Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Shqiperia, traditat kulturore > Cili eshte vendi me i bukur ne Shqiperi? Vlerėsimi i Temės: 9 votime, mesatarja 3.33.
Gjithsej 39 faqe: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
baby angel
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 05/04/2004
Vendbanimi: ne boten shpirterore shqipetare
Mesazhe: 63

TE THEM TE DREJTEN GJITHE SHQIPERIA E BUKUR ME DUKET MUA
SE JANE NJEREZIT E BUKUR
KA CA BALTE PO PUNE E MADHE
KU ESHTE BALTA ME E EMBEL SE MJALTA?
NE ................................
KOT QE TJA U THEM JU E DINE ME MIRE SE UNE

__________________
ALBANIA, beautiful nature, powerful spirit.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Gusht 2004 20:02
baby angel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė baby angel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me baby angel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: baby angel Shto baby angel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto baby angel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dodgy
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 01/03/2004
Vendbanimi: angli
Mesazhe: 470

Shkurt Dajti.Per car e do e do per dimer e do per ver?kurdo qe te shkosh gjithmon kenaqesh.

__________________
burri qe esht burr e co taven ne furr e se mer me kurr

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Gusht 2004 20:11
dodgy nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dodgy Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dodgy (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dodgy Shto dodgy nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dodgy nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Durresi

Mbeshtes mendimet e qershorit dhe topolake_durrsake,,
nuk ka qytet me te bukur se Durresi, qe shte edhe qytet edhe bregdet.....
ke qef te hecesh ne bregdetin e durresi sepse nuk mbaron kurre,
pastaj per mua ne vend te dyte vjen Saranda.

Kjo tem aeshte mbushur plot me vlonjate, se e mbajne Vloren qytetin me te bukur, por nuk eshte edhe aq i bukur sa eshte Saranda, Himara.

Dhe mos u ofendoni ju Vlonjatet ok???????

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Gusht 2004 15:17
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Gjith shqiperia ashte e bukur

Tirana
Vlora
Durresi
Saranda
e shum tjera vende


Por une ja jap votat Shkoderloces,,,, kemi liqenin,,,kemi bunen,,,,kemi zallin e kirit,,,,,,,,,kemi plazhin,,,,,,, ca don ma shum uuuuuuu harrova edhe femrat shkodrane yjeeeee,,,, you Korcaret e mira jeni por shum xhuxhe me sa pash une,,,

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Shtator 2004 05:46
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
GENTI_the_KING
MBRET I PERJETSHEM

Regjistruar: 08/09/2004
Vendbanimi: Ne Keshtjellen Time Te Pamposhtur
Mesazhe: 2683

TE GJESH SE KUSH VEND ESHTE ME I BUKUR NE SHQIPERI
ESHTE SI TE DISH TE GJITH NUMRIN E YJEVE NE QIELL
PRANDAJ PO THEM VETEM NJE GJE

GJITHCKA QE QUHET SHQIPTARE ESHTE E BUKUR

__________________
Ti SHQIPERI , me jep nder , me jep emrin SHQIPETAR.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Shtator 2004 23:01
GENTI_the_KING nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė GENTI_the_KING Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me GENTI_the_KING (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: GENTI_the_KING Shto GENTI_the_KING nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto GENTI_the_KING nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Etniku78

Me ne fund dicka me mend e the Etnik..........
Dhe besoj qe nuk e ke xhiruar shume Shqiperine, per te dhene mendimin tend per bukurine e nje qyteti.......

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Shtator 2004 16:32
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
GENTI_the_KING
MBRET I PERJETSHEM

Regjistruar: 08/09/2004
Vendbanimi: Ne Keshtjellen Time Te Pamposhtur
Mesazhe: 2683

RROFSH PER KOMPLIMENTIN O LELA POR ME MIRE TA KURSEJE .
SE SA QYTETE TE SHQIPERISE KAM VIZITUAR NUK PO TA THEM POR TE THEM VETEM QE KAM JETUAR NE GJASHTE QYTETE .PO DESHE EDHE TI PERMEND:

KAM LINDUR NE BERAT,PASTAJ KAM JETUAR NE FIER,KORCE,LUSHNJE,DURRES DHE PREJ DISA VITESH TANI JETOJ NE TIRANE

PERVEC KESAJ KAM VIZITUAR EDHE SHUME QYTETE SHQIPTARE
NE KOSOVE DHE MAQEDONI

POR MEQE TI DO TE DISH NGA UNE SE CILI QYTET ESHTE ME I BUKURI NE SHQIPERI UN DO TE THEM SE PADYSHIM ESHTE BERATI DHE KALAJA E TIJ

__________________
Ti SHQIPERI , me jep nder , me jep emrin SHQIPETAR.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Shtator 2004 22:30
GENTI_the_KING nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė GENTI_the_KING Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me GENTI_the_KING (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: GENTI_the_KING Shto GENTI_the_KING nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto GENTI_the_KING nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Etniku78

E shikon qe tani hyre ne teme.......
Ne shqiptaret e dime qe shqiperia eshte nje nga shtetet me te bukur, por po flisnim per qytetet ketu.......
Une p.sh nuk kam qene asnjehere ne Berat, dhe do te pelqente shume qe nje person nga vendi te me ftoji per ta vizituar................
Po paske jetuar edhe ne Durres!!!!!!!!!!!!!!
Si te jane dukur durrsaket????
Jane pak fanatik sipas teje?????
Ciao

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Tetor 2004 15:02
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
GENTI_the_KING
MBRET I PERJETSHEM

Regjistruar: 08/09/2004
Vendbanimi: Ne Keshtjellen Time Te Pamposhtur
Mesazhe: 2683

O LELA TE PERSHENDES

KUR TE VISH NE SHQIPRI TE FTOJ TE SHKOJME TE SHIKOSH BERATIN
KURSE PER DURRSAKET KAM RESPEKT
SA PER FANATIK , TE GJITHE SHQIPTARET JANE FANATIK POR DURRSI ESHTE NJE QYTET ME NJE KULTURE SHUME TE MADHE

__________________
Ti SHQIPERI , me jep nder , me jep emrin SHQIPETAR.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Tetor 2004 21:36
GENTI_the_KING nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė GENTI_the_KING Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me GENTI_the_KING (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: GENTI_the_KING Shto GENTI_the_KING nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto GENTI_the_KING nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Citim:
Po citoj ato që tha etniku78?
O LELA TE PERSHENDES

KUR TE VISH NE SHQIPRI TE FTOJ TE SHKOJME TE SHIKOSH BERATIN
KURSE PER DURRSAKET KAM RESPEKT
SA PER FANATIK , TE GJITHE SHQIPTARET JANE FANATIK POR DURRSI ESHTE NJE QYTET ME NJE KULTURE SHUME TE MADHE




etniku78 as une skam ken kurre ne Berat a mundesh mem cu edhe mu,,,,,,,,, ta paguj rrugen

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Tetor 2004 14:45
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 07:16 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 39 faqe: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Shqiperia, traditat kulturore > Cili eshte vendi me i bukur ne Shqiperi?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.