Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Kinematografia > Filmat Horror
Gjithsej 4 faqe: [1] 2 3 4 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Massacre
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 05/08/2004
Vendbanimi: Hell
Mesazhe: 31

Angry

Filmat Horror

Hej a ju pelqejne filmat horror une jam adhurues i madh i tyre grraaaaaaahhhhhhhh.
Kqyre 28 days later i fort eshte

__________________
Mournful night, attractive night, your dark beauty obsesses me....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Gusht 2004 14:32
Massacre nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Massacre Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Massacre (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Massacre Shto Massacre nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Massacre nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
agata
idealiste

Regjistruar: 20/02/2004
Vendbanimi: Utopial
Mesazhe: 2981

pershendetje Massacre.

Filmat horror jane gjeja me pak e pelqyshme nga sabina..
per mua nuk kane, asnje vlere kulturore , morale, apo shoqerore....nejse ky eshte mendimi im...
Nese ju i pelqeni per te kaluar kohen...do me pelqente t'ju keshilloja , qe ta kalonit kohen me filma te tjere, qe jane shume me interesante...

ciao

__________________
Gjysma e asaj qe shkruaj ndoshta eshte e pa kuptimte per ju, por un e shkruaj qe gjysma tjeter te mund te arrije tek ju. FIRDUSI

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Gusht 2004 22:22
agata nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė agata Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me agata (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė agata't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: agata Shto agata nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto agata nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Massacre
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 05/08/2004
Vendbanimi: Hell
Mesazhe: 31

Talking

Hehehe ma kenaqe zemren se the se nuk kane asnje vlere kultorore dhe morale bravo shume mire e the. Kesi filmash me pelqejne mua Sabina. Paramendo kur kom shku me te dashuren me e pa Vanilla Sky me Tom Cruise P C-ne menzi nuk pritsha me u kry prej vlerave kultorore.
Uhhhhhhhhhhhrrrrrrrrrrrrghhhhhhhhhhhhhhh po me vjen me vjelle ende!!!!

__________________
Mournful night, attractive night, your dark beauty obsesses me....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Gusht 2004 08:44
Massacre nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Massacre Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Massacre (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Massacre Shto Massacre nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Massacre nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
asnjeans
gjeometer rrugesh

Regjistruar: 06/11/2003
Vendbanimi: ime per ime uk
Mesazhe: 302

Massacre
para 9'vjetesh i kam pelqyer shume sidomos "fredin"
ime spara i ndjek
28 days later e kam pa, ne kinema
po arsyeja qe e kam pare , ishte se thane,
eshte filmi me i arritur per 30'vjet ne kinematografine e anglise
nuk ishte i keq,
po me pelqen me shume, house of the dead...........po t'nis nja 2-3 foto

__________________
me epsh ja thith buzet e saj m.gj.th tymi jetmarres neper mushkeri kalon me teper se gjithcka ciagren dashuroj

Modifikuar nga asnjeans datė 06/11/2004 ora 02:31

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Nëntor 2004 02:14
asnjeans nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė asnjeans Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me asnjeans (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: asnjeans Shto asnjeans nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto asnjeans nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
asnjeans
gjeometer rrugesh

Regjistruar: 06/11/2003
Vendbanimi: ime per ime uk
Mesazhe: 302

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re 012_2.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 85 herė.

house of the dead

__________________
me epsh ja thith buzet e saj m.gj.th tymi jetmarres neper mushkeri kalon me teper se gjithcka ciagren dashuroj

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Nëntor 2004 02:25
asnjeans nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė asnjeans Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me asnjeans (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: asnjeans Shto asnjeans nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto asnjeans nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
asnjeans
gjeometer rrugesh

Regjistruar: 06/11/2003
Vendbanimi: ime per ime uk
Mesazhe: 302

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re 012_1.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 82 herė.

house of the dead,,,,,,

__________________
me epsh ja thith buzet e saj m.gj.th tymi jetmarres neper mushkeri kalon me teper se gjithcka ciagren dashuroj

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Nëntor 2004 02:35
asnjeans nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė asnjeans Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me asnjeans (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: asnjeans Shto asnjeans nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto asnjeans nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
asnjeans
gjeometer rrugesh

Regjistruar: 06/11/2003
Vendbanimi: ime per ime uk
Mesazhe: 302

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re 012_3.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 80 herė.

house of the dead.....

__________________
me epsh ja thith buzet e saj m.gj.th tymi jetmarres neper mushkeri kalon me teper se gjithcka ciagren dashuroj

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Nëntor 2004 02:41
asnjeans nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė asnjeans Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me asnjeans (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: asnjeans Shto asnjeans nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto asnjeans nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
wydra
y'know

Regjistruar: 10/10/2004
Vendbanimi: From Beyond
Mesazhe: 982

edhe mua me pelqejne, por s'ma mban t'i shof, se pastaj behem me fiksime e s'me ze gjumi naten...:O
Megjithate here pas here e shof ndonje

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Nëntor 2004 19:52
wydra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė wydra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me wydra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: wydra Shto wydra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto wydra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Unstoppable
My way...

Regjistruar: 13/09/2004
Vendbanimi: Florida
Mesazhe: 429

Citim:
Po citoj ato që tha sabina
pershendetje Massacre.

Filmat horror jane gjeja me pak e pelqyshme nga sabina..
per mua nuk kane, asnje vlere kulturore , morale, apo shoqerore....nejse ky eshte mendimi im...
Nese ju i pelqeni per te kaluar kohen...do me pelqente t'ju keshilloja , qe ta kalonit kohen me filma te tjere, qe jane shume me interesante...

ciao


Te gjithe filma me lote dashurie nuk mund te shohin lol:p
Filmat horror me pelqejne edhe mu por kur nuk jane prej atyne qe i vetmi horror jane ftyrat e shpifura...por qe kane nji subjekt te frikshem
Filmat horror qe me kane pelqyer deri tashi jane...

Halloween
Jeepers Creepers
Texas Chains Massacre
The house on the hunted hill
I know what you did last summer
Gothika
Fear.com
Sleepy Hollow
Exorcist
The Hunted
The Grudge
Devils Advocate
Final Destination
Darkness Fall
Pitch Black

...dhe ndonje tjeter qe mund ta kem harruar...!
Naten e mire dhe leni driten ndeze kur te bini me fjet

__________________
Boys don't cry..!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Nëntor 2004 04:15
Unstoppable nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Unstoppable Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Unstoppable (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Unstoppable Shto Unstoppable nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Unstoppable nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
sUgA__tIlOnCe
nGaDaLe

Regjistruar: 01/09/2003
Vendbanimi: ~*~nZ~*~
Mesazhe: 1069

Vdes faree maroj per kto filma, i kam pas inat kur kam qen me e vogel po tashi vdes fareeeee
Unstoppable gothika esht klas fare mgjth smu duk sh horror mu. Edhe Road Kill mgjth sesht horror mua me frikson sh sa her e shof.
Ka dhe sh tjer horror qe i kam fixim po do i shkruj her tjeter se spo kujtohen

__________________
*Wn we wer kids, belongin felt gd,I c death roun d corna Bt havin respect,tht feels even better*

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Nëntor 2004 04:24
sUgA__tIlOnCe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė sUgA__tIlOnCe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me sUgA__tIlOnCe (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: sUgA__tIlOnCe Shto sUgA__tIlOnCe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto sUgA__tIlOnCe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 10:17 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 4 faqe: [1] 2 3 4 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Kinematografia > Filmat Horror

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.