Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > o te hap vrime te re une ty!!!
Gjithsej 25 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
halfgang
A_N_O_N_I_M_U_S

Regjistruar: 04/06/2005
Vendbanimi: NERIELO RECORD'S
Mesazhe: 2924

Talking

o te hap vrime te re une ty!!!

hajduti i vogel

duke vjedhur njeri ne autobus ndjen qe po i vjedhin dhe portofolin e tij. kthen koken dhe kap hajdutin {vjedh hajduti hajdutin}, por kjo na ishte femer. zbresin nga autobuzi hapin muhabetet e tyre dhe doli qe ishin te dy beqare. vendosin te martohen te dy dhe te punonin bashke.
u martuhan dhe puna u vinte per mbrekulli.
mbase disa vitesh u bene te pasur dhe e lane hajdutllekun, vendosen te
bejne femije, dhe keshtu ndodhi. bene nje djale por me nje problem, dora e djathte i rinte mbyllur nuk i hapesh. 1 vjec 2 e 3 po i njejti problem. nuk lane doktor e doktor pa vajtur, por asgje. na mallkoi zoti per mekatet qe kemi bere thane. problemin e tyre e merr vesh nje burre plake dhe vete u thote ketyre sesa leke jepnin te bente te hapte doren femija.
- sa te duash -i thane ata
vete plaku te femija me nje 100 dollare dhe i thote ,
-mere kete lekun te keqen xhaxhi,
zgjatet femija per ta marre por me doren e rregullt.
- jo te keqen, jo me kete dore me doren tjeter- thote xhaja
zgjate doren tjeter femija , hap nje gishte hap dy hap doren komplet dhe nga dora e tij nje unaze floriri.
kjo - thote plaku- eshte unaza ime e marteses ma mori diten kur lindi, se une jam doktori qe e prita kur doli nga barku. [ keto ndodhin kur ngjan femija nga prinderit ]

__________________
R.E.S.P.E.K.T

Modifikuar nga myzeqari datė 23/06/2005 ora 18:49

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Qershor 2005 19:03
halfgang nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė halfgang Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me halfgang (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: halfgang Shto halfgang nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto halfgang nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
geranium
ku te gjej pune

Regjistruar: 12/01/2005
Vendbanimi: europe
Mesazhe: 195

re :

Epara ,shume e ndyre,kurse e dyta , shume vjeter
Pershendetje.

__________________
Rira bien qui rira le dernier

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Qershor 2005 13:52
geranium nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė geranium Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me geranium (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: geranium Shto geranium nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto geranium nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
halfgang
A_N_O_N_I_M_U_S

Regjistruar: 04/06/2005
Vendbanimi: NERIELO RECORD'S
Mesazhe: 2924

PREZENTATIVET...

vete njehere njeri ne farmaci per te blere prezentative, po nuk u dinte emrin, dhe aty nis ky dialog me farmacisten..
-me jepni nje kuti kapota- thote klienti
-pak me kulture ju lutem- thote farmacistja
- ok, me jepni nje kuti kllufash,per mikun- thote perseri ai
-ju lutem zoteri, me me kulture- thote farmacistja
nxehet ky dhe nxjerr mikun ne tavoline dhe thote
- nje kostum per mikun, ju lutem...

__________________
R.E.S.P.E.K.T

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Korrik 2005 18:55
halfgang nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė halfgang Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me halfgang (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: halfgang Shto halfgang nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto halfgang nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
halfgang
A_N_O_N_I_M_U_S

Regjistruar: 04/06/2005
Vendbanimi: NERIELO RECORD'S
Mesazhe: 2924

ora..

ishte njehere nje burre, dhe po kerkonte orendreqes pper oren e tij te prishur.. duke ecur rruges shikon ne nje dyqan nje ore te madhe te varur ne vitrine.. futet brenda dhe pyet...
- usta kam kete oren e prishur, ka mundesi ta rregulloni??
- me falni zoteri por ne nuk rregullojme ora, ne jemi doktora qe bejme synet..
-po ate oren e madhe ce keni varur aty?- pyet klienti
- po pse cfare do ti te varim aty, koq.t e klientave- pergjigjet doktori..

__________________
R.E.S.P.E.K.T

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Korrik 2005 19:01
halfgang nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė halfgang Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me halfgang (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: halfgang Shto halfgang nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto halfgang nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
halfgang
A_N_O_N_I_M_U_S

Regjistruar: 04/06/2005
Vendbanimi: NERIELO RECORD'S
Mesazhe: 2924

majmuni...

ishin mbledhur njehere shefat e policive te amerikes, rusise, dhe ai i shqiperise... mbasi biseduan per problemet e policise, u ulen per te ngrene dreken bashke, hengren dreken dhe erdhen frutat....
shefi i policise te amerikes sa do merrte banane, hidhet nje majmun nga pema merr tufen me banane dhe zhduket... i nxehur ky u thote policave te tij... -per dy ore dua majmunin te kapur bashke me gjithe bananet!!!!
u nisen keta, dhe kthehen me duar bosh ... se kapen dot...
nxehet shefi i ruseve dhe dergon dhe ai policat e tij, por asgje perseri...
ngrihet shefi shqiptar dhe i thote policave tane..
- nqs nuk keni kapur majmunin per dy ore dhe ta sillni ketu do hiqeni nga puna, dhe do internoheni...
nisen policat tane me vrap dhe diku aty ne pyll kapin nje ari... e vene poshte dhe duke e goditur pa meshire e pyesin se ku eshte majmuni..
- nuk di gje- thote ariu.. por ata vazhdonin ta godisnin perseri pa pushim..
e pa ariu qe keta skishin ndermend te pushonin se rrahuri u thote...
- dorzohem ,une jam majmuni por bananet i hengra...
e marin policat tane kete dhe e cojne tek shefi, i shikon shefi dhe u thote..
- cfare me keni sjelle ketu, ky eshte ari...
policat pergjigjen
- keshtu thua ti shef po pyete njehere se kush eshte....

__________________
R.E.S.P.E.K.T

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Korrik 2005 19:02
halfgang nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė halfgang Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me halfgang (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: halfgang Shto halfgang nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto halfgang nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Amstel
me kerkoi kush????

Regjistruar: 21/09/2004
Vendbanimi: tu bo pall ariu neper bote
Mesazhe: 3736

hahahahhahahahaha sa kam qeshur mer ti bravo
te ndyra por te lezetshme ....pergezime

__________________
Jeta nuk pati qellimin te na bente qenie perfekte.Kushdo qofte apo pretendon te jete perfekt,s'e ka vendin ketu,por ne muze....'''

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Korrik 2005 12:22
Amstel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Amstel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Amstel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Amstel Shto Amstel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Amstel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
halfgang
A_N_O_N_I_M_U_S

Regjistruar: 04/06/2005
Vendbanimi: NERIELO RECORD'S
Mesazhe: 2924

FORUMI I GRAVE...

na ishin mbledhur njehere disa nga forumet e grave te botes dhe midis tyre ishte dhe ai shqiptar.. diskutimet kryesore ishin te drejtat e grave ndaj burrave te tyre... fjalen e merr anglezja....
-kur u martova une-thote ajo- i thashe burrit qe enet do ti lante ai, dhe diten e pare nuk pashe gje qe te lante enet. as diten e dyte nuk e pashe ti lante ato, por diten e trete ai i lau.... (duartrokitje ne salle nga grate)
u ule anglezja dhe fjalen e mori francezja..
-edhe une kur u martova- thote kjo- i thashe burrit qe shtepine do ta pastronte ai... diten e pare nuk e pashe te pastronte, as diten e dyte nuk e pashe te pastronte, por te treten kur u ktheva nga puna shtepia ishte paqyre.... (bravo bravo degjoheshin nga salla)
dhe mbas kesaj e mori mikrofonin shqiptarja...
- kur u martova une- thote kjo- i thashe burrit qe ai te merte pluhurat e mobiljeve... diten e pare spashe gje, as te dyten as te treten, por diten e katert pashe njecik nga syri i majte, se mi nxiu syte ai me grushta.....

__________________
R.E.S.P.E.K.T

Modifikuar nga halfgang datė 23/07/2005 ora 17:35

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Korrik 2005 17:03
halfgang nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė halfgang Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me halfgang (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: halfgang Shto halfgang nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto halfgang nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
geranium
ku te gjej pune

Regjistruar: 12/01/2005
Vendbanimi: europe
Mesazhe: 195

dy shoket

Dy shoke kishin disa dite pa u takuar.Pas nje jave, takohen rastesisht ne rruge dhe njeri e pyet tjetrin :
Po he mo ku je ? si ke qene ?
I dyti i thote:
Mos me pyet se kam ne jave me dhimbje koke dhe nuk kam lene ilac pa pire por nuk me bejne efekt.
Degjo ...i thote shoku i tij
Une kur me dhemb koka , bej vetem dashuri me gruan time dhe me kalon shume shpejt dhimbja.Provoje se eshte nje me nje.
Disa dite me vone takohen perseri
E pyet i pari shokun :
He mo, si je tani?
Top fare - i pergjigjet shoku
Ajo qe me the ti ishte e vertete.Ore se desh harrova te te them.Po sa shtepi te bukur qe kishe , more dreq !Pale ato mobiljet e dhomes se gjumit, au sa me kane pelqyer.Je vertet me gusto!

__________________
Rira bien qui rira le dernier

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Korrik 2005 09:03
geranium nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė geranium Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me geranium (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: geranium Shto geranium nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto geranium nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
halfgang
A_N_O_N_I_M_U_S

Regjistruar: 04/06/2005
Vendbanimi: NERIELO RECORD'S
Mesazhe: 2924

kartoni i verdhe..

takohen dy shoke rastesisht ne rruge, kishin pa e pare njeri tjetrin 15 vjete dhe thane ta festonin ate nate.. u ulen ne nje lokal, hengren dhe pine mire e bukur dhe kur po largoheshin vendosen te flinin tek shtepia e njerit prej tyre... vajten afer shtepise dhe hapat e tyre i degjon gruaja, dhe filloi ajo te bertiste...
- ske turp qe pi gjthe naten,harron qe ke familje, ke femije, ke grua etj...
aty del dhe vjera e tij filloi dhe ajo te njejtat.... u be ky nuk donte veten..
- hajde veme fleme nga shtepia ime sot -i thote shoku
- jo -thote ky ketu do fleme sot...
- opo hajde veme andej sot, vijme e flejme neser ketu- i thote shoku perseri.
epo ja mbushi mendjen dhe u nisen per tek shtepia e tjetrit... duke u futur ne pallat i degjon gruaja e ketit tjetrit, hap deren dhe thote.
- te keqen e burrit, erdhe zemra ime,.. te shtroj per te ngrene do lahesh apo do flesh...
ne muhabet e siper del dhe vjera e tij dhe thote..
- te keqen o dhender erdhe, te shtroj mamaja per te ngrene etj
u habit ky tjetri, si ka mundesi qe ti sillen keshtu ketit, dhe e pyet se cfare u ka bere..
-ta them pastaj kur te fleme -i pergjigjet ky- dhe i thote gruas te shtroje per te fjetur nga dhoma e miqve,se do flinte bashke me shokun...
u shtrine per te flejtur keta dhe shoku e pyet se cfare i ka bere ketyre ky qe sillen kaq mire...
- po ja thote ai, diten e pare qe u martova gruaja solli me vete nje mace, dhe kur une u ktheva nga puna(arbiter) ajo e kishte kthyer shtepine permbys, skishte lene gje ne kembe.. keshtu qe une u detyrova ti jap asaj kartonin e verdhe, dhe macja dy jave nuk beri me rremuje ne shtepi, dhe rinte urte, por mbas dy javesh ajo e beri perseri shtepine rremuje dhe une i dhashe te kuqen dhe nje plumb mbas koke...
- opo lere macen ketyre cfare u ke bere- thote shoku
- ketyre u kam dhene te verdhen, dhe tani presin te kuqen dhe plumbin prandaj sillen keshtu......

__________________
R.E.S.P.E.K.T

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Korrik 2005 21:39
halfgang nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė halfgang Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me halfgang (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: halfgang Shto halfgang nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto halfgang nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
halfgang
A_N_O_N_I_M_U_S

Regjistruar: 04/06/2005
Vendbanimi: NERIELO RECORD'S
Mesazhe: 2924

gomeret...

vete burri me vrap ne shtepi dhe futet nente krevatit...
e shikon gruaja, dhe vete e pyet..
- ca ke o burre qe bredh dhe je futur nente krevatit, po te ndjek ndonjeri???
- jo jo nuk po me ndjek njeri, por ne fshat po mbledhin te tere gomeret per te mbajtur gurre per rrugen e re qe po behet- pergjigjet burri
- e cfare pastaj, ti sje gomare qe trembesh- i thote gruaja
- epo sa ta marin vesh ata qe sjam gomar une, do ti kem bere nja 4-5 rruge me gurre une- pergjigjet burri...

__________________
R.E.S.P.E.K.T

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Korrik 2005 20:32
halfgang nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė halfgang Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me halfgang (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: halfgang Shto halfgang nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto halfgang nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 00:29 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 25 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > o te hap vrime te re une ty!!!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.