Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Arkiva > Cfare po beni tani,tani?!
Gjithsej 396 faqe: « E parė ... « 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Citim:
Po citoj ato që tha RIP Gibbs
merre shtruar komshie...



me shtruar se kaq ska ku te veje mo ... ciao klm

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2011 15:14
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6857

Citim:
Po citoj ato që tha Niqua


nuk merrem me kastraveca as me sallad une zemra.. mendim i gabuar ashtu sic e kishi dhe me pare per pushimet e mia... niquan e njohin shume persona ktu dhe pervecse respekti dhe dashuri skan marr asigje tjeter nga une... dhe pse jam femer nga burreria ja marr mashkullit me te mire..kshu jam rritur une..



Niqua, dhe une skam gje me ty. Ti i more seriozisht ato fotot qe futa, kurse une thjeshte shaka po beja dhe jo pa qellim vura fig. e te qeshurit poshte DHE nuk vura fig. te talluri!!!

Persa i perketet asajt qe thua se ti ketu gezon vetem respekt dhe dashuri, nuk e vej ne dyshim, sidomos e gezon nga ato njerez qe vec fjaleve te bukura e te embelta, ste thojne fjale te tjera PERSA KOHE nuk i cenon ne jeten e tyre. Pse duhet te prishin gojen??!!! NUk jane te gjithe Direkt ne te shprehur (nje mangesi qe kam une ).

Dhe, me sa po kuptoj une, ti je njeri qe kush te thote vetem fjale te bukra, eshte ai qe te do apo respekton dhe kush te kritikon apo te thote dicka qe ste pelqen hidhesh perpjete!!!!!
Mos kujton ti se je ma e zgjuara dhe ma e bukura ketu apo kudo?! Po jo o goce, mos e ver ne dyshim ate gje, sepse ka dhe nga ato qe "heshtin" dhe nuk shprehen si ty dhe mund te jene shume here me te mencura e te bukura njekohesisht!
Nuk je aq e "thjeshte" sa mendon ti, sepse leshon brockulla ketu sikur me qene e moshes adoloshente. Cfare brockulle?! ja nje pershembull qe the kur nxorre fotot: Ke ky Hotel qe ishja une, s'kane te gjithe B... te shkojne?! Cfare do tregoje me kete qe vetem ti ke B... te shkosh atje apo diku tjeter?! A nuk eshte ca arrogante kjo shprehje?!

Nejse Niqua, une do te respektoj si antare ketu dhe do te shkruaj apo replikoj me ty....NEQOFTE SE DHE TI DESHIRON dhe, s'kam asgje me ty, persa kohe, cdo gje ngel ne caqet e bisedave te forumit!


Do nje Kafe tani nga une, se shpare s'mu pergjigje kur ta afrova?!

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2011 15:20
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6857

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil


me shtruar se kaq ska ku te veje mo ... ciao klm



Te ka ngel ndonje pjese Kadaif ty, se su kujtove hic?! Ha vete ti dhe hic per ne beqaret qe sdime te bejme!

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2011 15:29
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

Citim:
Po citoj ato që tha Niqua




feelings are mutual zemra... kto jan msu me lajka dhe kur ua thot nje njeri troc u be pershtypje... une me ashlyn nuk kisha sigje as qe me intereson.. i dashuri i ashlyt eshte 10 vjet me i vigel se une.. thjesht e pyta nese eshte ai apo tjeter se per ate qe thoshte ajo e njeh nje qe njoh une.. kaq.. nese kto jan thashatheme ateher ska pse ti ngel hatri njeriut... nejse aman se futem ashlyn kot ktu ne ket muhabet....


une tani po kruaj gjoksin.. sdi pse po me han




Moj sdu ta dij se ca ka ndodh..un sjam ketu per gjygje po per gallat ej pik e zez , pse ri me intrigat forumore do merem un ? skam pun tjeter?

ika , ika se do blej nje buk posht shpise muahhhhhhhhhh a+

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2011 15:31
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Po ha pjesen e fundit te nje torte. Qe dje mbasdite kam mbaruar nje torte kremi 12 veteshe.

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2011 15:33
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Citim:
Po citoj ato që tha fleurs de l'orne


, pse ri me intrigat forumore do merem un ? skam pun tjeter?




po intrigat ti po i ben ... ti po flet neper telefone e po ankohesh per 1.63 centimertat qe te thashe une TY dje duke qeshur ... erdhe na bere te indinjuaren ... te thashe qe po beja gallate po ti do te na besh martiren ... normal do te terheqesh vemendjen ketu se sta var njeri ne jeten reale ... leje rehat Niquan mos perdor intriga

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2011 15:34
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6857

Citim:
Po citoj ato që tha fleurs de l'orne


... gjithsesi kursejini pak keto *IRONIT E SARKAZMAT* e them sinqerisht Vizion!

Falemnderit per kshillen !



Se paskem lexu kete

Po tani o Lule, mendova se me Ironi do e kuptoje me mire, se mendon qe te ka hyp zgjuarsia mbi koke!
Cuditem si nuk e kuptojne veten njerizit?! Ti, sje gje tjeter vec nje thashathemaxhije, fluturon me presh e kastravec dhe se ke gjet na nji ketu qe te vjen ca mbas avazit e tall lesht me ty dhe kujton se te gjithe jane ashtu!!!!

Eeeehhh, bela me kete kalama! E di ti qe, te jep pershtypjen se ne ral sta fershkellen asnjeri?

Megjithate, e ke pasuru forumin. I ke dhene nje shije tjeter edhe pse me shume nga ana sexualle (sepse, kur zgjohesh ne mjes ti mendon: Jam e vetmja qe bej cmendurina. Ato injorantet e forumit s'marrin vesht nga jeta hahahahahaaha dhe me keto mendime kenaq-gjenjen veten), por gjithsesi e ke bere forumin me jete, kjo ka rendesi!

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2011 16:05
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Vizioner, nje çaj te lutem ashtu siç di ta pregatitesh ti. Kam çike torte ketu qe me ka tepruar, hajde bujrum, ti me kafe e une e me çaj.

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2011 16:18
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6857

Amore, me kenqesi



Ja dhe ca fruta per shoqerim



Citim:
Po citoj ato që tha amor alucius
Vizioner, nje çaj te lutem ashtu siç di ta pregatitesh ti. Kam çike torte ketu qe me ka tepruar, hajde bujrum, ti me kafe e une e me çaj.

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2011 16:30
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Citim:
Po citoj ato që tha Vizioner


Niqua, dhe une skam gje me ty. Ti i more seriozisht ato fotot qe futa, kurse une thjeshte shaka po beja dhe jo pa qellim vura fig. e te qeshurit poshte DHE nuk vura fig. te talluri!!!

Persa i perketet asajt qe thua se ti ketu gezon vetem respekt dhe dashuri, nuk e vej ne dyshim, sidomos e gezon nga ato njerez qe vec fjaleve te bukura e te embelta, ste thojne fjale te tjera PERSA KOHE nuk i cenon ne jeten e tyre. Pse duhet te prishin gojen??!!! NUk jane te gjithe Direkt ne te shprehur (nje mangesi qe kam une ).

Dhe, me sa po kuptoj une, ti je njeri qe kush te thote vetem fjale te bukra, eshte ai qe te do apo respekton dhe kush te kritikon apo te thote dicka qe ste pelqen hidhesh perpjete!!!!!
Mos kujton ti se je ma e zgjuara dhe ma e bukura ketu apo kudo?! Po jo o goce, mos e ver ne dyshim ate gje, sepse ka dhe nga ato qe "heshtin" dhe nuk shprehen si ty dhe mund te jene shume here me te mencura e te bukura njekohesisht!
Nuk je aq e "thjeshte" sa mendon ti, sepse leshon brockulla ketu sikur me qene e moshes adoloshente. Cfare brockulle?! ja nje pershembull qe the kur nxorre fotot: Ke ky Hotel qe ishja une, s'kane te gjithe B... te shkojne?! Cfare do tregoje me kete qe vetem ti ke B... te shkosh atje apo diku tjeter?! A nuk eshte ca arrogante kjo shprehje?!

Nejse Niqua, une do te respektoj si antare ketu dhe do te shkruaj apo replikoj me ty....NEQOFTE SE DHE TI DESHIRON dhe, s'kam asgje me ty, persa kohe, cdo gje ngel ne caqet e bisedave te forumit!


Do nje Kafe tani nga une, se shpare s'mu pergjigje kur ta afrova?!





as qe e ve ne dyshim qe s'jam me e bukura apo me e zgjuara apo qe kam me bythe se tjeret.. ti mos lexo vetem postimet e mia por lexo dhe ato qe jan siper meje.. jam me e pakta qe hapem por kur mundohen te me ofendoj ateher pergjigjia ime sdo jete aq e embel.. dhe komentin tend se kuptova pse e bere???? nuk ishte shaka aty, me the sme beso por nuk pe surratin tim... nejse.. sic duket ktu lejohet vetem ato qe hapen me fjale por ne qe vejme foto nuk lejohet.. se dija qe fotot tregojne mendemadhesi e fjalet jo...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2011 16:35
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 20:34 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 396 faqe: « E parė ... « 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Arkiva > Cfare po beni tani,tani?!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.