sexi.

Se une kam shoqe qe jane shume te plotesuara ne kariere sic pretendon Amori im e dashur dhe shume vajza te tjera te reja te gjenerates se re dhe mbas te 30-ve menduan te beheshin nena duke punuar nga pak sic thote Amori, por prape jane ankuar dhe jane bere pishman qe nuk e bene me pare, se nervat dhe energjite nuk jane njelloj si 25 vjece edhe kur je 35 vjet e me lart.

Amor jo te gjithe mbarojne mjekesine si ty, qe kerkon shume vite.

Mund te ecesh shume mire ne kariere edhe ne real estate business, marketing, managment, communication, engineeering etj etj

Sa per neve lere mos e pyet fare, please as mos mi kujto se me zene mornicat kur i kujtoj. I hypja kamioneve me vrap se te prisje autobuzin arrije mbasdite, qe te arrija ne cerdhe ne kohe qe tu jepja femijve per te pire, se nuk doja tua nderprisja qumeshtin e gjirit, dhe me behej fustani qull nga qumeshti. Lere pastaj ato penicilinat dhe streptomicinat qe cpoheshin foshnjat qe tremuajshe.

Megjithate nuk jam bere pishman qe u bera nene inxhinjere ne moshen 25 vjece.

__________________
Nuk mjafton te mendojme se duhet vepruar ndryshe...duhet te fillojme te mendojme ndryshe... dhe vetem atehere fillojme te veprojme ndryshe.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Dhjetor 2008 16:55
kotka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kotka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kotka (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė kotka't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: kotka Shto kotka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kotka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
IQVLORA
me pushime

Regjistruar: 17/09/2003
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 2750

Edhe ne kur kemi qene ne moshen e ketyre vajzave e djemve kemi menduar pak a shume ne te njten menyre.Sigurisht per kohen dhe nivelin e jeteses qe behej ne socializmin e PPSH-s.Nje dite ime shoqe shkoi dhe takoi djalin e madh kur ishte ne kolegj.Aty u ndodh nje mesuese e tij.Ajo e pyeti motra e E,,,,t jeni?Jo i tha ajo,jam mamaja e tij.I ra pika ne koke,sepse ajo ishte 38 vjece pa martuar.Vjen nje dite qe vajza apo djali behet si shok,ndersa ne te kundert duket sikur e ka pjelle gjyshja.Kjo eshte ceshtje se si e mendon martesen njeri apo tjetri.Sa miliona njerez ka qe ngelen pa martuar se e kalojne jeten me boyfrienda e boyfriend te panumert.Kur e mbledhin mendjen eshte teper vone.Kur te arrini moshen time dhe te kotkes do te flasim e do te shohim gjykimin tuaj.Dikush me thosh se do ta shohesh se si do te jene te rinjte edhe ne Shqiperi.Dakord,mbase behen si keta qe shohin ne ketej,por ne diskutojme sot per sot jo mbas dy dekadash,pastaj keto vajza qe japin mendime ketu nuk jane te gjitha doktoresha e inxhiniere.Shumica jane me nje te mesme.Cfare duhet te presin me keto?

__________________
Kur nuk keni mesuar asgje nga askush dhe kur askush nuk ka mesuar asgje nga ne,atehere thjeshte kemi humbur rastin ne jete.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Dhjetor 2008 17:33
IQVLORA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė IQVLORA Kėrko mesazhe tė tjera nga: IQVLORA Shto IQVLORA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto IQVLORA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 19:20 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 14 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Tema Shoqerore > Cila eshte mosha e pershtatshme per tu bere nene dhe pse?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.