Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Ditari > Ditar i Lire per te gjithe.
Gjithsej 32 faqe: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Bledumi
----------

Regjistruar: 06/09/2003
Vendbanimi: Tr
Mesazhe: 2110

Endrra.......Endrra.......Endrra...

Jetojme ne nje bote KURVE...Te gjithe jepi poshte te njejtit qiell dhe poshte te njejtit horizont dhe me sa shume veshtiresi dallohemi..Me sa shume veshtiresi shohim njeri-tjetrin.
Ku kemi humbur valle...Jete e peshtire dhe qe mban ere gjak..Akoma nuk je kenaqur me viktimat e tua..Ke aq shume dhe kerkon akoma dhe me shume..C'jete flliqesire qe je..Rrobat e tua tere djerse dhe gjak kane me shekuj pa u lare dhe te kallin daten duke i menduar,jo me ti shikosh..
Syte i ke te bukur moj qene edhe pse ne me te shumten e rasteve te zene ate cipen e kuqe qe eshte e veshtire te iki,por ti ve masken tjeter dhe i mbulon pa i vene re ne..E kalon me nje te qeshur te embel duke menduar se te gjithe u genjyen..Ja qe e ke gabim..Te gjithe e kane kuptuar..Je ti ajo Kurva me e madhe qe mund te egzistoje nen kete qiell dhe nen kete horizont...

__________________
Leku shkon e vjen, shoqerine nuk ke ku e gjen.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Mars 2004 19:22
Bledumi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Bledumi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Bledumi (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Bledumi Shto Bledumi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Bledumi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
tresh
.

Regjistruar: 16/11/2003
Vendbanimi: .
Mesazhe: 2752

sa po u ktheva nga nje restorant me disa miq....
sa keq qe u hante o zot.....s'ja keshilloj as armikut tim .... shtojini qe jam pak i merzitur...
edhe ishte nje dite qe kishte filluar shume mire.....
hajt naten iku edhe nji dite tjeter...

__________________
il primitivismo e la non cultura sono forme eterne!! CHI CREO LE DONNE??!!DIO E STATO UN GENIO

Modifikuar nga tresh datė 03/04/2004 ora 06:06

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Prill 2004 21:52
tresh nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė tresh Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me tresh (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: tresh Shto tresh nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto tresh nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lorie
you fascinate me...

Regjistruar: 23/07/2003
Vendbanimi: in you
Mesazhe: 3137

dhe ngjit shkallet

ngadale prej mpirjes se kembeve. Sot jam e keputur nga lodhja.S'ka sesi te ndodh ndryshe kur punon qe nga mengjesi deri tani , ne naten e erret ,teksa degjohen vetem hapat e tu tek kthehesh.Ne nje situate tjeter do kisha dashur te shetisja naten.Ne nje situate tjeter...
Ah sa po tundohem te shtrihem qe tani dhe te fle qete ,te shplodhem nga gjithcka e sotmja por kur mblidhen te gjitha s'ke c'ben..
Edhe sot me duhet te pi nje kafe te forte qe ta gdhij duke studiuar.
Neser do sfidoj my stagefright.
Uuh !
C'mon gal,get going. Let's get through with this !

__________________
Philippians 4:8-Finally, brothers, whatever is true, whatever is noble, whatever is right, whatever is pure, whatever is lovely, whatever is admirable--if anything is excellent or praiseworthy--think about such things.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Prill 2004 05:24
lorie nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lorie Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lorie (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lorie't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lorie Shto lorie nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lorie nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Bledumi
----------

Regjistruar: 06/09/2003
Vendbanimi: Tr
Mesazhe: 2110

Dielli na shkelte syrin ndersa ne rrinim te dy te ulur ne gjirin e vogel buze detit..
Na pershkoi nga koka te kembet dhe duke na pare qeshte..Ne e shikonim te habitur dhe shikonim njeri-tjetrin ne sy..
Zhurma e detit te jepte pershtypjen e nje sinfonie me harqe..
Duke qendruar te perqafuar ndihem dicka qe na perkedhelte kembet..Dallget e detit gjithe embelsi na ferkonin kembet..U cuam dhe u shtyme pak me siper,per te qene pak me rehat..
Nje zhurme te koka..Pame te dy siper zogjte e vegjel qe luanin..Na veshtruan dhe u nisen perseri fluturim ne kaltersine e pafund..
Te dy duke u puthur ne qetesine plote zhurme..
Befas nje zhurme shurthuese.....Zilja e cel-it,ora 9:00..U zgjova me gezim,pasi kisha kaluar nje nate te mrekullushme..

__________________
Leku shkon e vjen, shoqerine nuk ke ku e gjen.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Prill 2004 17:57
Bledumi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Bledumi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Bledumi (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Bledumi Shto Bledumi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Bledumi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lorie
you fascinate me...

Regjistruar: 23/07/2003
Vendbanimi: in you
Mesazhe: 3137

oleeeeee

and i go away smilin'.

sikur ta dija qe gjerat nuk jane aq te veshtira sa i mendojme ne ,nuk do e kisha lodhur veten kaq shume.
what it seemed like a phobia then, it seems like a piece of cake now.strange!
i would do it once again if necessary.

__________________
Philippians 4:8-Finally, brothers, whatever is true, whatever is noble, whatever is right, whatever is pure, whatever is lovely, whatever is admirable--if anything is excellent or praiseworthy--think about such things.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Prill 2004 23:06
lorie nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lorie Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lorie (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lorie't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lorie Shto lorie nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lorie nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
darke
Syri i Natės

Regjistruar: 24/08/2003
Vendbanimi: night
Mesazhe: 2545

olé oléeeeeeee lorie

__________________
No, no dejéis cerradas las puertas de la noche, del viento, del relįmpago, la de lo nunca visto.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Prill 2004 12:55
darke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė darke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me darke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: darke Shto darke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto darke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Shenjtori
Still Angel

Regjistruar: 14/09/2003
Vendbanimi: FREE
Mesazhe: 765

1. PSE
2. PSE
3. PSE
4. PSE
5. PSE
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Infinit. PSE

Dreqi ta haje kur do kete nje PERGJIGJE????????

__________________
Budallenjte thone, une mesoj nga gabimet e mia, une preferoj te mesoj nga gabimet e te tjerve.- Bismark

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Prill 2004 13:36
Shenjtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Shenjtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Shenjtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Shenjtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Shenjtori Shto Shenjtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Shenjtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
darke
Syri i Natės

Regjistruar: 24/08/2003
Vendbanimi: night
Mesazhe: 2545

my answer.... WHY NOT?

__________________
No, no dejéis cerradas las puertas de la noche, del viento, del relįmpago, la de lo nunca visto.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Prill 2004 13:39
darke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė darke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me darke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: darke Shto darke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto darke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
agata
idealiste

Regjistruar: 20/02/2004
Vendbanimi: Utopial
Mesazhe: 2981

sot eshte nje e djele si gjithe te tjerat
por per zemren time jo
ajo ka malle per ty me teper seç kishte dje,
e do te ket akoma me teper neser.

Mezi pres qe ti te vish e te me thuash
"zemra kam menduar per ty"
e nese nuk do te ishte e vetet .........
un do ta besoja verberisht
car je t'aime..........

__________________
Gjysma e asaj qe shkruaj ndoshta eshte e pa kuptimte per ju, por un e shkruaj qe gjysma tjeter te mund te arrije tek ju. FIRDUSI

Modifikuar nga agata datė 04/04/2004 ora 14:52

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Prill 2004 13:51
agata nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė agata Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me agata (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė agata't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: agata Shto agata nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto agata nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Sy_jeshilja
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 13/01/2003
Vendbanimi: God is LOVE
Mesazhe: 393

Dhe kur te them TE DUA , i mean it .
Dhe kur te them Me mungon , i mean it too.

Me qeshet me ty , me lozet me ty, me lahet ne det me ty , me cmendet me ty , me shikohen yjet naten ne qiell me ty. E mban mend cfare thame dje ? Do zgjedhim me shume se nje yll . Do u veme emra dhe do i presim cdo nate te dalin . Dhe kur te kete re , nuk do merzitemi , se nata tjeter do jete e kthjellet . Dhe une dhe ti do qeshim. Dhe te kapur per dore , do shikohemi ne sy dhe s'do flasim asnje fjale .

Syri im i bukur . Sa mall kam per syte e tu . E di cfare ? Sot eshte hera e pare qe shkruaj dhe qaj , po pse po qaj nuk e di . Ndoshta malli per ty , ndoshta deshira per ty, dashuria per ty. Te kam thene ndonjehere sa i mire je ? Po sa shume te dua ta kam thene ? . Ylli im ! Nuk do lodhem kurre ndonjehere se theni qe je bota ime , je zemra ime , je vetja ime . Tani te dua me shume se kurre .

Nuk dua te pres me . Kam filluar te urrej ditet ne pritje . Ma jep pak buzen te ta puth ...

Sa i bukur je !!!!!!!!!!!!!!!

__________________
Rumor is the only thing that gets thicker as you spread it.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Prill 2004 23:10
Sy_jeshilja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sy_jeshilja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Sy_jeshilja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sy_jeshilja Shto Sy_jeshilja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sy_jeshilja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 02:35 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 32 faqe: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Ditari > Ditar i Lire per te gjithe.

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.