Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Shoku i ndaluar
Gjithsej 19 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
dodgy
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 01/03/2004
Vendbanimi: angli
Mesazhe: 470

??

mendoj se kur lidhesh me dike seriosisht sigurisht shum gjera ndryshojn .
e para eliminohen shum shoke ,do nuk do nuk ja del dot te gjitheve se nuk ke kohe.mban vetem ato qe mete vertet ja vlen ti mbash dhe qe te duhen.

mendoj se kur je i martuar eshte shum e rendesishme ti zgjedhesh ato shum shum mire .ndikojn aq shum ne jete eshte e pabesueshme.

dikur mbaj mend nje shok i cili me bente muhabet se si shkonte tek shpia e 1 shoku te tij dhe gjuante gruan e tij.

qe ateher un i vura vizen atij.dhe jan shum si puna e ketij.
rrace e keqe ne shqipot.kufizojeni shoqerin sa me shum te jete e mundur se vetem bela jane .thashetheme dine dhe si te ngaterrojn te futen ne punet e tua private.
me shum i pelqejn te bejne llogarin e te tjereve se sa te veten..

nqs se do shkaterrosh familjen hapja deren te gjitheve dhe pastaj dil vet perjashta

__________________
burri qe esht burr e co taven ne furr e se mer me kurr

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Tetor 2010 12:17
dodgy nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dodgy Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dodgy (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dodgy Shto dodgy nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dodgy nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SmoKer
heavy ...

Regjistruar: 11/02/2005
Vendbanimi: Kabul- a great city , in which to live ,play and w
Mesazhe: 2511

Re: ??

Citim:
Po citoj ato që tha dodgy
nqs se do shkaterrosh familjen hapja deren te gjitheve dhe pastaj dil vet perjashta


Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Tetor 2010 12:35
SmoKer nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SmoKer Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SmoKer (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SmoKer Shto SmoKer nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SmoKer nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AndreaPirelli
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Mesazhe: 5672

Uau ........ cfare s'te lexojne syte ........... te arrish te njohesh ke ke shok, vetem pasi je martuar??????????? Mahhh ......... a mund te me jepni perkufizimin e "shokut"??????????????
Ne qofte se quhet shok edhe ai robe qe ze muhabet te rradha qumeshtit ne pese te mengjesit ............ atehere une i terheq mbrapsht te gjitha mendimet e mia .................... .

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Tetor 2010 13:47
AndreaPirelli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Citim:
Po citoj ato që tha AmonAmarth
Mahhh ......... a mund te me jepni perkufizimin e "shokut"??????????????



Shok per mua eshte ai njeri qe kam vite qe e njoh qe me ka qendruar gjithmon ne krah ne te mire e ne te keqe me ka keshilluar ,qortuar kur ka qene nevoje eshte ai qe ka gezuar per mua ne arritjet e mia kam ndare me te cdo gje lotet e gezimit dhe ato te hidherimit por te vetmen gje qe skam ndare ka qene krevati .
Ky per mua eshte perkufizimi i shokut dhe jam e lumtur qe e kam.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Tetor 2010 14:11
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Turll nuk besoj se ti ja prezanton gjithkujt gruan tende.Ka patur raste qe burri me ka prezantuar me ca funderrina qe as vet nuk i njihte mire kur erdhem ketu. Shoqerohej me ca vetem se dilnin te njouhr nga Tirana. Kam qene une qe i kam thene mos me sill ne shtepi kete apo ate. Me dukesh ulje qe burri te shoqerohej me ca e ca. Ka dhe nga ata se pse i jep nje kafe ne klub presin ti prezantosh me gruan, fejuaren.
Vetem se keni dy pare muhabet presin ti futesh ne shtepi. Une nuk dua ta perzjej shoqerine time me te burrit, edhe pse ketu e kam te perzjere. Ka patur raste qe me eshte dashur te ftohem me ndonje vetem e vetem se burrat nuk beheshin me per nje arsye apo tjetren. Sa me pak partneret te perzihen ne shoqerine e njeri -tjetrit aq me mire mendoj une.

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Tetor 2010 14:18
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Petter
kazmolog

Regjistruar: 20/07/2009
Vendbanimi: New York
Mesazhe: 2058

Puna eshte se mashkulli eshte si pune zagarit, dhe nq se ndonje femer ndoshta padashje hedh ndonje shikim bucje, mashkulli harron shoqeri e m'the e te thash, ndoshta nuk e shpreh...por e mendon.. E ndoshta nje dite dhe tenton per me tej. Shoqerite zakonisht ne pergjithesi shoqerohen me ate pjese qe u pershtatet.. Zakonisht ciftet me cifte e beqot me beqo.. Keto qe thot kurti amerikanet, e ku e di un.. Qe thon I miss u shokut burrit etc etc.. Most of them end up in their friends arms, lol... That's y bitches in usa cheat a lot kurto lol

__________________
A question that sometimes drives me hazy: am I or are the others crazy?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Tetor 2010 15:30
Petter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Petter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Petter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Petter Shto Petter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Petter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

Citim:
Po citoj ato që tha Petter
Puna eshte se mashkulli eshte si pune zagarit, dhe nq se ndonje femer ndoshta padashje hedh ndonje shikim bucje, mashkulli harron shoqeri e m'the e te thash, ndoshta nuk e shpreh...por e mendon.. E ndoshta nje dite dhe tenton per me tej. Shoqerite zakonisht ne pergjithesi shoqerohen me ate pjese qe u pershtatet.. Zakonisht ciftet me cifte e beqot me beqo.. Keto qe thot kurti amerikanet, e ku e di un.. Qe thon I miss u shokut burrit etc etc.. Most of them end up in their friends arms, lol... That's y bitches in usa cheat a lot kurto lol

peter, fol per vete se zagar nuk jam lol
eshte e vertet qe femrat ne usa cheat alot, por mashkulli nuk duhet ta beje veten kurve si ato.
kur kur gruaja e shokut me thote "i miss you" ma thote perbadh burrit, se kam pastur shoqeri me te dy para se te martoheshin.

ndersa per shoqerine e kumarxhinjve, ke te drejte nese i paragjykon si ato kumarxhinjt e shqiperise qe rrin bashke ne grupe apo kafena, kurse une e kam si profesion hobi timin, loz ne shpine time pa nderruar asnje fjale me njerz kurre, edhe kur dal jashte loz me amerian qe kane class, edhe pse m'i merr parat apo ja marr, neser shkojm e lozim golf bashke, nuk mund te quajm nje profesor ne universitet kumarxhij te atij dhloji qe ti pershkruan. prandaj shpenzoj dite nate ktu ne ket forum, kur jam duke lozur ne anen tjeter online. dhe po te ishte ashtu sic jane ne shqiperi, nuk do lozja nje dore edhe po te isha i garantuar qe do fitoj cdo dite. ne radhe te pare, une edhe per qejf ne shqiperi nuk mu rrinte kurre neper kefdena ku grumbull njerzsh rrinin dhe kalonin diten kot.

nuk i njeh rregullat e shoqerise apo traditat shqiptare me mire se une, kte harroje, dhe nuk i rrespekton me shume se une ato.
por nese une e ti jemi shoke te ngushte prej 10 vitesh apo me shume, nese ti vjen tek shjpia ime kur une jetoj me dashnoren time dhe te konsideroj si vella, dhe ti pastaj kur martohesh therret per dark te gjithe tipat qe ti ke marr neper goje per keq gjithe jetes, por nuk me therret mua vetem pse jam beqar, athere nuk je gje tjeter vetem nje legen twisted low life.
sidomos kur sapo je prishur me dashnoren, dhe e ke zemren e thyer sadopak, eshte pikerisht ky moment qe shoku duhet te te afroje sadopak, por jo te kthej shpinen, kur ti e ka mbajtur me buk goje, dhe e ke bere me shume per ate se per njerzit e tu. nuk eshte se po pres qe shoku te kaloje kohe me mua si me pare, por nje thirrje per dark dhe tme prezantoje si shok, nuk me duket dicka e jashtzakonshme

nuk e kam tipin t'i shkoj kujt kurre ne shpi, dhe nuk bezdis ken kurre, jam i njohur qe rri ne punet e mija, a classic loner. kam shoke te martuar shqiptar prej 15 vitesh dhe nuk ia bej nje telefon kurre, edhe i rrespektoj shume dhe me rrespektojn shume.
koha i njeh njerzit, u bera 33 vjec dhe nuk munded kush te thote qe i kam ngacmuar gruan dashnoren apo motren ndonje shoku, kurre. per kte e mbaj koken lart, shume lart.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Tetor 2010 19:46
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Citim:
Po citoj ato që tha BIONDIA


Shok per mua eshte ai njeri qe kam vite qe e njoh qe me ka qendruar gjithmon ne krah ne te mire e ne te keqe me ka keshilluar ,qortuar kur ka qene nevoje eshte ai qe ka gezuar per mua ne arritjet e mia kam ndare me te cdo gje lotet e gezimit dhe ato te hidherimit por te vetmen gje qe skam ndare ka qene krevati .
Ky per mua eshte perkufizimi i shokut dhe jam e lumtur qe e kam.




Per ate Gay e ke llafin ti

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Tetor 2010 20:05
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

Re: ??

Citim:
Po citoj ato që tha dodgy
mendoj se kur lidhesh me dike seriosisht sigurisht shum gjera ndryshojn .
e para eliminohen shum shoke ,do nuk do nuk ja del dot te gjitheve se nuk ke kohe. mban vetem ato qe mete vertet ja vlen ti mbash dhe qe te duhen.

mendoj se kur je i martuar eshte shum e rendesishme ti zgjedhesh ato shum shum mire .ndikojn aq shum ne jete eshte e pabesueshme.

dikur mbaj mend nje shok i cili me bente muhabet se si shkonte tek shpia e 1 shoku te tij dhe gjuante gruan e tij.

qe ateher un i vura vizen atij.dhe jan shum si puna e ketij.
rrace e keqe ne shqipot.kufizojeni shoqerin sa me shum te jete e mundur se vetem bela jane .thashetheme dine dhe si te ngaterrojn te futen ne punet e tua private.
me shum i pelqejn te bejne llogarin e te tjereve se sa te veten..

nqs se do shkaterrosh familjen hapja deren te gjitheve dhe pastaj dil vet perjashta

te gjitha kto qe thua jane me vend. dhe ka njerz low life te degjenruar, ktu dhe kudo quhen "wite trash".
shoket e mire, nuk do deshironin te te hyjn ne shpine te tjetrit shpesh, apo kot kshtu. eshte ne natyren tone si njerz, spicje, qe kemi nevoje per territorin tone.
ata qe nuk e kuptojn kte, nuk ja vlen te besh shoqeri me to anyway...

GJITHASHTU nuk kalohet jeta duke mbrojtur/fshehur gruan nga zagaret. gruaja dhe cdo femer e lart ma class duhet te dij te fitoje rrespektin e cdo mashkulli.

nese e imagjioj gruan time apo dashnoren time qe eshte aq e lehte sa nje zagar tja lypi kshtu kot rruges, dhe ajo mos te dij tja plasi ne fytytre me intelktin e saj dhe integritetin e shpitit, nuk behet dashnorja apo gruaja ime kurre.
nese ajo eshte majester dhe me bind mua qe i ka kto kualitete, por eshte kurve anyway, atehere, hallall ja beft zoti

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Tetor 2010 21:30
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Citim:
Po citoj ato që tha cecilia



Per ate Gay e ke llafin ti



Jo e dashur gayn e fus ke shoqet

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Tetor 2010 22:08
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 19:59 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 19 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Shoku i ndaluar

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.