Forumi Horizont Forumi Horizont > Sporti > Futboll > Zona e tifozave > Mendoni se Futbolli ne shqiperi po perparon duke konkuruar me superfuqit te tjera?
Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Bebi i Vogel
StreetRacer

Regjistruar: 02/01/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 11

Thumbs up

Mendoni se Futbolli ne shqiperi po perparon duke konkuruar me superfuqit te tjera?

Kerkoj e shume mendimin e sportdasheseve shqiptar?

__________________
StreetRacer Zero Gravity

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Dhjetor 2003 19:35
Bebi i Vogel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Bebi i Vogel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Bebi i Vogel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Bebi i Vogel Shto Bebi i Vogel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Bebi i Vogel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Amici di Nessuno
Kompetent

Regjistruar: 12/01/2004
Vendbanimi: Afganistan
Mesazhe: 1613

As mos te te rreje mendja

As nuk i afrohet dhe nuk kam ndonje shprese te afert. Une jam tifoz i Partizonit, dhe coku e ndjek ca kampionatin shqiptar (nepermjet internetit dhe klubit te fansave te Partizonit). Ne kampionatin shqipetar behen vetem pazarlliqe, dhe niveli eshte skandaloz. Rrofshin lojtaret qe luajne jashte qe kemi mundesi te marrim ndonje fitore apo barazim me kombetaren.

__________________
LA MIA JUVENTUS E' MORTA IL 14 MAGGIO 2006
MA IL MIO SANGUE SARA' SEMPRE BIANCONERO

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Mars 2005 23:43
Amici di Nessuno nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Amici di Nessuno Vizito faqen personale tė Amici di Nessuno't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Amici di Nessuno Shto Amici di Nessuno nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Amici di Nessuno nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
roke
me AC MILAN ne zemer

Regjistruar: 19/07/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 2397

Re: As mos te te rreje mendja

Citim:
Po citoj ato që tha juve
As nuk i afrohet dhe nuk kam ndonje shprese te afert. Une jam tifoz i Partizonit, dhe coku e ndjek ca kampionatin shqiptar (nepermjet internetit dhe klubit te fansave te Partizonit). Ne kampionatin shqipetar behen vetem pazarlliqe, dhe niveli eshte skandaloz. Rrofshin lojtaret qe luajne jashte qe kemi mundesi te marrim ndonje fitore apo barazim me kombetaren.

ka shume te drejte JUVe per ato qe thote.Edhe une megjithese nga Vlora kam qene qe i vogel dhe kam pasur kenaqesi te ndjekja ndeshjet e Partizanit.Por futbolli ne Shqiperi ndiqet shume nga korrupsionet,dallaveret dhe njeanshmerite.Sepse ne kete kampionatin esotem eshte vene re nje shqetesim i madh pse ekipi i TIRANES ka nje ecuri te dobet dhe shkruhet shume pak per Elbasanin qe eshte ne krye te renditjes.Pse?Ku eshte Tirana ne ballafaqimet e saj neper kupat eUEFA-sHistorikisht me sa mbaj mend disfata ka pasur.Shikoj gazetat sportive shqiptare flasin per Tiranen,Tiranen,Tiranen.Nuk kam asgje kundra ketij ekipit,por na ka care trapin(me falni).Sepse kerkohet shume nga ky ekip se edhe gjendja financiare eshtee tille qe pret edhe rrezultatet,por korrupsioni,dhe amatorizmi i lojtareve,bejne qe te zhgenjehen te gjithe.......
Per futbollin ne Shqiperi do te thoja qe duhet me shume perkujdesje ne zhvillimin ebrezit te ri,qe ne ekipet zinxhire(ku ne fakt ketu eshte dobesia me emadhe) dhe eprse mos te jene edhe ata.Cka me shume Ukrahina,Bullgaria,Rumania.Vende te lindjes jane edhe ato.Te vuajtur si ne.Por mendoj s ekane dicka me shume ne aspektin shpirteror.kane ndjenjen,pasionin,dhe perkushtimin.Sikur ta kishim edhe ne,sic rrame kampionen e fundit te Europes,mund te kishim rrare dhe te seleksiononim fitore me te rendesishme.
U zgjata pak,dhe per tju kthyer edhe nje here temes,mund te them qe kam besim tek ata qe luajne ne Shqiperi se fundja edhe Tare,Bogdani,Strakosha,beqaj etj,etj ketu,ne Shqiperi e hodhen Themelin!

__________________
respekte

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Tetor 2005 08:42
roke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė roke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me roke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: roke Shto roke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto roke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
KRUMPENDORF
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 15/10/2006
Vendbanimi: ku tjeter vecse ne rruzullin tokesor
Mesazhe: 272

ca lesh perparimi kemi ne
tani qe ju mbaroi koha dhe tares hasit muratit lkales e haxhit do e kemi fdhe me te veshtire mendoj une
talentet i kemi me pikatore

__________________
jam krenar qe jam shqiptar

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2007 19:46
KRUMPENDORF nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė KRUMPENDORF Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me KRUMPENDORF (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: KRUMPENDORF Shto KRUMPENDORF nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto KRUMPENDORF nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
GENTI_the_KING
MBRET I PERJETSHEM

Regjistruar: 08/09/2004
Vendbanimi: Ne Keshtjellen Time Te Pamposhtur
Mesazhe: 2683

e si mund te perparojme ne kur per te luajtur me kombtaren duhet te japesh noi rryshfet ne vend qe te gjejn talentet tone neper bote , federata jone merret me tregtin e fanelles se kombtares.....................

__________________
Ti SHQIPERI , me jep nder , me jep emrin SHQIPETAR.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2007 23:25
GENTI_the_KING nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė GENTI_the_KING Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me GENTI_the_KING (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: GENTI_the_KING Shto GENTI_the_KING nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto GENTI_the_KING nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Amici di Nessuno
Kompetent

Regjistruar: 12/01/2004
Vendbanimi: Afganistan
Mesazhe: 1613

Bert Xhani i partizanit sipas gazetave sot ka borxhe te medha ndaj shtetit dhe ka mundesi t'i konfiskohen pasurite e klubit. Shpresojme te ndodhe nje gje e tille megjithese nuk kam shume shprese pasi eshte i lidhur me kliken ne fuqi. Do shpetonim nje here e mire nga ai matrapaz i ndyre.

__________________
LA MIA JUVENTUS E' MORTA IL 14 MAGGIO 2006
MA IL MIO SANGUE SARA' SEMPRE BIANCONERO

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Janar 2007 00:33
Amici di Nessuno nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Amici di Nessuno Vizito faqen personale tė Amici di Nessuno't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Amici di Nessuno Shto Amici di Nessuno nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Amici di Nessuno nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SmoKer
heavy ...

Regjistruar: 11/02/2005
Vendbanimi: Kabul- a great city , in which to live ,play and w
Mesazhe: 2511

Si mund te perparoj futbolli shqiptar me keta qe po e cojne vetem me thell ne balte, ne nuk kemi nje fushe ku te zhvillojme nje ndeshje nder kombetare , nuk kemi nje ekip qe te mburremi dhe te themi qe Bravoooo xxxxx... perkundrazi bejme tifozllek per ekipet e huaja, nuk

Mesa di un as nje skedine nuk e vendos me ekipet shqiptare dhe nuk ja vlen.

... doni me per belulin ? ne kete nen forum ka me shume tema per ekipet e huaja se per ato tonat.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Janar 2010 00:32
SmoKer nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SmoKer Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SmoKer (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SmoKer Shto SmoKer nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SmoKer nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AndreaPirelli
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Mesazhe: 5672

Citim:
Po citoj ato që tha SmoKer`


Mesa di un as nje skedine nuk e vendos me ekipet shqiptare dhe nuk ja vlen.

.



E vendosin andej nga Azia sa te duash ............ pse si behen leket ??????...............

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Janar 2010 01:37
AndreaPirelli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
trojani
Veteran ne forum

Regjistruar: 20/12/2003
Vendbanimi: danimarke
Mesazhe: 900

Po po. Po perparon.
Sidomos andej nga Vlora dhe Tirana.

__________________
Dite me te mira pasketaj vine
shkoi erresira

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Janar 2010 09:27
trojani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė trojani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me trojani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: trojani Shto trojani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto trojani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
KRUMPENDORF
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 15/10/2006
Vendbanimi: ku tjeter vecse ne rruzullin tokesor
Mesazhe: 272

ne vetem hapa mrapa po bejme

__________________
jam krenar qe jam shqiptar

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Maj 2010 18:09
KRUMPENDORF nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė KRUMPENDORF Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me KRUMPENDORF (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: KRUMPENDORF Shto KRUMPENDORF nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto KRUMPENDORF nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 11:12 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Sporti > Futboll > Zona e tifozave > Mendoni se Futbolli ne shqiperi po perparon duke konkuruar me superfuqit te tjera?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.