Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Arti Figurativ > Ekspozita e Artizanatit
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Art pekomeri
*****istrator

Regjistruar: 24/10/2003
Vendbanimi: tirane
Mesazhe: 63

Ekspozita e Artizanatit

Pekomeri shpk sapo ka perfunduar nje ekspozite 500 M2 ne ambientet e kompanise ( Rruga Lord Bajron ish UMB Laprake) e cila do te vihet ne dispozicionin e artizaneve te Shqiperise. Kjo ekspozite do te jete Shtepia e Artizanatit dhe fton te gjithe artizanet e Shqiperise ,Kosoves,Maqedonise,qe te sjellin punimet e tyre me te mira te artizanatit .Mendojme qe ne shtator ta inagurojme kete ekspozite te perhershme te artizaneve.Ne kete ekspozite nuk do te kete pagese per pjesmarjen por nje % nga shitjet qe do te behen.Ne marim persiper te bejme menaxhimin tuaj apo lidhje biznesi me Europen.kontaktoni per sqarime ne tel 042356132 dhe cel 0682090300 ose shkruani ne E-Mail pekomeri@pekomeri.com

__________________
pekomeri e ben hekurin te flase, i jep jete, e ben ate pjese te jetes tuaj.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Gusht 2008 22:35
Art pekomeri nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Art pekomeri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Art pekomeri (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Art pekomeri't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Art pekomeri Shto Art pekomeri nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Art pekomeri nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lord_Of_The_Strings
Veterinary Psychiatrist

Regjistruar: 27/08/2004
Vendbanimi: Asgard
Mesazhe: 1559

Paralel me ketu postoje dhe ne fund, te reklamat.

__________________
I'm a Creationist, I believe man created God.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Shtator 2008 11:16
Lord_Of_The_Strings nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lord_Of_The_Strings Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lord_Of_The_Strings (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Lord_Of_The_Strings't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lord_Of_The_Strings Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 15:41 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Arti Figurativ > Ekspozita e Artizanatit

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.