Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Kinematografia > CILI FILM/HUMOR *SHQIPTAR* JU KA PėLQYER ME SHUM?)
Gjithsej 7 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
_mIzZzA_
Lala

Regjistruar: 03/01/2004
Vendbanimi: nuk jam e para por jam numbri NJI
Mesazhe: 1312

ua nje baba teper si e kam harruar un me rafte pika se un vdes per ate nje baba teper un ndonjeher qaj kur e shikoj ate film eshte so sad
sidomos kur fillon ajo qe jepo akoma fjalet se kush e ka per filmin qe eshte cekja te nje makin perjashta qe do te ndezi duhanin edhe makina iken e ai bije oh zot mua me dhimbset shum ajo po edhe ajo eshte e bukur shi ne plazh edhe ato me zonja nga qyteti edhe nje shoqe nga fshati
eshet edhe ajo gajdexhiu
oh edhe ajo eshte e bukur

__________________
I love you so much baby That it tears me up inside
Don't let our love fade away No matter what people say I need you more and more each day
*If i cant have U then I dont want it....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Gusht 2004 20:48
_mIzZzA_ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė _mIzZzA_ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me _mIzZzA_ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė _mIzZzA_'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: _mIzZzA_ Shto _mIzZzA_ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto _mIzZzA_ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
JaM_VlOnJaTe
kush tha qe kam?

Regjistruar: 07/07/2003
Vendbanimi: ketu, ku tjeter?
Mesazhe: 353

Ua tani mu kujtua nje sh. fantastike

Ajo me 'Rojen'..ashtu e kishte titullin me duket..??
Nejse, jashte mase funny..

**oo rooojeee

__________________
hey babez

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Gusht 2004 18:59
JaM_VlOnJaTe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė JaM_VlOnJaTe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me JaM_VlOnJaTe (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: JaM_VlOnJaTe Shto JaM_VlOnJaTe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto JaM_VlOnJaTe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
fluturake
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 27/02/2003
Vendbanimi: gjithkund e askund
Mesazhe: 174

Ja dhe ca te tjera:
Stolat ne park, Enderr pere nje karrige, 2 here mat, Gjuetia e fundit, Perralle nga e kaluara, Fundi i botes, Parrullat ose Slloganet, Mashtruesi, Karnavalet, Prefekti, Nata e dymbedhjete, Shume zhurme per asgje, Kapedani, Kjo nate sa nje jete, Nje budalla e gjysem, Blerta, Cifti i lumtur, Keshilli i ndrikullave, Sa fresket sonte.

__________________
Njerez te mire jane ata qe vetem e mendojne ate qe te tjeret e bejne me gjithe mend.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Gusht 2004 17:27
fluturake nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė fluturake Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me fluturake (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė fluturake't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: fluturake Shto fluturake nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto fluturake nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
_mIzZzA_
Lala

Regjistruar: 03/01/2004
Vendbanimi: nuk jam e para por jam numbri NJI
Mesazhe: 1312

edhe filmi Dimri i fundit eshte i bukur
edhe lule permbi mur

__________________
I love you so much baby That it tears me up inside
Don't let our love fade away No matter what people say I need you more and more each day
*If i cant have U then I dont want it....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Gusht 2004 17:45
_mIzZzA_ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė _mIzZzA_ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me _mIzZzA_ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė _mIzZzA_'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: _mIzZzA_ Shto _mIzZzA_ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto _mIzZzA_ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kLaP_Ya_HaNzZz
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 09/08/2004
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 62

Cool

loooooooooooool

albanian_girl i just wanted to ask if ur the one who we have talked in the chat..........


and for films ....yeah now i remmember one """""LULEKUQJA MBI MUR""""
me ata femijet eshte i bukur eeeeeeeee looooooooooooool

__________________
"Love starts with a smile, grows with a kiss and ends with a tear.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Gusht 2004 18:14
kLaP_Ya_HaNzZz nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kLaP_Ya_HaNzZz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kLaP_Ya_HaNzZz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė kLaP_Ya_HaNzZz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: kLaP_Ya_HaNzZz Shto kLaP_Ya_HaNzZz nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kLaP_Ya_HaNzZz nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
sUgA__tIlOnCe
nGaDaLe

Regjistruar: 01/09/2003
Vendbanimi: ~*~nZ~*~
Mesazhe: 1069

O zot sa mka mar malli per un ti dhe kasandra

__________________
*Wn we wer kids, belongin felt gd,I c death roun d corna Bt havin respect,tht feels even better*

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Gusht 2004 01:39
sUgA__tIlOnCe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė sUgA__tIlOnCe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me sUgA__tIlOnCe (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: sUgA__tIlOnCe Shto sUgA__tIlOnCe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto sUgA__tIlOnCe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
DMX_feat_2PAC
**STREET_SOLDIER**

Regjistruar: 24/03/2004
Vendbanimi: ''''GaNgStA-NaTiOn''''
Mesazhe: 157

Arrow

mua qe thoni ju me pelqen me shum flimi MENGJEZE LUFTE se esht xhirruar ne POGRADEC dhe un si pogradecar i zjarrte qe jam ai film me pelqen.
ajde shifena

__________________
_-_LiFe Is a BitCh_-_ DePeNd On HoW U TrEaT HeR_-_ U MiGhT gEt RiCh_-_

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Gusht 2004 16:33
DMX_feat_2PAC nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė DMX_feat_2PAC Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me DMX_feat_2PAC (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė DMX_feat_2PAC't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: DMX_feat_2PAC Shto DMX_feat_2PAC nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto DMX_feat_2PAC nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
hAsHaShI
ThuG_LiFe_4_LiFe

Regjistruar: 28/11/2003
Vendbanimi: ne nje vend te cmuar
Mesazhe: 314

Citim:
Po citoj ato që tha _mIzZzA_
edhe filmi Dimri i fundit eshte i bukur
edhe lule permbi mur



....

__________________
**nO $$MoNeY$$ nO WoRk no ScHooL NO PROMLEM **

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Gusht 2004 11:41
hAsHaShI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė hAsHaShI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me hAsHaShI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė hAsHaShI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: hAsHaShI Shto hAsHaShI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto hAsHaShI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
hAsHaShI
ThuG_LiFe_4_LiFe

Regjistruar: 28/11/2003
Vendbanimi: ne nje vend te cmuar
Mesazhe: 314

Citim:
Po citoj ato që tha _mIzZzA_
edhe filmi Dimri i fundit eshte i bukur
edhe lule permbi mur



o zemra jo lule perbi mur po lulkuqe mbi mur

__________________
**nO $$MoNeY$$ nO WoRk no ScHooL NO PROMLEM **

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Gusht 2004 11:44
hAsHaShI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė hAsHaShI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me hAsHaShI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė hAsHaShI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: hAsHaShI Shto hAsHaShI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto hAsHaShI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
_mIzZzA_
Lala

Regjistruar: 03/01/2004
Vendbanimi: nuk jam e para por jam numbri NJI
Mesazhe: 1312

ua e sorry
un te them te drejten kur kam par ate film per her te par kam qar

__________________
I love you so much baby That it tears me up inside
Don't let our love fade away No matter what people say I need you more and more each day
*If i cant have U then I dont want it....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Gusht 2004 16:18
_mIzZzA_ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė _mIzZzA_ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me _mIzZzA_ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė _mIzZzA_'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: _mIzZzA_ Shto _mIzZzA_ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto _mIzZzA_ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 08:47 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 7 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Kinematografia > CILI FILM/HUMOR *SHQIPTAR* JU KA PėLQYER ME SHUM?)

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.