Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Policet Greke Torturojne 2 Te Mitur Shqiptare!!!
Gjithsej 10 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjergj Kastrioti
Veritas Odium Parit

Regjistruar: 21/10/2004
Vendbanimi: God is busy, me too...
Mesazhe: 2957

Re: ...

Citim:
Po citoj ato që tha psikonova
..kuptimi eshte ketu...o i zgjuari dynjase.....problemi eshte se ajo goca qe se mbaj mend....me tote po sikut te ndothte ty.....

mua nuk do te me ndodhte se skam bo no i gjo te dyshimte per te qene ne rajon te policise....pra nese sillemi mire nuk na ndodh gje.....te gjithe e dime qe greket jane etnocentrik....jo vetem me shqiptaret....prandaj ne nuk duhet ti japim atyre material qe te na dhunojne.....kuptove...

PS: Ata djemte kishin bo i gjo qe gjendeshin atje...
Ti ne greqi jeton tani...?
Ke degjuar ndonjehere qe te detyrojne dajen te kryeje marrdhenie seksuale me nipin e vet!!!!!!!!!!!!!
Ose te japin "per te ngrene" jashteshqitjet e tua!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ose te cajne me thike dhe te fusin kripe ne plage!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
etj...

Dhe njerezit jane tmerruar aq shume saqe bredhin me vrap kur shohin policine se kane hall se i kapin!!!
Vetem se jane klandestine dhe i cojne atje ne rajon te policise per te bere ato qe bejne...

Rri mos na hap barkun e te keqen!!!

Pse per ke mendon se po diskuton ti per ndonje vend demokrat???!!!!!!!

__________________
It is in truth not for glory, nor riches, nor honours that we are fighting, but for freedom - for that alone, which no honest man gives up but with life itself.(Declaration of Arbroath)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Qershor 2007 20:54
Gjergj Kastrioti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Gjergj Kastrioti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gjergj Kastrioti (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gjergj Kastrioti't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gjergj Kastrioti Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Gjergj Kastrioti
Veritas Odium Parit

Regjistruar: 21/10/2004
Vendbanimi: God is busy, me too...
Mesazhe: 2957

Se per pak harrova,
ne polici kur shkon, duhet te shkosh ne dhomat e paraizolimit, ke te drejte te njoftosh ke te duash per gjendjen ku ndodhesh!
Dhe po te duash nuk i pergjigjesh asnje pyetje!
Policia nuk mund te te detyroje te besh asnje tjeter gje!

Perderisa gjyqi nuk ka vendosur qe je me faj, je i pafajshem!
Ata police po ndiqen penalisht nqs nuk e di! Vetem per te mbuluar m*** me sh*** se po te mos ishte marre vesh e harroje...!

__________________
It is in truth not for glory, nor riches, nor honours that we are fighting, but for freedom - for that alone, which no honest man gives up but with life itself.(Declaration of Arbroath)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Qershor 2007 20:58
Gjergj Kastrioti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Gjergj Kastrioti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gjergj Kastrioti (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gjergj Kastrioti't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gjergj Kastrioti Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RIP Gibbs
Victim at Finnegans Wake

Regjistruar: 13/05/2006
Vendbanimi: Bitchfield
Mesazhe: 2637

...

..daku......mos ja vi fajin vetem grekeve....ok...se te njejten gje po i bejme edhe ne........ndoshta jo aq rende...ata policet....ishin psikopater se keshtu vepronin me te gjithe jo vetem me shqiptaret.....dhe te kujtoj nje gje.....ne shkollen time ne fillim te vitit na erdhen dy greke moter e vella......qe diten e pere te klasa ku u vendosen ata u mlodh gjithe shkolla....pse do thush ti...qe ti shanin ti rrihnin..etj etj....ai cuni tre javet e para vetem dru ka ngron....ndersa motra e tij...merrte ngacmime seksuale dhe fyrje live nga te gjithe......edhe nga shoket e klases....

__________________
Si nuk u bera njehere moderator...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Qershor 2007 21:00
RIP Gibbs nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RIP Gibbs Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RIP Gibbs (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RIP Gibbs Shto RIP Gibbs nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RIP Gibbs nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Gjergj Kastrioti
Veritas Odium Parit

Regjistruar: 21/10/2004
Vendbanimi: God is busy, me too...
Mesazhe: 2957

Re: ...

Citim:
Po citoj ato që tha psikonova
..daku......mos ja vi fajin vetem grekeve....ok...se te njejten gje po i bejme edhe ne........ndoshta jo aq rende...ata policet....ishin psikopater se keshtu vepronin me te gjithe jo vetem me shqiptaret.....dhe te kujtoj nje gje.....ne shkollen time ne fillim te vitit na erdhen dy greke moter e vella......qe diten e pere te klasa ku u vendosen ata u mlodh gjithe shkolla....pse do thush ti...qe ti shanin ti rrihnin..etj etj....ai cuni tre javet e para vetem dru ka ngron....ndersa motra e tij...merrte ngacmime seksuale dhe fyrje live nga te gjithe......edhe nga shoket e klases....


Shoh se qenka e kot te vazhdoj te debatojme, por po te them edhe kete, cfaredo qe ti bejme ne atyre nuk krahasohet asnjehere me ate qe na kane bere neve!
Edhe ato qe kane bere ata bashke-shkollaret e ty e kane bere si pasoje dhe si revolte kunder asaj qe kane bere ne kurriz bashke-kombasve te tyre!

Peace!

__________________
It is in truth not for glory, nor riches, nor honours that we are fighting, but for freedom - for that alone, which no honest man gives up but with life itself.(Declaration of Arbroath)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Qershor 2007 21:04
Gjergj Kastrioti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Gjergj Kastrioti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gjergj Kastrioti (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gjergj Kastrioti't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gjergj Kastrioti Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RIP Gibbs
Victim at Finnegans Wake

Regjistruar: 13/05/2006
Vendbanimi: Bitchfield
Mesazhe: 2637

...

peace......dakort.....ne nuk kemi pse te debatojme me....you miss the point......une nuk i mbroj greket dhe as qejf nuk i kom....thjesht jemi fajtor te perbashket........si ne edhe ata.....nese njera pale do te ndalonte ndoshta.......do te kishim paqe.....mos harro se dhuna ndaj emigranteve egziston kudo.....edhe ne shqiperi....misionaret amerikane fyhen cdo dite ...po ashtu ato kineze e me rrashe.....nejse.....une e kuptoj shqetesimin tuaj por nuk duhet ti marrim gjithe gjerat ashtu sic duket....problem serioz do te ishte nese qeveria greke nuk do te kishte marre masa.......hajt pra e mbyllim tashi...

__________________
Si nuk u bera njehere moderator...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Qershor 2007 21:10
RIP Gibbs nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RIP Gibbs Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RIP Gibbs (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RIP Gibbs Shto RIP Gibbs nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RIP Gibbs nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bleta punetore
sindikaliste

Regjistruar: 15/08/2006
Vendbanimi: kosherja n.176
Mesazhe: 2075

Sa interesante kjo marka e syzeve te psiconoves... no position, pole position!

__________________
. . due gocce di chanel

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Qershor 2007 10:30
bleta punetore nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bleta punetore Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bleta punetore (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bleta punetore Shto bleta punetore nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bleta punetore nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Gjergj Kastrioti
Veritas Odium Parit

Regjistruar: 21/10/2004
Vendbanimi: God is busy, me too...
Mesazhe: 2957

Citim:
Po citoj ato që tha bleta punetore
Sa interesante kjo marka e syzeve te psiconoves... no position, pole position!Po pra...!

Nejse... dikur kisha nje shprehje qe e perdorja shpesh
>>> " delja qe ndahet nga kopeja e perdhunon bariu"

__________________
It is in truth not for glory, nor riches, nor honours that we are fighting, but for freedom - for that alone, which no honest man gives up but with life itself.(Declaration of Arbroath)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Qershor 2007 20:26
Gjergj Kastrioti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Gjergj Kastrioti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gjergj Kastrioti (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gjergj Kastrioti't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gjergj Kastrioti Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Gjergj Kastrioti
Veritas Odium Parit

Regjistruar: 21/10/2004
Vendbanimi: God is busy, me too...
Mesazhe: 2957

Grekët, dhunë shtetërore ndaj shqiptarëve


Arben Vata

Në të njëjtën ditë kur mediat greke dhe më pas ato shqiptare, dhe rrjedhimisht në të gjithë botën, transmetuan videon skandaloze ku disa oficerë policie të rajonit të "Omonias" në Greqi ushtronin dhunë ndaj dy emigrantëve minorenë dhe më pas i detyronin ata që të rrihnin njëri-tjetrin (madje duke kënaqur epshet e tyre shtazarake kundër shqiptarëve edhe e regjistruan dhe e shpërndanë këtë video rrëqethëse nëpërmjet celularit dhe internetit), qeveria e zotit Karamanlis vendosi përfundimisht që emigrantët shqiptarë në Greqi të vijnë detyrimisht në Shqipëri për të legalizuar lejet dhe dokumentet e tyre të tjera të qëndrimit atje në ambasadën apo konsullatat greke në vendin tonë. Ndërsa disa ditë më parë, një 18-vjeçar nga një fshat i thellë i Beratit u plagos dhe për pak humbi jetën, pasi ushtarët grekë e qëlluan atë dhe disa bashkëmoshatarë të tij ndërsa po kalonin kufirin në mënyrë të paligjshme në afërsi të Janinës në kërkim të një pune dhe jete më të mirë. Në pamundësi për të vrarë, dhunuar fizikisht apo psikologjikisht, ose torturuar në kolektiv qindra mijëra emigrantë shqiptarë në Greqi (një mënyrë kjo që do t‘ia ulte edhe më vlerat e demokracisë këtij vendi anëtar të BE-së, sidomos pas vrasjeve të njohura në rrugë, burgje apo kufi të emigrantëve), detyrimi për të sjellë këtu ushtrinë e stërmadhe të emigrantëve shqiptarë edhe pse kjo ligjërisht është e mbështetur në konventa të ndryshme evropiane, përbën në fakt dënimin e radhës që qeveritë greke, por edhe ato shqiptare, u bëjnë emigrantëve shqiptarë në Greqi. Me këtë vendim që nuk dihet përse nuk u kundërshtua ashpër, apo nuk u negociua nga zyrtarët e Ministrisë sonë të Jashtme, për emigrantët shqiptarë në shtetin helen fillon tashmë një epokë e re vuajtjesh dhe sfilitjesh, vajtje-ardhjesh, shpenzimi kohe, energjie dhe parash, kokëçarjesh me burokratët e ambasadave dhe konsullatave greke në Shqipëri. Të cilët ndoshta me të drejtë do të mund të dyshojnë dhe kthejnë mbrapsht disa mijëra aplikime kur të ndeshen me mungesën e seriozitetit që shfaqin për ta dokumentet e ofruara nga gjendjet civile shqiptare apo institucione të tjera të pushtetit lokal dhe atij qendror.

Por, nuk është ky problemi më i madh me atë që po ndodh me shqiptarët në Greqi. Të mësuar me sorollatjet e zvarritjet e administratës greke atje, me marrjen sistematikisht të dokumenteve apo ripërtëritjen e tyre, një proces që për fat të keq u merr për vit kohë dhe para të madhe, emigrantët shqiptarë në Greqi më shumë se sa kjo besoj se janë të shqetësuar për një klimë të theksuar antishqiptare që herë pas here merr karakter kolektiv dhe për më tepër kultivohet nga autoritete apo institucione të rëndësishme të shtetit grek, me përjashtim të medias. Gjithkush mund të komentojë sipas orekseve grindjen e një emigranti me pronarin e vet që nuk i jep paratë apo e raporton në polici për qëndrim ilegal, pasi punën e tij e ka shfrytëzuar me muaj të tërë. Por nuk mund të konsiderohet një veprim spontan dhe sporadik dhunimi psikologjiko-fizik në një rajon policie nga një grup oficerësh. Apo këngët antishqiptare të ushtarëve grekë si dhe "vetëvrasjet" enigmatike të shqiptarëve në burgjet greke, siç ishte për shembull ajo e një të riu me origjinë nga Përmeti, i akuzuar për vjedhjen e dy celularëve, dhe që u gjet pa jetë e me shenja të qarta dhune në trup në qelinë e tij në një komisariat policie. Për herë të parë qeveria shqiptare nxori përpara kamerave një zyrtar të nivelit/////////// të padenjë për reagime të tilla, i cili shprehu keqardhjen e Tiranës për akte të tilla dhe kërkoi nga drejtësia greke dënimin e autorëve dhe përgjegjësve të kësaj ngjarjeje. Sikurse edhe në rastin e videos së ushtarëve grekë, që kërkonin të bënin lidhëse këpucësh me zorrët e shqiptarëve, ku për pasojë u morën vetëm masa administrative ndaj protagonistëve dhe drejtuesve ushtarakë të kësaj ngjarjeje, edhe në rastin e videos së dhunës ndaj emigrantëve në rajonin e policisë, largimet nga puna të oficerëve nuk mund të jenë aspak të mjaftueshme.

Qeveria shqiptare nuk mund të diktojë vendimet e drejtësisë greke, por zyrtarë të saj, avokati i popullit, përfaqësues të shoqërisë civile etj., duhet të kërkojnë me ngulm dënime maksimale ndaj këtyre njerëzve. Të cilët nuk është çudi që si në rastin e vrasjes së emigrantit Gramoz Palushi, pas ndeshjes së Kombëtares sonë me atë greke, të cilësohen të sëmurë dhe të pa përgjegjshëm nga drejtësia greke, e cila në një masë të madhe gjen këtë rrugë shpëtimi për të mos ndëshkuar qytetarë apo zyrtarë grekë që dhunojnë sistematikisht qytetarët shqiptarë, edhe pse të natyralizuar prej gati 15 vjetësh në Greqi. Protesta e organizuar nga emigrantët shqiptarë në Greqi sigurisht që do të ishte më domethënëse nëse krahas diplomatëve tanë atje do të shoqërohej me një përfaqësim të një rangu të caktuar edhe nga shoqëria civile, e cila në rastin më të pakët duhej të solidarizohet në një formë të ngjashme me protestën e emigrantëve në Athinë. Skena të tilla, si djegia e flamurit grek në disa qytete të Shqipërisë 3 muaj më parë, nuk i shërbejnë askujt dhe për këtë arsye reagimi njerëzor i qytetarëve këtu duhet menaxhuar në mënyrë të tillë që ne të mos shfaqim të njëjtën urrejtje siç grekët nuk përtojnë ta demonstrojnë publikisht dhe në mënyrë institucionale ndaj nesh. Por, për fat të mirë ndryshe po ndodh kohët e fundit në mediat greke, të cilat këto ditë po mbajnë gjallë një fushatë denoncuese ndaj akteve të tilla që të lënë të kuptohet se kjo urrejtje ndaj shqiptarëve duhet të marrë fund. Ndërsa për fat të keq, ndryshe ndodh me mediat shqiptare, të cilat të ngarkuara si zakonisht me politikat e "mëdha" të ditës e kanë trajtuar këtë fenomen shumë përciptazi, duke treguar në rastin më të mirë pavëmendshmëri dhe në rastin më të keq neglizhencë me dashje apo mosdashje ndaj këtij akti tronditës për të gjithëwww.gazeta-shqip.com/artikull/

__________________
It is in truth not for glory, nor riches, nor honours that we are fighting, but for freedom - for that alone, which no honest man gives up but with life itself.(Declaration of Arbroath)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Qershor 2007 22:41
Gjergj Kastrioti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Gjergj Kastrioti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gjergj Kastrioti (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gjergj Kastrioti't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gjergj Kastrioti Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
beni-77
Anetar i ri

Regjistruar: 19/06/2007
Vendbanimi: canada
Mesazhe: 9

me vjen keq per ate qe u ka ndodhur

Mirdita ose mirmbrema te gjitheve.Me vjen turp dhe ne nj kohe irritim kur shikoj nje veprim te till kunder bashkombasve te mi.Bashkohem dhe une ne peticion kunder qeverise greke kur nuk respekton te drejtat e njeriut,por me vjen cudi se asnje veprim nga organizata asnje proteste nga keto te kene ndodhur ne greqi .Pra me pake fjale ato flejne ose kane frike se nuk do ti rinovohen dokumentat perseri.Por te me falni dua t,ju bej nje pyetje kush e lexon kete mesazh dhe e mban veten per zgjuar dhe realist ne jete pse kjo gjendje , pse kjo fryme raciste vetem me ne si shqiptare dhe me asnje komb tjeter qe eshte refugjat ne greqi?Mendoj qe duhet ta kerkojme tek vetja jone kete pergjigje ,sepse atje ka dhe kurde ka dhe muslimane te tjere nga afrika mesa di une dhe nuk ndodh keshtu pra dhe nje here pres pergjigje nga ndonje i zgjuar ne forum. If u want friend be a friend. PEACE

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Qershor 2007 17:47
beni-77 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė beni-77 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me beni-77 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė beni-77't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: beni-77 Shto beni-77 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto beni-77 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Gjergj Kastrioti
Veritas Odium Parit

Regjistruar: 21/10/2004
Vendbanimi: God is busy, me too...
Mesazhe: 2957

Re: me vjen keq per ate qe u ka ndodhur

Citim:
Po citoj ato që tha beni-77
Mirdita ose mirmbrema te gjitheve.Me vjen turp dhe ne nj kohe irritim kur shikoj nje veprim te till kunder bashkombasve te mi.Bashkohem dhe une ne peticion kunder qeverise greke kur nuk respekton te drejtat e njeriut,por me vjen cudi se asnje veprim nga organizata asnje proteste nga keto te kene ndodhur ne greqi .Pra me pake fjale ato flejne ose kane frike se nuk do ti rinovohen dokumentat perseri.Por te me falni dua t,ju bej nje pyetje kush e lexon kete mesazh dhe e mban veten per zgjuar dhe realist ne jete pse kjo gjendje , pse kjo fryme raciste vetem me ne si shqiptare dhe me asnje komb tjeter qe eshte refugjat ne greqi?Mendoj qe duhet ta kerkojme tek vetja jone kete pergjigje ,sepse atje ka dhe kurde ka dhe muslimane te tjere nga afrika mesa di une dhe nuk ndodh keshtu pra dhe nje here pres pergjigje nga ndonje i zgjuar ne forum. If u want friend be a friend. PEACEPershendetje!

- Une di qe protesta jane mbajtur ne Athine, ku nder te pranishmit nuk ishin vetem shqiptare por edhe emigrante te kombesive te tjera, te cilet ndihen po aq te indinjuar dhe po aq te kercenuar nga shtazeria e ketyre rasteve sa qe kane frike per degjenerim te " epidemise " shtazarake qe ka kapur grekerit qe prej vdekjes se Aristotelit...!!!

-Fukaralleku te shtyn te besh gjera dhe te durosh te tjera aq sa ... do durosh se s'ke cben!!! Por kur gota apo te themi me mire cisterna tani se u trash shume... kur cisterna mbushet e derdhet perdite nga idiotesirat shtazarake, mendjemadhesia dhe narcizizmi, atehere do te thote qe...o zot, o zot...!!!

-Vura re qe perdore fjalen " i zgjuar " ne postimin tend, sikur te doje te nxisje dike qe te pergjigjej dhe ne njefare menyre te vihej para pergjegjesise per ate qe do shkruante...!

Atehere une te them se nuk duhet ndonje mendimtar i madh per te thene ate qe duhet thene...
Populli yne thote " fshati qe duket s'do kallaus..."

__________________
It is in truth not for glory, nor riches, nor honours that we are fighting, but for freedom - for that alone, which no honest man gives up but with life itself.(Declaration of Arbroath)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Qershor 2007 22:31
Gjergj Kastrioti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Gjergj Kastrioti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gjergj Kastrioti (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gjergj Kastrioti't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gjergj Kastrioti Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 13:51 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 10 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Policet Greke Torturojne 2 Te Mitur Shqiptare!!!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.