Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Policet Greke Torturojne 2 Te Mitur Shqiptare!!!
Gjithsej 10 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
lezhjani-82
I Pavdekshem

Regjistruar: 02/01/2005
Vendbanimi: Eternity...
Mesazhe: 4813

Cfare burrerie kane bere e....ptuuuuuuhhh u shufshi si rrace, rrace zvarranikesh.

__________________
Jeta eshte nje semundje vdekjeprurese seksualisht e transmetueshme.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Qershor 2007 18:35
lezhjani-82 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lezhjani-82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjani-82 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lezhjani-82't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lezhjani-82 Shto lezhjani-82 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lezhjani-82 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kontinenti
Blujtes

Regjistruar: 14/09/2004
Vendbanimi: mbi kete planet
Mesazhe: 4934

Prandaj cdo familje greke ka nje te goditur ne gjirin e saj.
Prandaj jane kthyer ne pederasta...se u mungon karakteri.
Jane felliqesirat e Europes te mjeret greke dhe e shikojne se po u shket dheu nga kembet me Camerine, ndaj dhe hedhin urrejtjen dhe tek adoleshentet.
Ptuhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh...........qelbesiraaaaa.
Iku....iku Kosova o qelbesira......e ka rradhen Cameria tani.....
Ptuhhhhhhhh........o kerma.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Qershor 2007 20:05
kontinenti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kontinenti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kontinenti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kontinenti Shto kontinenti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kontinenti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Gjergj Kastrioti
Veritas Odium Parit

Regjistruar: 21/10/2004
Vendbanimi: God is busy, me too...
Mesazhe: 2957

Citim:
Po citoj ato që tha kontinenti
Prandaj cdo familje greke ka nje te goditur ne gjirin e saj.
Prandaj jane kthyer ne pederasta...se u mungon karakteri.
Jane felliqesirat e Europes te mjeret greke dhe e shikojne se po u shket dheu nga kembet me Camerine, ndaj dhe hedhin urrejtjen dhe tek adoleshentet.
Ptuhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh...........qelbesiraaaaa.
Iku....iku Kosova o qelbesira......e ka rradhen Cameria tani.....
Ptuhhhhhhhh........o kerma.
Te shpresojme qe te pakten ti njohin pasurite e patundshme atje ne Cameri se nuk ma mer mendja qe mund te kete te njejtin fat te Kosoves jo...
Dhe me e rendesishme eshte qe te levizin te pakten ata emigrante shqiptare qe ndodhen atje...
Nqs Shqiperia nuk i pelqen atehere na qenka me mire greqia...?!!!
Nuk e di... une deri para dy muajsh jetoja e studioja ne Itali po mos o zot ca thoni...
Kur me tregonin njerezit qe vinin nga greqia aty ... me dukeshin si makthe, si perralla horrorr, edhe pse i besoja... po s'doja te besoja...
Eshte per te ardhur keq...

Ndertojme nje vend ku trajtohemi thuajse si skllever...

__________________
It is in truth not for glory, nor riches, nor honours that we are fighting, but for freedom - for that alone, which no honest man gives up but with life itself.(Declaration of Arbroath)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Qershor 2007 20:16
Gjergj Kastrioti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Gjergj Kastrioti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gjergj Kastrioti (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gjergj Kastrioti't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gjergj Kastrioti Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kontinenti
Blujtes

Regjistruar: 14/09/2004
Vendbanimi: mbi kete planet
Mesazhe: 4934

Citim:
Po citoj ato që tha bad_drawn_boyNuk e di... une deri para dy muajsh jetoja e studioja ne Itali po mos o zot ca thoni...
Kur me tregonin njerezit qe vinin nga greqia aty ... me dukeshin si makthe, si perralla horrorr, edhe pse i besoja... po s'doja te besoja...
Eshte per te ardhur keq...

Ndertojme nje vend ku trajtohemi thuajse si skllever...


O Bad....qe do vije dita e Camerise, une nuk kam pike dyshimi per kete gje.
Por gjithashtu edhe vete kermat greke, nuk kane dyshim per kete gje.
Kjo eshte arsyeja qe kane hedhur ne sulm cdo gomar e cdo shkencetar, cdo budalla e cdo te zgjuar, qofte dhe ne virtualitet kane hedhur shume kelyshe te qelbur qe me ane te teknikave te ndryshme, te sabotojne apo te perqeshin cdo gje te paster shqiptare dhe nga ana tjeter duke u hequr si shqiptare te flakte.

Ato gjera qe te kan thene, jane me se te verteta.
Kjo eshte vlera e grekeve.
Ti nuk e di se sa te goditur jane.
Ti nuk e di se sa perverse qe jane.
Ja....kjo video tregon shume per varferine qe kane greket.

A do ta benin kete gje amerikanet, gjermanet, italianet, hollandezet, zvicerianet, anglezet, turqit, belget.
E gjithe Europa kurre nuk do bente te tilla gjera...
As shqiptaret nuk do ta benin kete gje.
Por te keshe nje grek perballe, ta dishe se ai do te jete i buzeqeshur sepse nuk kane karakter.
Sikur te keshe ate policin qe detyroi dy adoleshente te veprojne kundra deshires se tyre, te siguroj se ai do te perdore shpesh fjalet .. oh...manula mu...aman signomi...signomi
Ai polici dhe ata qe ishin ne ate dhome...vetem burra nuk jane...
Ata jane disa kurva te perdala shpirterisht.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Qershor 2007 20:53
kontinenti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kontinenti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kontinenti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kontinenti Shto kontinenti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kontinenti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kontinenti
Blujtes

Regjistruar: 14/09/2004
Vendbanimi: mbi kete planet
Mesazhe: 4934

Ku e kam ate te perdndriturin Janullatos?
Ku eshte ai njeriu i zotit?
A do te reagoje per kete video?
Kurre nuk do reagoje sepse dhe ai eshte nje qelbesire anti shqiptare.
Ndertoni o greke makinen anti shqiptare se sharra ne gozhde do t'ju mbese.
Sa xhelozi u derdh nga ju o greke qe pate Xhorxh. W. Bush. ne Shqiperi qe u prit ashtu sic dine te presin shqiptaret?
Sa urrejtje u derdh nga ju per kete vizite?
Sa sharje keni bere?
Ptuhhhhhhhhhhhh............qelbesira te ndyra.


Citojini fjalet e Bushit nen ze o greke.
Ato jane plumb per ju.

Se shpejti Kosova merr pavarsine. ( 100% e sigurte kjo)
E ka rradhen Çamëria.

Rrofte Kosova e lire.
Rrofte Cameria e lire.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Qershor 2007 21:01
kontinenti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kontinenti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kontinenti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kontinenti Shto kontinenti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kontinenti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Gjergj Kastrioti
Veritas Odium Parit

Regjistruar: 21/10/2004
Vendbanimi: God is busy, me too...
Mesazhe: 2957

Jam shume d'akord, te pakten kjo eshte edhe bindja dhe intuita ime qe ata po ndertojne nje makine te tille "anti-shqiptare" ...
Eshte nje genocid ne te gjitha menyrat!!!
ke te drejte kur thua edhe virtualisht...hahaaaa... nuk e di te qaj apo te qesh!
Te shqetesohem apo ti konsideroj te semure...
Sido qe te jete mbeten shume njerez te liq!
Ata kapen me shqiptaret duke thene fraze te tipit... " jeni njerez te shpifur "
" vini ere te keqe "...
Po te jete keshtu pse i pallohen (te me falni) grate e motrat jo vetem me shqiptaret por ku di une edhe me aliene, edhe me kuaj, me gomere, me qener me derrkuca, ****e e tyre se s'po me vijne me fjale...!


Po sidoqofte, sa te duan te mundohen ata emri i ILIRIT, ARBRIT, ALBANIT, DARDANIT, CAMIT... s'ka per te vdekur kurre!Peace!

__________________
It is in truth not for glory, nor riches, nor honours that we are fighting, but for freedom - for that alone, which no honest man gives up but with life itself.(Declaration of Arbroath)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Qershor 2007 21:16
Gjergj Kastrioti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Gjergj Kastrioti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gjergj Kastrioti (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gjergj Kastrioti't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gjergj Kastrioti Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
NS-6
Mnemonic

Regjistruar: 16/01/2005
Vendbanimi: Raccon City
Mesazhe: 3634

keto gjona ndodhin sepse kemi nje qeveri qe nuk e ca shume menderen per qytetaret e vet qe jane jasht shteti dhe sidomos ne Greqi...dua te shoh se si do e anashkalojne kete ceshtje sepse fundja nuk eshte gje qe prek karriket e tyre...ah,mjere per ne!
greket qe jane popull i felliqur e kane treguar me kohe dhe kjo gje nuk eshte hera e pare qe tregojne brutalitet te tille...
me vjen keq se si jemi katandisur dhe me e keqja eshte qe keto keqtrajtime nuk do perfundojne ketu dhe jam i sigurte qe qeveria jone do mbylle syte sic ka bere edhe heret e tjera

__________________
Kurre mos debato me nje idiot!Njerezit mund te mos e bejne dallimin! (Ligj i Marfit)
Think Different!Think Again! (National Geographic Channel)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Qershor 2007 22:13
NS-6 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė NS-6 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me NS-6 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė NS-6't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: NS-6 Shto NS-6 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto NS-6 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Gjergj Kastrioti
Veritas Odium Parit

Regjistruar: 21/10/2004
Vendbanimi: God is busy, me too...
Mesazhe: 2957

Citim:
Po citoj ato që tha NS-6
keto gjona ndodhin sepse kemi nje qeveri qe nuk e ca shume menderen per qytetaret e vet qe jane jasht shteti dhe sidomos ne Greqi...dua te shoh se si do e anashkalojne kete ceshtje sepse fundja nuk eshte gje qe prek karriket e tyre...ah,mjere per ne!
greket qe jane popull i felliqur e kane treguar me kohe dhe kjo gje nuk eshte hera e pare qe tregojne brutalitet te tille...
me vjen keq se si jemi katandisur dhe me e keqja eshte qe keto keqtrajtime nuk do perfundojne ketu dhe jam i sigurte qe qeveria jone do mbylle syte sic ka bere edhe heret e tjeraKe te drejte po kush te degjon?!!!
-Njehere djegin flamurin Shqiptar dhe hajt mo...
-Dy : vrane ate djalin pse kishte veshur bluzen e kombetares tone ne nje pub...
-Tre : Erdhen e zhvarrosen eshtrat ne nje fshat ne Permet duke pretenduar se ishin te ushtareve te tyre te luftes II bot.
...
Nuk e di ja, se s'po me kujtohen te tjera per momentin, po aq ka sa...
O po mjere ne thuaj pa...

Na i bene te gjithe shqiptaret me emra grek nga Altin ne Jani...
E mire o mire, llafos ti!!!

O po e di une cduan keta " mikonosat " keta pushtat, keta sofo - klinjte, TURQIT , gjak dhjesin nga turqit!!!

__________________
It is in truth not for glory, nor riches, nor honours that we are fighting, but for freedom - for that alone, which no honest man gives up but with life itself.(Declaration of Arbroath)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Qershor 2007 22:33
Gjergj Kastrioti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Gjergj Kastrioti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gjergj Kastrioti (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gjergj Kastrioti't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gjergj Kastrioti Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Gjergj Kastrioti
Veritas Odium Parit

Regjistruar: 21/10/2004
Vendbanimi: God is busy, me too...
Mesazhe: 2957

Ah se per pak harrova :

Tani kane bere ate shkollen ne Korce me leje te ... guess who...? Fatos Nano!filogrek tashme i njohur boterisht!!!
Dhe tani kjo shkolle i meson femijeve shqiptare qe Shqiperia eshte greqi...!!!
Eshte te ulerasesh... ne mes te Korces, ne qytetin e Mesonjetores se pare...
Qytet simbol i 7Marsit, ndodhin keto gjera!!!

Posedojne : AMC, Tirana Bank, Vivechrom etj...

Dhe politika jone...
Jane bere Esad Pashe Toptane te gjithe tani! Dhe me e keqja eshte kur shoh qe thone : " ej shife mo ca makine... ate pallatin aty e ka filani... eshte cuni i fistekut..."

E keni parasysh ate muziken me klarinete te famshme, tek filmi "Gjeneral Gramafoni" ajo po me vjen ne mend tani...
Vaj medet...Peace

__________________
It is in truth not for glory, nor riches, nor honours that we are fighting, but for freedom - for that alone, which no honest man gives up but with life itself.(Declaration of Arbroath)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Qershor 2007 22:41
Gjergj Kastrioti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Gjergj Kastrioti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gjergj Kastrioti (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gjergj Kastrioti't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gjergj Kastrioti Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ari.
I VETPERJASHTUAR

Regjistruar: 15/11/2006
Vendbanimi: skela e pare ne evrope
Mesazhe: 1763

greket jane fshataret e ballkanit
italianet gabelet,kurvat e evropes
serbet,si krisqe e lige

dhe sa te kemi keta rreth e rotull te tilla gjera do te degjojme,,,,
por u mbush kupa...nuk me harrohet vitin 93-4kur vrane 5ushtare shqipetare ne nje fshat te gjirokastres ne kufi,,,

__________________
flamuri yne eshte me i drejti ne bote sepse nuk ka pushtuar asnje...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Qershor 2007 22:43
Ari. nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ari. Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ari. (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Ari.'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ari. Shto Ari. nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ari. nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 13:53 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 10 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Policet Greke Torturojne 2 Te Mitur Shqiptare!!!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.