Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Dashuria > Cfare Nuk Do I Tregonit Partenerit Ose Partneres Tuaj? Vlerėsimi i Temės: 2 votime, mesatarja 5.00.
Gjithsej 11 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
hirushja
Lule mos prekese

Regjistruar: 06/08/2003
Vendbanimi: Misterioze
Mesazhe: 1475

Cfare Nuk Do I Tregonit Partenerit Ose Partneres Tuaj?

Nuk e di a eshte hapur kjo teme ndonjehere por meqe mua da mundesia une po e hapi kete teme qe te shoh mendimet e juaja.


Tani qe pothuajse jeta e shqiptareve ka ndryshuar shume dhe kur lidhemi me nje djale ose kur nje djale lidhet me nje vajze jo shume gjera i tregojme atyre. Po Ju cfare nuk do i tregonit partnerit tuaj ose parteneres?

Ju pershendes.

__________________
The treasure in my mind is greater than any World Glory.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Tetor 2003 00:56
hirushja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė hirushja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me hirushja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: hirushja Shto hirushja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto hirushja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
THe_AnSwEr
unknown

Regjistruar: 08/06/2003
Vendbanimi: California
Mesazhe: 681

Thumbs up

Ok!!!!!!!!!!!!!!!!

Une partneres time nuk do i tregoja sekretet time><

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Tetor 2003 01:20
THe_AnSwEr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė THe_AnSwEr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me THe_AnSwEr (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė THe_AnSwEr't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: THe_AnSwEr Shto THe_AnSwEr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto THe_AnSwEr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
hirushja
Lule mos prekese

Regjistruar: 06/08/2003
Vendbanimi: Misterioze
Mesazhe: 1475

Pergjigje me vend. Good for you.

__________________
The treasure in my mind is greater than any World Glory.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Tetor 2003 01:31
hirushja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė hirushja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me hirushja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: hirushja Shto hirushja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto hirushja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
sUgA__tIlOnCe
nGaDaLe

Regjistruar: 01/09/2003
Vendbanimi: ~*~nZ~*~
Mesazhe: 1069

Wink

hirushe

Hi lol.
Nese do e doja te dashurin tim, them se do ja tregoja te gjitha gjerat.
Nese s'do e doja pastaj, se besoj se do ja tregoja te gjitha, por ne te dyja rastet s'do ja hapja zorret e barkut kur i thone asaj fjales, sepse cdo njeri duhet ta kete te pakten nje sekret.
Te pershendes, hirushka...!

__________________
*Wn we wer kids, belongin felt gd,I c death roun d corna Bt havin respect,tht feels even better*

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Tetor 2003 01:36
sUgA__tIlOnCe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė sUgA__tIlOnCe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me sUgA__tIlOnCe (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: sUgA__tIlOnCe Shto sUgA__tIlOnCe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto sUgA__tIlOnCe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cancer
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 08/03/2003
Vendbanimi: tirane
Mesazhe: 448

Tani kur nuk ia tregoj partneres time doni qe tua tregoj juve se cfare nuk i tregoj asaj!?

__________________
I watched the world float to the dark side of the moon, and after all I knew it had to be something to do with you

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Tetor 2003 11:24
cancer nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cancer Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cancer (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cancer Shto cancer nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cancer nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Well...mendoj qe nese dashuron dikč nuk duhet te kesh sekrete per tč...pastaj nese nuk e do dhe e ke sa per te kaluar kohen jane gjera te tjera!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Tetor 2003 11:40
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
anne
Anetar i ri

Regjistruar: 15/10/2003
Vendbanimi: gjermani
Mesazhe: 5

cfare nuk do ti tregonit partnerit ose partneres tuaj

Mendimi im eshte qe te dashurit apo te dashures si tregohen te gjitha gjerat,qe ka kaluar perpara se te lidheshin beshke.Sepse do te fillonte cdo gje me xhelozi edhe me mos besim.Edhe poti tregoshe te dashurit se sa shume e ke pase dashur ish te dashurin tende,ose e kunderta per femren po te degjoje se sa veta ka dashur ai...jo me mire kursei te gjitha keto gjera.Rendesi ka qe ne lidhjen tende te jete dicka e paster edhe te funksionoje mire.Edhe vete vetiu qe ka edhe sekrete qe te dashurit apo te dashures nuk i tregohet.Ja ti si femer ,do ti tregoje te gjitha muhabet qe ben me nje shoqe? Them se jo.Me elementarja eshte se cdo gjini femerore ose mashkullore e pelqen te bukuren.Kjo i ndodh te gjitheve:ti si femer kur shikon nje mashkull te bukur te mbete pak ne mendje,por po ti tregoje ti te dashurit se ke pare nje djale shume simpatik,sdo ti vinte mire,qe keshtu e mban sekret per veten tende ose e bisedon me ndonje shoqe.po keshtu edhe mashkulli.Ska dashuri pa xhelozi,pra qe te sjellesh kete situat jo te kendeshme ,me mire mbaje sekret per vete.Pikerisht femrat pote dinin sekretet e mashkujve ,nga natyra femra eshte xheloze,edhe mashkulli po ti tregonte te gjtha do te beheshe me e keqe.Prandaje fiksohe ne koke,cdo njeri ka sekretet e veta.

__________________
ska si vendi yte sido qe te jete

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Tetor 2003 11:52
anne nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė anne Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me anne (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė anne't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: anne Shto anne nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto anne nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
_Q_I_M_I
Ne kerim nga Policia.

Regjistruar: 22/09/2003
Vendbanimi: Ne Kerkim nga Policia Metropoliane....so
Mesazhe: 219

Pershenedetje.

Mir dita hirushe, dhe pershendetje Tem shum interesante dhe shum e bukur.
Mendimi im esht nese un njoh nje person dhe e dua do ja tregoja te gjitha ato qe kam ne zemer, dihet nese ajo me do serjozish nese ne syt e saj shof Zhgenjim un do te ndyshoj 100 grad muhabetin tim .
Faliminderit me:Rrespekt Qimi (enciklopedia e gjall).

__________________

SO AND SO....
Ne kerkim nga policia per vrasje , grabitje dhe ...... ku di une tjeter

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Tetor 2003 13:13
_Q_I_M_I nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė _Q_I_M_I Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me _Q_I_M_I (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: _Q_I_M_I Shto _Q_I_M_I nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto _Q_I_M_I nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ADELAIDA
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 24/08/2003
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 694

Nuk do ti tregoja qe e dua.....

__________________
Armiku me i rrezikshem qe do takosh do te jet gjithmone vetvetja...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Tetor 2003 00:43
ADELAIDA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ADELAIDA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ADELAIDA (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ADELAIDA't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ADELAIDA Shto ADELAIDA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ADELAIDA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
jam_ai_qe_jam
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 23/07/2003
Vendbanimi: Ne mes te botes...
Mesazhe: 230

Citim:
Po citoj ato që tha ADELAIDA
Nuk do ti tregoja qe e dua.....



pajtohem me Adelaiden,fjale me vend ka then!


nuk do ja tregoja vetem nje sekret,i cili me takon vetem mua!


ciao

__________________
Eshte e lehte te gjesh nje te dashur dhe te ruash nje mik!,por eshte e veshtire te gjesh nje mik dhe te ruash nje te dashur!...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Tetor 2003 17:16
jam_ai_qe_jam nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė jam_ai_qe_jam Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me jam_ai_qe_jam (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: jam_ai_qe_jam Shto jam_ai_qe_jam nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto jam_ai_qe_jam nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 04:02 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 11 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Dashuria > Cfare Nuk Do I Tregonit Partenerit Ose Partneres Tuaj?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.