Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Prezantimi i Anėtarėve tė Forumit > Mire Se Ju Gjeta.
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
BeRaCi
Anetar i ri

Regjistruar: 07/02/2008
Vendbanimi: TiRaN
Mesazhe: 7

Mire Se Ju Gjeta.

Pershendetje te gjithve.

Doja te beja nje prezantim te shkurter per veten time.

1-Emri: Albi
2-Mbiemri: (pak rendsi ka)
3-Mosha: 29
4-Arsimi:Universiteti i Jetes :p
5-Vendlindja: Berat
6-Vendbanimi:Tiran
7-Hobetaraja edhe Femrat:p

Te them te verteten e kam vizituar shpesh ket forum kaq te math edhe gjigant edhe sot vendosa te regjistrohem.shpresoj te argetohem shume se bashku.Ju uroj gjithe te mirat te gjitheve pa perjashtim

__________________
Nje dite me pyete se c`fare dua me shume ne ket bote?Dhe une tu pergjigja <Jeten Time>,Por ti ike me vrap duke qar,,Nuk prite te thosha se jeta ime je vetem Ti

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Shkurt 2008 17:28
BeRaCi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BeRaCi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BeRaCi (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BeRaCi Shto BeRaCi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BeRaCi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
THe_AnSwEr
unknown

Regjistruar: 08/06/2003
Vendbanimi: California
Mesazhe: 681

Mir se erdhe, Kalofsh sa me mire

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Shkurt 2008 02:34
THe_AnSwEr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė THe_AnSwEr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me THe_AnSwEr (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė THe_AnSwEr't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: THe_AnSwEr Shto THe_AnSwEr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto THe_AnSwEr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
zagari
Anetar i ri

Regjistruar: 13/10/2007
Vendbanimi: NE SHTEPINE TIME
Mesazhe: 27

mirseerdhe

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Shkurt 2008 22:05
zagari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė zagari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me zagari (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: zagari Shto zagari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto zagari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BeRaCi
Anetar i ri

Regjistruar: 07/02/2008
Vendbanimi: TiRaN
Mesazhe: 7

Flm per mikpritjen

__________________
Nje dite me pyete se c`fare dua me shume ne ket bote?Dhe une tu pergjigja <Jeten Time>,Por ti ike me vrap duke qar,,Nuk prite te thosha se jeta ime je vetem Ti

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Shkurt 2008 19:11
BeRaCi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BeRaCi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BeRaCi (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BeRaCi Shto BeRaCi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BeRaCi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 13:54 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Prezantimi i Anėtarėve tė Forumit > Mire Se Ju Gjeta.

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.