Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Letrarė tė rinj > Bota e re poezise > Fjalori romantik....
Gjithsej 38 faqe: « E parė ... « 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
njeni
dikush

Regjistruar: 10/12/2006
Vendbanimi: united states of shkodra
Mesazhe: 1582

Kam ndjenjen se nuk te dua, kam shpres qe edhe ti po ashtu nuk me do por prap se prap syri im vetem per ty loton

__________________
Ēka me i ba ksaj ♥♥♥♥zemres♥♥♥♥ se shkret, qe s`me la te jotoj rahat ne ket jete.....♥♥♥

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Janar 2007 21:42
njeni nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė njeni Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me njeni (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: njeni Shto njeni nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto njeni nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
zemer_mbyllura
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 11/11/2006
Vendbanimi: Shqiperi
Mesazhe: 350

Nuk ka gje me te veshtire sesa te rrish prane personit qe do, dhe te mund t'i thuash vetem : Mirupafshim.

__________________
...Pervoja Eshte Nje Kreher Qe Jeta Ta Dhuron Pasi Te Kesh Humbur Floket...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Janar 2007 15:24
zemer_mbyllura nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė zemer_mbyllura Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me zemer_mbyllura (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: zemer_mbyllura Shto zemer_mbyllura nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto zemer_mbyllura nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

te thoja shpesh sa te bukur i ke syte...........ti buzeqeshje lehte duke me veshtruar me embelsi.............tani qe je larg ta them sinqerisht...........me ka marre malli per TY.....vecanerisht per ata sy........

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Janar 2007 20:06
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Glaukus
i heshtur ....

Regjistruar: 23/04/2006
Vendbanimi: buzė detit
Mesazhe: 6705

......... sa shume te desha ..........

ishe Ti ......... Ajo qe kisha enderruar dhe e prisja prej kohesh ................... Ajo ....... qe me la shume net pa gjume ...... Ajo .... qe mbushje jeten time me lumturi dhe gezim ........... Ajo qe me dehu me dashurine qe me fali .................. dhe une ......... vazhdoj te jem i dehur akoma ........... nga Ty ............

....... sa do doja te isha aty tani .............

__________________
- Hene duam ne heshtje,ashtu siē jam mesuar edhe une te dashuroj,ne Heshtje..Dhe vendosem te jetojmė tė ndarė dhe tė dashurojmė nė heshtje!Kjo ishte menyra e vetme pėr tė qendruar sa me afer njėri-tjetrit ..ndonese jo me trup.. por me zemėr!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Janar 2007 20:23
Glaukus nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Glaukus Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Glaukus (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Glaukus Shto Glaukus nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Glaukus nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
medea
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 05/11/2006
Vendbanimi: universi eshte streha ime
Mesazhe: 90

Smile

sono belle le parole dette col cuore,.......ma e bellissimo il cuore che dicce queste parole

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Janar 2007 20:29
medea nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė medea Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me medea (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: medea Shto medea nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto medea nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
zemer_mbyllura
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 11/11/2006
Vendbanimi: Shqiperi
Mesazhe: 350

Thone qe ne fund te çdo ylberi gjendet nje thesar. Une e kam peshkuar ylberin tim dhe ne fund te tij kam gjetur diçka qe per mua ka me vlere se thesari: Ty.

__________________
...Pervoja Eshte Nje Kreher Qe Jeta Ta Dhuron Pasi Te Kesh Humbur Floket...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Janar 2007 20:49
zemer_mbyllura nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė zemer_mbyllura Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me zemer_mbyllura (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: zemer_mbyllura Shto zemer_mbyllura nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto zemer_mbyllura nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Glaukus
i heshtur ....

Regjistruar: 23/04/2006
Vendbanimi: buzė detit
Mesazhe: 6705

 


........ dikush ka thene : Dielli te ngroh .. Hena te jep frymezim ......... nese e sheh diellin pa mbuluar syte verbohesh ......... ndersa kur shikon henen ......... behesh per momentin poet ..........dhe rrjedhin vargje....... provova te shikoja
 henen ......... me shembelleu me Ty ......... por rrodhen vetem ........ lot .... dhimbje ... trishtim ..........

__________________
- Hene duam ne heshtje,ashtu siē jam mesuar edhe une te dashuroj,ne Heshtje..Dhe vendosem te jetojmė tė ndarė dhe tė dashurojmė nė heshtje!Kjo ishte menyra e vetme pėr tė qendruar sa me afer njėri-tjetrit ..ndonese jo me trup.. por me zemėr!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Janar 2007 21:39
Glaukus nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Glaukus Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Glaukus (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Glaukus Shto Glaukus nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Glaukus nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

.......nje nate i kerkova henes se heshtur te me dhuronte nje enderr....,por dita me rrembeu idene dhe ....pa gjeje pak............me beri dhurate Ty....!!!

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Janar 2007 19:51
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
njeni
dikush

Regjistruar: 10/12/2006
Vendbanimi: united states of shkodra
Mesazhe: 1582

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re immagine.gif
Ky file ėshtė shkarkuar 114 herė.

Ne vetmi po rri........ne mendime jam.........athua e dashur sonte ku te kam..........a mendon per mua aje ne vetmi...........at djeg malli per mua............si mua per TY

__________________
Ēka me i ba ksaj ♥♥♥♥zemres♥♥♥♥ se shkret, qe s`me la te jotoj rahat ne ket jete.....♥♥♥

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Shkurt 2007 20:05
njeni nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė njeni Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me njeni (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: njeni Shto njeni nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto njeni nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Exellence
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 30/12/2006
Vendbanimi: fier
Mesazhe: 39

ta hongsha zomren,je si yll!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Shkurt 2007 20:24
Exellence nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Exellence Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Exellence (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Exellence Shto Exellence nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Exellence nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 01:30 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 38 faqe: « E parė ... « 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Letrarė tė rinj > Bota e re poezise > Fjalori romantik....

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.