Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Momentin tuaj me te privilegjuar gjate dites...
Gjithsej 19 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Citim:
Po citoj ato që tha ksovari


waw, mw ngadale, se ka raste kur nderroj se njof as veten, se forte mire di te maskimin dhe demaskimin, hahaha, meqenese gati me kape hahhaa, por je larg sa lindja me perendimin hahha,




larg?? vizen ne xhep e kam, apo ke frike se ste del ty.. lol

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Shtator 2010 04:08
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ksovari
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 17/08/2005
Vendbanimi: kosove
Mesazhe: 610

Citim:
Po citoj ato që tha Niqua



larg?? vizen ne xhep e kam, apo ke frike se ste del ty.. lol



Hahaha, jo nuk eshte fjala per distancen, sepse nuk jam larg Shqiperis kete vit, por them larg nga fakti per te me gjetur....

pas festes, do jem standart n kryeqytet, dje morra apartamentn,

hahaa, e kur te dal udha kendej, atehere do kemi rastin te nihemi, hahaha, po te ofroj pak te vendi i ngjarjes, preferoj te qendroj ne bblioteken kombetare ne pjesen e pare te dites, e pjesa tjeter ku rafsha mos u vrafsha. Une vizen e kam por dokumentet per veten e familjen me ehte ashur t'i rregulloj per shkak se tashi jemi qytetar te Republikes se Kosoves.

Do te ndihmoj te me gjesh edhe me nje shkak te kafes, kur shkon te kafet te tekniku oe ne kombetare, i pyet kush porosit kafen e madhe te forte pa shkum dhe do me gjesh hahahaha

jam ne mdyshje te postoj kete por nuk behet qijameti, se do me njhni edh privatisht....hahaha

__________________
zotriu i ēdo pune ėshtė dije ndėrsa zotriu i dijes ėshtė sinqeriteti, ambicia dhe vendosmėria nė kapjen e saj.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Shtator 2010 13:03
ksovari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ksovari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ksovari (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ksovari Shto ksovari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ksovari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Kur degjoj muzike popullore me zemren time qe smi pelqen hic keto kenge me qyp dhe kur shikoj ndeshjet e futbollit e perpara kam nje birre e ne qafe shallin kuq e zi kur loz kombetarja dhe bardhe e zi lur loz Juventus

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Shtator 2010 14:38
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Citim:
Po citoj ato që tha BIONDIA
Kur degjoj muzike popullore me zemren time qe smi pelqen hic keto kenge me qyp dhe kur shikoj ndeshjet e futbollit e perpara kam nje birre e ne qafe shallin kuq e zi kur loz kombetarja dhe bardhe e zi lur loz Juventus


Avash ti mi Te kom thon mos u prononco kaq shume

Meqe ra fjala, fitoi Shqiperia mbreme.Por edhe Franca.Shyqyr mo se na plasen!

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Shtator 2010 18:44
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Citim:
Po citoj ato që tha ksovari


Hahaha, jo nuk eshte fjala per distancen, sepse nuk jam larg Shqiperis kete vit, por them larg nga fakti per te me gjetur....

pas festes, do jem standart n kryeqytet, dje morra apartamentn,

hahaa, e kur te dal udha kendej, atehere do kemi rastin te nihemi, hahaha, po te ofroj pak te vendi i ngjarjes, preferoj te qendroj ne bblioteken kombetare ne pjesen e pare te dites, e pjesa tjeter ku rafsha mos u vrafsha. Une vizen e kam por dokumentet per veten e familjen me ehte ashur t'i rregulloj per shkak se tashi jemi qytetar te Republikes se Kosoves.

Do te ndihmoj te me gjesh edhe me nje shkak te kafes, kur shkon te kafet te tekniku oe ne kombetare, i pyet kush porosit kafen e madhe te forte pa shkum dhe do me gjesh hahahaha

jam ne mdyshje te postoj kete por nuk behet qijameti, se do me njhni edh privatisht....hahaha



nuk e kisha fjalen per shqiperi-kosove bre loqk.. nejse ate kafen do ik ta porosis si ty se mbase do kem trajtim te vecant..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Shtator 2010 19:49
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ksovari
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 17/08/2005
Vendbanimi: kosove
Mesazhe: 610

Citim:
Po citoj ato që tha Niqua


nuk e kisha fjalen per shqiperi-kosove bre loqk.. nejse ate kafen do ik ta porosis si ty se mbase do kem trajtim te vecant..




Hahaha, te lutem mos mu drejto me loqk, se uk eshte shej e mire, mandej nuk di ta komentoj, ketu ne anen tone, ta bejne pak si me lajka kete shprehje hahaha,

e kutpoj drejt, ...

kush ehapi kete tem dhe nga i erdhi ideja se...

Me beso me ben t ndjehem mire, epo ika se kam musafire per festen time,kaloni bukur, se une po plas nga sevdaja hahaha

__________________
zotriu i ēdo pune ėshtė dije ndėrsa zotriu i dijes ėshtė sinqeriteti, ambicia dhe vendosmėria nė kapjen e saj.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Shtator 2010 20:16
ksovari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ksovari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ksovari (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ksovari Shto ksovari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ksovari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
moonlight
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 15/04/2010
Vendbanimi: bjhguijhmnbjkhl
Mesazhe: 656

...kur jam akoma me pizhame..dhe as qe vras mendjen te dukem bukur ..nje tas caj ne preher..duke degjuar lajmet e mengjesit..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Shtator 2010 21:54
moonlight nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė moonlight Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me moonlight (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: moonlight Shto moonlight nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto moonlight nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Mbremja .... shiu jashte muzika ne sfond e gota e veres per qejf

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Shtator 2010 21:58
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ksovari
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 17/08/2005
Vendbanimi: kosove
Mesazhe: 610

Sot jam ndjer i priviligjuar se kam fik celularet, dhe kam ftuar veten per kafen e mengjesit, hahha

__________________
zotriu i ēdo pune ėshtė dije ndėrsa zotriu i dijes ėshtė sinqeriteti, ambicia dhe vendosmėria nė kapjen e saj.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Shtator 2010 12:30
ksovari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ksovari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ksovari (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ksovari Shto ksovari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ksovari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
eliz
Veteran ne forum

Regjistruar: 16/10/2003
Vendbanimi: Toke
Mesazhe: 1679

Vrapi ne park,darke,qetesi,fresk,pa celular me shplodh.

__________________
E vetmja here qe nuk do ia arrish,do te jete perpjekja e fundit.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Shtator 2010 14:01
eliz nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė eliz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me eliz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė eliz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: eliz Shto eliz nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto eliz nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 01:42 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 19 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Momentin tuaj me te privilegjuar gjate dites...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.