Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Shqiperia, traditat kulturore > Cili eshte vendi me i bukur ne Shqiperi? Vlerėsimi i Temės: 9 votime, mesatarja 3.33.
Gjithsej 39 faqe: « E parė ... « 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
durrsak
INXHINJER LULESH

Regjistruar: 17/11/2004
Vendbanimi: USA Arizona
Mesazhe: 1455

Veshtire te percaktosh se cili qytet eshte me i bukur, tani dihet se aty ku ke kaluar momentet me te bukura te jetes tende te behet vendi me i bukur ne Bote por cdo qytet ka bukurit e veta. Une jame ne Californine e jugut dhe jetoj ne Sant Ana, e bukur plot eshte bere nga dora e njeriut por nga natyra nuk i afrohet Shqiperise. Plazhi ne Longh Beach qe mbahet me i miri pothuaj se ne te gjith Ameriken nuk i afrohet atij te Durresit pale qe me bredetin e Vlores apo te Sarandes nuk eshte kerkund. Puna me ka bere qe te shetis pothujse ne shume shtete te USA por nuk gjeta si Shqiperija.
Me vjen keq por nuk mundem ti ndaj dot. E gjith Shqiperija eshte e bukur.

__________________
The game of life is hard to play, I'm gonna win anyway....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Janar 2005 04:21
durrsak nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė durrsak Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me durrsak (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: durrsak Shto durrsak nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto durrsak nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Sykaltra
Gazetare cnn

Regjistruar: 26/11/2004
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 416

cili eshte vendi me i bukur ne Shqiperi???

eh, miqte e mi!
Veshtire te zgjedhesh...
Dhermiu, me ka lene shume mbresa!
Eshte vertet nje mrekulli e gjalle!

Ju perqafon_Helga...

__________________
Urime per kete staf te mrekullueshem!
Jam vertet krenare qe flas serish shqipen e bukur!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Janar 2005 04:38
Sykaltra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sykaltra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Sykaltra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sykaltra Shto Sykaltra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sykaltra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Durrsaku me fal qe po e them plzzzzz mos mu ofendo por plazhi i durresit ishte skandal ket vere qe isha une o zot uji ziiiiiii , kurse Dhermi e Sarand mrekulli ishte bluuuuu uji qe ketu ne NY ku jam une nuk ekziston,,,,

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Janar 2005 16:48
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
GENTI_the_KING
MBRET I PERJETSHEM

Regjistruar: 08/09/2004
Vendbanimi: Ne Keshtjellen Time Te Pamposhtur
Mesazhe: 2683

Citim:
Po citoj ato që tha dreqja shkodrane
Durrsaku me fal qe po e them plzzzzz mos mu ofendo por plazhi i durresit ishte skandal ket vere qe isha une o zot uji ziiiiiii , kurse Dhermi e Sarand mrekulli ishte bluuuuu uji qe ketu ne NY ku jam une nuk ekziston,,,,


KE QENE TI NE SARANDE NE VER DHE NUK TE KAM PA UN ?

PO PSE MAJ NAQE NUK NA NJOFTOVE?

__________________
Ti SHQIPERI , me jep nder , me jep emrin SHQIPETAR.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Janar 2005 22:55
GENTI_the_KING nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė GENTI_the_KING Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me GENTI_the_KING (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: GENTI_the_KING Shto GENTI_the_KING nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto GENTI_the_KING nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Keni
Vezhgues

Regjistruar: 01/02/2003
Vendbanimi: Philadelphia usa
Mesazhe: 3202

FIERI qyteti me i bukur per mua
FIERI qyteti i endrave te mia
FIERI qyteti ku u rita
FIERI qyteti i kujtimeve te bukura
FIERI qyteti ku kam mall
FIERI vec FIERI dhe asnje tjeter.
Dhe nese pyesni se ku e ka bukurin FIERI ???? Ate do ta gjeni ne zemren e cdo fjeraku.
Nje pershendetje per FIERIN dhe te gjithe fjeraket.

__________________
Thuaj ate qe mendon dhe mendo ate qe duhet.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Janar 2005 01:45
Keni nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Keni Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Keni (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Keni't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Keni Shto Keni nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Keni nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ELba^GurL
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 27/12/2004
Vendbanimi: live from ma house...hmmm....Y ?
Mesazhe: 250

Citim:
Po citoj ato që tha Keni
FIERI qyteti me i bukur per mua
FIERI qyteti i endrave te mia
FIERI qyteti ku u rita
FIERI qyteti i kujtimeve te bukura
FIERI qyteti ku kam mall
FIERI vec FIERI dhe asnje tjeter.
Dhe nese pyesni se ku e ka bukurin FIERI ???? Ate do ta gjeni ne zemren e cdo fjeraku.
Nje pershendetje per FIERIN dhe te gjithe fjeraket.




avash avash se ja ngrite moralin dhe i bane qefin myzeqarit .....

__________________
Jeto sot ....se neser si dihet !!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Janar 2005 02:02
ELba^GurL nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ELba^GurL Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ELba^GurL (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ELba^GurL't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ELba^GurL Shto ELba^GurL nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ELba^GurL nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
durrsak
INXHINJER LULESH

Regjistruar: 17/11/2004
Vendbanimi: USA Arizona
Mesazhe: 1455

Citim:
Po citoj ato që tha dreqja shkodrane
Durrsaku me fal qe po e them plzzzzz mos mu ofendo por plazhi i durresit ishte skandal ket vere qe isha une o zot uji ziiiiiii , kurse Dhermi e Sarand mrekulli ishte bluuuuu uji qe ketu ne NY ku jam une nuk ekziston,,,,


Ja ja , nuk ofendohem por du me te pyt se ku plazh ishe ne durres se ka shume per bela fillon qe nga Porto Romane- Kallmi- Currila - Teuta- Apollonia- Hekurudha- Iliria- Blloku- Plepa- Shkembi kavajes. Me thuj cik ku ishe ?
Tashi une e di se si eshte se isha ne Qershor atje por ka plot vende te bukura goce. Kshuqe her tjeter te sugjeroj qe te kalosh nga zonat e virgjera jo tek ato qe jan zhvirgjeru qysh kur. Pse s'shkove ne kallm ti, hihihihi ke pas me u knaq.
Pastaj tjetra une ta thashe qe nuk krahasohen me plazhin e Durresit se me jugun nuk diskutohet qe jo e jo.
Po ja cti bejme ne moj Dreqe qe vijne dhe na e prishen plazhin se e kishim te virgjer pjesen me te madhe.
Kalofsh mir lal, akoma ske shku ne pun ti?

__________________
The game of life is hard to play, I'm gonna win anyway....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Janar 2005 07:32
durrsak nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė durrsak Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me durrsak (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: durrsak Shto durrsak nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto durrsak nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
tela
Anetar i ri

Regjistruar: 17/01/2005
Vendbanimi: turqi
Mesazhe: 1

vendi me i bukur ne shqiperi per mua eshte saranda

__________________
Lumturia ime jam une,jo ti
Jo vetem se ti mund te jesh kalimtar,

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Janar 2005 08:20
tela nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė tela Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me tela (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: tela Shto tela nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto tela nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
myzeqari
daddy

Regjistruar: 13/10/2004
Vendbanimi: England
Mesazhe: 2498

Citim:
Po citoj ato që tha ELba^GurL



avash avash se ja ngrite moralin dhe i bane qefin myzeqarit .....




Akoma e zemeruar me qenke eeeeeeeeee ?

o tela e morem vesh nga je o nishan

__________________
Ja fute kot

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Janar 2005 22:55
myzeqari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė myzeqari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me myzeqari (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė myzeqari't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: myzeqari Shto myzeqari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto myzeqari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Citim:
Po citoj ato që tha Keni
FIERI qyteti me i bukur per mua
FIERI qyteti i endrave te mia
FIERI qyteti ku u rita
FIERI qyteti i kujtimeve te bukura
FIERI qyteti ku kam mall
FIERI vec FIERI dhe asnje tjeter.
Dhe nese pyesni se ku e ka bukurin FIERI ???? Ate do ta gjeni ne zemren e cdo fjeraku.
Nje pershendetje per FIERIN dhe te gjithe fjeraket.





uaaaaaaaaaaaa sa poezi e bukur...
sa ja bani qefin vetes ju Fierakt

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Janar 2005 23:24
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 02:19 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 39 faqe: « E parė ... « 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Shqiperia, traditat kulturore > Cili eshte vendi me i bukur ne Shqiperi?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.