Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Tema Shoqerore > deri kur do te jetonit me prindet
Gjithsej 8 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Cindi
larguar

Regjistruar: 01/09/2005
Vendbanimi: arratisur
Mesazhe: 2664

Thumbs up

Citim:
Po citoj ato që tha Lela_dr
Une do te jetoj me prinderit deri sa te gjej fatin tim.



Sa mire do te besh o Lela, se te jetosh vetem do te thote te jetosh ne erresire.

__________________
arratisur syrgjynosur...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Dhjetor 2005 18:55
Cindi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Cindi Kėrko mesazhe tė tjera nga: Cindi Shto Cindi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Cindi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
diabolic
bastard_inside

Regjistruar: 22/10/2003
Vendbanimi: Sa me larg forumit...
Mesazhe: 3381

Nese nje dite do te kthehem ne shqiperi do te kthehem me shume per ata . Nuk mund ti le prinderit pas gjithe asaj qe kane bere per mua . Pastaj jam djal i vetem skam se si... A, dikush me lart pyet se cfar do te thote nusja? Kur zgjedhim dike zgjedhim edhe familjen e tij , keshtu qe kur te vije koha do te behen zgjidhje qe perfshijn te gjitha...

__________________
Thone se Loti i Shpirtit te vret beben e syrit...Ruaji lotet per te vdekurit!
E nese dhe per TY ajo ka vdekur.., atehere Qaj me ze miku im i shtrenjte!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Dhjetor 2005 19:36
diabolic nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė diabolic Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me diabolic (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė diabolic't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: diabolic Shto diabolic nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto diabolic nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
pipi
hic

Regjistruar: 09/02/2004
Vendbanimi: _*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_
Mesazhe: 499

une do te jetoj me prinderit deri sa te gjej njeriun qe do te ndaj jeten.pastaj do te largohem.per mua ka qene e madhe deshira per te jetuar vetem,pa kontrollin e tyre,por thjesh idea se si do tia dal pa pranine e tyre,pa keshillat e tyre,pa ndihmen e tyre,me ka bere te reflektoj mbi ate cka dua.dhe ajo qe dua eshte tjua shperblej sadopak gjithe mundimin e tyre,gjithe sakrificen e tyre qe me sollen ne jete.

__________________
nese je i merzitur,gezoju ka me keq:vdekja.nese ke vdekur prape gezoju e keqja ka kaluar

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Janar 2006 11:35
pipi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė pipi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me pipi (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė pipi't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: pipi Shto pipi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto pipi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ida19ath
akooooma studente

Regjistruar: 13/11/2005
Vendbanimi: Greece
Mesazhe: 374

e di qe prinderit do donin mos te iknim kurre, sado qe shpesh here bejme gabime dhe i merzisim. 20 vjet jetoj me ta. do doja shume te jetoja vetem. i di shume mire veshtiresite dhe se kam aspak problem, por jane disa arsye qe nuk me lejojne.

__________________
Te gjitha perballohen per nje cast,me pranon ti mua keshtu sic jam,ti me ben mua te ndjehem gjalle,qendro prane meje, PERGJITHMONE

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Janar 2006 17:17
ida19ath nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ida19ath Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ida19ath (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ida19ath Shto ida19ath nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ida19ath nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vdekja_22
I zhgenjyer Xfundimisht

Regjistruar: 20/12/2005
Vendbanimi: Big City Life
Mesazhe: 219

Me prinderit

Do te rrija deri ne momentin kur nuk jam i afte te caj vete ne jete....

__________________
Lavdia eshte juaja...
Hakmarrja eshte imja....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Shkurt 2006 16:25
Vdekja_22 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vdekja_22 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vdekja_22 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vdekja_22 Shto Vdekja_22 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vdekja_22 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Kuriozi
Addicted to love

Regjistruar: 20/10/2005
Vendbanimi: In the Middle of a Heartbeat
Mesazhe: 276

Une kam jetuar shpesh dhe per kohe te gjata larg prinderve te mij por do te jetoja me ta po te me jepej mundesia edhe pas vdekjes time...os e me mire ne 100 jete te tjera nese do te kisha.

__________________
Ata flasin pėr ditė qė presin tė vijnė, kur gjithēka do jetė zbulesė.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Shkurt 2006 23:30
Kuriozi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Kuriozi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Kuriozi (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Kuriozi Shto Kuriozi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Kuriozi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cupka
madmoiselle!

Regjistruar: 19/06/2003
Vendbanimi: New York!
Mesazhe: 1505

Varet nga rrethanat e cdo situate, megjithate une si person jam nazelie madhe, shume po shume e perkedhelur. Per nje periudhe jo te shkurter, u largova nga shtepia e prinderve dhe mezi prisja diten e fundit te kontrates se punes per tu kthyer serish tek perkedhelirat e prinderve (kuptohet ishte kthim provizor deri sa gjeta dike te me shkonte pas denglave te mija, jo zgjimin e mengjesit, jo kafene e mengjesit e jo gatimin e darkes e jo masazh pas darkes e jo te me beje per te qeshur e jo te me lexoje kur une harroj syzet ne zyre etj etj, lista s'ka te sosur ).
Megjithate sic e thashe, cdo situate ka rrethana te ndryshme dhe cdokush ka kriteret e tij.

__________________
So, so you think you can tell,
Heaven from Hell?

Modifikuar nga cupka datė 03/02/2006 ora 17:01

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Shkurt 2006 16:46
cupka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cupka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cupka (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cupka Shto cupka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cupka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vdekja_22
I zhgenjyer Xfundimisht

Regjistruar: 20/12/2005
Vendbanimi: Big City Life
Mesazhe: 219

:-/

Mes te gjithe shokeve vetem nje eshte miku i ver8, familja jote.

Me shume se c'na duan ata prane, nuk duam ne ti jemi larg

__________________
Lavdia eshte juaja...
Hakmarrja eshte imja....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Shkurt 2006 16:55
Vdekja_22 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vdekja_22 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vdekja_22 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vdekja_22 Shto Vdekja_22 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vdekja_22 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Cindi
larguar

Regjistruar: 01/09/2005
Vendbanimi: arratisur
Mesazhe: 2664

Re: deri kur do te jetonit me prindet

Citim:
Po citoj ato që tha geranium
Me qe askund nuk e pashe te shtrohej kjo teme ,mendova ta hap une dhe te lija mendimin e lire per te nxjerre gjithkush nje konkluzion.djemte e mi ,megjithese jane te rritur jetojne me ne(me mamin dhe babin).Ne si prinder jemi vertet te kenaqur qe i kemi akoma ne shtepi.Po ju cmendim keni?


Edhe te mijte jetojne me neve dhe jane shume te lumtur, por kane privaci ne ambjentin e tyre.
Ka gje me te bukur se te hame bashke, te lozim letra bashke, te shkojme me pushime bashke, te debatojme dhe te konkludojme bashke. Shume here te huajve kjo gje ju duket absurditet, dhe nuk mungojne te shprehin cudine e tyre. Por nuk perjashtohet edhe kur ata kane jeten me shoket dhe shoqet e tyre, gje e cila neve na shton kenaqesine gjithashtu.

__________________
arratisur syrgjynosur...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Shkurt 2006 23:44
Cindi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Cindi Kėrko mesazhe tė tjera nga: Cindi Shto Cindi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Cindi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
baby angel
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 05/04/2004
Vendbanimi: ne boten shpirterore shqipetare
Mesazhe: 63

E varur apo jo ekonomikisht ska ndonje gje te jetosh me prinderit por dua te them varet dhe si mesohesh.

__________________
ALBANIA, beautiful nature, powerful spirit.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Prill 2006 20:52
baby angel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė baby angel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me baby angel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: baby angel Shto baby angel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto baby angel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 03:52 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 8 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Tema Shoqerore > deri kur do te jetonit me prindet

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.