Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Policet Greke Torturojne 2 Te Mitur Shqiptare!!!
Gjithsej 10 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
aint
bye

Regjistruar: 16/03/2007
Vendbanimi: Orders of magnitude
Mesazhe: 151

Citim:
Po citoj ato që tha bad_drawn_boy
E dini cfare kam qejf une...?!

TE SABOTOJNE TE THEMI NJE JAVE PUNEN NE SHENJE PROTESTE,
TE GJITHE SHQIPTARET QE PUNOJNE, JETOJNE E NDERTOJNE SHTETIN E ATYRE MOTERSHKLYERVE,
SE E KANE FAJIN KETA MORRACAKET TANE..PO E LEME KETE PER TANI
DHE TE SHOHIM SE KU NE P*** TE MOTRES DO VEJE EKONOMIA E greqise PASTAJ!!!

SIKUR VETEM NJE JAVE, MENDOJENI PAK CFARE HUMBJE DO KISHTE EKONOMIA E TYRE...


PEACE!


Une do kisha qeft qe shqiptaret te bojkotonin ate vend mesjetar.
Akoma s'e kuptoj mire se cfare duan shqiptaret ne grevgji.
Me perjashtim te ndoshta pak veteve, te tjeret rrojne sa per nje cape buke.
Vertet do te isha kurioz te dija se cfare bejne 600, 700 mije shqiptare atje..

Une per veten time, kurre s'e mar olimpikun per te kaluar nga kendej matane Atlantikut per ne Shqiperi. Restoranteve greke etj, natyrisht qe i kam alergji dhe i rri larg.

__________________
ain't

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Qershor 2007 04:12
aint nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė aint Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me aint (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: aint Shto aint nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto aint nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
FIERAKJA_SEXY
Anetar i ri

Regjistruar: 24/05/2007
Vendbanimi: TIRANE
Mesazhe: 12

Citim:
Po citoj ato që tha bad_drawn_boy
Ose ti kerkonim ndonje organizate, duke bere nje peticion on-line,
keshtu behet pak me serioze, dhe organizimi me i mire?!!

Si mendoni?


Jam mese dakort.

Persa i perket videos nuk them se me cuditi sepse nga greket pritet cdo gje jane populli me racist qe kam njoftur po dhe ne shqiptaret jemi fatkeq qe i kemi komshinj, gjithesesi ajo qe me habiti ne gjithe kete ngjarje eshte "Shteti" jone qe nuk merr guximin asnjehre te reagoj ndaj ketyre fyerje publike qe na behen ne si komb kjo eshte fatkeqesia me e madhe qe nuk kemi nje Shtet qe te na dali per ZOT. Dhe vazhdojne e japin deklarata nga me te cuditeshmet. Lexova sot ne nje gazete ditore se: Pavaresisht frymes raciste qe egsiton ne popull ne vazhdojme te kemi mardhenie shume te mira ndermjet shteteve. Nuk di si ta paranoj kete???????????????

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Qershor 2007 09:21
FIERAKJA_SEXY nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė FIERAKJA_SEXY Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me FIERAKJA_SEXY (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: FIERAKJA_SEXY Shto FIERAKJA_SEXY nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto FIERAKJA_SEXY nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
doli
nosferatu 4ever and ever

Regjistruar: 11/06/2007
Vendbanimi: Diku aty ku drita e ke veshtire te depertoj.......
Mesazhe: 236

kto gjera ndodhin kur nuk kemi shtet.
te me bejn mua president apo minister po luft do shpallja me greqin e ndyre.
do ti torturona.... legenat

__________________
Tani rrugen time shikoj...dikur ku e lashe aty tani do e filloj,
i vetem dhe pa meshire qe kur dielli serisht te linde,zemra akullin ta ket shkrire.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Qershor 2007 12:03
doli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė doli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me doli (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė doli't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: doli Shto doli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto doli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Sunny
Anetar i pa konfirmuar

Regjistruar: 12/06/2007
Vendbanimi: .........
Mesazhe: 49

Unhappy

Posi...

au..po si do besh lufte..mos ja fut kot tashi...ju greket i merrni neper

koncerte te ndryshme bile bile dhe i dekoroni me ndonje cmim

prestigjioz...per te bere lufte duhet te kesh shtet...e per mendimin tim

shqiptaret e Shqiperise vriten mes veti...me keq bile babai vret djali, ose e

kunderta....Nuk jam kunder shqiptareve..se fundja vet jam shqiptare, por

ama shqiptaret kudo qe shkojne bejne kerdi...me nje fjale shqiptaret

askush nuk i don..populli mjere kemi qene dhe do ngelim

ashtu...padyshim..ne nuk shkojme para por pas...fatkeqesisht

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Qershor 2007 12:18
Sunny nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sunny Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Sunny (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sunny Shto Sunny nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sunny nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
doli
nosferatu 4ever and ever

Regjistruar: 11/06/2007
Vendbanimi: Diku aty ku drita e ke veshtire te depertoj.......
Mesazhe: 236

Re: Posi...

Citim:
Po citoj ato që tha Sunny
au..po si do besh lufte..mos ja fut kot tashi...ju greket i merrni neper

koncerte te ndryshme bile bile dhe i dekoroni me ndonje cmim

prestigjioz...per te bere lufte duhet te kesh shtet...e per mendimin tim

shqiptaret e Shqiperise vriten mes veti...me keq bile babai vret djali, ose e

kunderta....Nuk jam kunder shqiptareve..se fundja vet jam shqiptare, por

ama shqiptaret kudo qe shkojne bejne kerdi...me nje fjale shqiptaret

askush nuk i don..populli mjere kemi qene dhe do ngelim

ashtu...padyshim..ne nuk shkojme para por pas...fatkeqesisht




ca thua ti ere??????????
mos je gje grek ti?
hey thiri mendjes.
se ca bej neper bote ne ndoshta se di fare ti.
mos kujton ti se jasht shpiperis nuk ndo gje eeeeeeeee!!!!!
dil shiko njer boten dhe pastaj do ta kuptosh se ca heqin shqiptaret.

__________________
Tani rrugen time shikoj...dikur ku e lashe aty tani do e filloj,
i vetem dhe pa meshire qe kur dielli serisht te linde,zemra akullin ta ket shkrire.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Qershor 2007 18:51
doli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė doli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me doli (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė doli't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: doli Shto doli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto doli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Sunny
Anetar i pa konfirmuar

Regjistruar: 12/06/2007
Vendbanimi: .........
Mesazhe: 49

Unhappy

E verteta dhemb

Po e di se sa heqin shqiptaret...e din pse..pse bejne kerdi kudo qe te shkojne...eshte shume e vertete kjo...po pse kam dal jasht te flas une ty..para nje muaji isha ne Itali me fakultetin, kur e moren vesh qe jemi shqiptare ti nuk e ke idene se si na shikonin, me sa meri e urrejtje..eshte shume e vertete....askush nuk a don...
Pastaj mos i keqkupto gjerat...lexo me me kujdes se nuk jam greke ore...po ju te Shqiperise jeni ato qe merrni greke neper koncerte...merrni serb..kur dihet se serbi car i ka bere Kosoves..masakra..kerdi..e ju me serbet bile bile edhe neper emisionet e Arian Canit...serbet vallzojne...ne shqiptaret nuk jemi per jeri tjetrin..se serbet asnjeher nukmarrin nje kengetar shqiptar ne Serbi...ej zgjohu..me vjen shume keq po te tille jeni ju te Shqiperise...me tuajin te keq me te huajin te mire............

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Qershor 2007 20:16
Sunny nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sunny Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Sunny (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sunny Shto Sunny nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sunny nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Gjergj Kastrioti
Veritas Odium Parit

Regjistruar: 21/10/2004
Vendbanimi: God is busy, me too...
Mesazhe: 2957

Citim:
Po citoj ato që tha FIERAKJA_SEXY

Jam mese dakort.

Persa i perket videos nuk them se me cuditi sepse nga greket pritet cdo gje jane populli me racist qe kam njoftur po dhe ne shqiptaret jemi fatkeq qe i kemi komshinj, gjithesesi ajo qe me habiti ne gjithe kete ngjarje eshte "Shteti" jone qe nuk merr guximin asnjehre te reagoj ndaj ketyre fyerje publike qe na behen ne si komb kjo eshte fatkeqesia me e madhe qe nuk kemi nje Shtet qe te na dali per ZOT. Dhe vazhdojne e japin deklarata nga me te cuditeshmet. Lexova sot ne nje gazete ditore se: Pavaresisht frymes raciste qe egsiton ne popull ne vazhdojme te kemi mardhenie shume te mira ndermjet shteteve. Nuk di si ta paranoj kete???????????????



Protesta u be sot, besoj se shume prej jush mund ta dine tashme...
Por ministri i jashtem z.Lulezim Basha ishte ne "vizite pune" ne rrethin e Pogradecit i angazhuar ne manipulimin e zgjedhjeve qe po mbahen ne ate zone...

o sa mire me qen SHQIPTAR!!!

Kjo ketu poshte eshte deklarata e marre ne website-in zyrtar te levizjes "Mjaft"


Deklarata






Video skandali, MJAFT protestë për qëndrimin e shtetit shqiptar – Top Channel

Video skandali, MJAFT protestë për qëndrimin e shtetit shqiptar – Top Channel

Lëvizja MJAFT! ka protestuar ndaj qëndrimit të vakët të shtetit shqiptar në lidhje me rastin e fundit kur një video shfaqi pamje të dhunës ndaj emigrantëve shqiptarë në komisiariatin e policisë. Protesta është zhvilluar përpara Ministrisë së Jashtme shqiptare. Protestuesit thanë se rastin i videos nuk është i vetëm, por ka me dhjetëra ngjarje të tjera që po denoncohen nga vetë mediat greke, por sërish qeveria shqiptare sipas tyre, ka qenë fare apatike që qëndrimet e saj.




SHQIPETAR MOS RRI POR DUKU SHQIPETAR

__________________
It is in truth not for glory, nor riches, nor honours that we are fighting, but for freedom - for that alone, which no honest man gives up but with life itself.(Declaration of Arbroath)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Qershor 2007 20:25
Gjergj Kastrioti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Gjergj Kastrioti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gjergj Kastrioti (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gjergj Kastrioti't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gjergj Kastrioti Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lezhjani-82
I Pavdekshem

Regjistruar: 02/01/2005
Vendbanimi: Eternity...
Mesazhe: 4813

Sunny, ok me ate llogjikimin tend, por ate ".me vjen shume keq po te tille jeni ju te Shqiperise" se kuptova, Ti ke ben me gisht Ju do te thote qe ti sje i Shqiperise?(kuptohet perfshij edhe
Kosoven)........atehere nga je....?

__________________
Jeta eshte nje semundje vdekjeprurese seksualisht e transmetueshme.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Qershor 2007 20:26
lezhjani-82 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lezhjani-82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjani-82 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lezhjani-82't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lezhjani-82 Shto lezhjani-82 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lezhjani-82 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
doli
nosferatu 4ever and ever

Regjistruar: 11/06/2007
Vendbanimi: Diku aty ku drita e ke veshtire te depertoj.......
Mesazhe: 236

te them nje gje.
pse medon ti se bejme kerdin jasht vendit?
sepse jemi te detyruar(shumica)
ne kemi par vec varferi me sy dhe ti duhet ti dish mire kto gjera
dhe sa per serbet dhe greket jan legenat qe i ftojn neper koncerte o ku ta di un!!
kam dal jasht qe 14 vjec dhe e di mire se sa na duan bota
po prap ca do lloj gjeje qe bejm ne shqiptaret un arij ta konceptoj se perca i bejm....

__________________
Tani rrugen time shikoj...dikur ku e lashe aty tani do e filloj,
i vetem dhe pa meshire qe kur dielli serisht te linde,zemra akullin ta ket shkrire.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Qershor 2007 20:26
doli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė doli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me doli (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė doli't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: doli Shto doli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto doli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Gjergj Kastrioti
Veritas Odium Parit

Regjistruar: 21/10/2004
Vendbanimi: God is busy, me too...
Mesazhe: 2957

Citim:
Po citoj ato që tha doli
te them nje gje.
pse medon ti se bejme kerdin jasht vendit?
sepse jemi te detyruar(shumica)
ne kemi par vec varferi me sy dhe ti duhet ti dish mire kto gjera
dhe sa per serbet dhe greket jan legenat qe i ftojn neper koncerte o ku ta di un!!
kam dal jasht qe 14 vjec dhe e di mire se sa na duan bota
po prap ca do lloj gjeje qe bejm ne shqiptaret un arij ta konceptoj se perca i bejm....



Doli, une te kuptoj se ku e ke fjalen :
ti thua " Fukarallek, maskarallek" por gjithsesi nuk eshte e justifikueshme per mendimin tim!!!
Mos te mohojme tani te pakten krimet qe bejme ne shqiptaret si jashte dhe brenda vendit!!!
Ashtu si kushdo popull e komb tjeter ben! Te gjithe pa perjashtim!
Nuk ka pyll pa derra!
Por, une te flas sipas asaj qe kam pare vete, qe ne trajtohemi njelloj si ne trajtojme arixhinjte apo gabele apo evgjite (si te doni quajini...) ne Shqiperi!!!
Mbase edhe me keq!!!

Ore faje kemi edhe ne, por nje komb qe pretendon qe eshte demokratik, historikisht (demos) dhe qe torturon 2 te mitur emigrant!!!

KETE NUK E DUROJ DOT!

__________________
It is in truth not for glory, nor riches, nor honours that we are fighting, but for freedom - for that alone, which no honest man gives up but with life itself.(Declaration of Arbroath)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Qershor 2007 20:34
Gjergj Kastrioti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Gjergj Kastrioti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gjergj Kastrioti (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gjergj Kastrioti't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gjergj Kastrioti Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 17:56 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 10 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Policet Greke Torturojne 2 Te Mitur Shqiptare!!!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.