Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Ku jane Shqiptaret ne New York?
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
DORALBANI
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 17/09/2005
Vendbanimi: Londer
Mesazhe: 90

Ku jane Shqiptaret ne New York?

Jam gejtur nje pune prane New Yorkut edhe kam deshire qe te kontaktoj me komunitetint Shqiptar atje!

A ka ndonje pike, a di gje njeri?

A flasin Shqiptaret atje me Shqiptar te rinj apo hic? si psh ne Londer ne sdume me dite!

por po te shkosh me ai duqan Shqiptar ke shance per te bo nai thashethem! apo nai kafene!

A dini gjo juve?!

__________________
Zgjohu nga gjymi dallendyshe apo SHQIPONJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Mars 2008 21:47
DORALBANI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė DORALBANI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me DORALBANI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: DORALBANI Shto DORALBANI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto DORALBANI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ESHI
Veteran ne forum

Regjistruar: 26/11/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 840

Re: Ku jane Shqiptaret ne New York?

Citim:
Po citoj ato që tha DORALBANI
Jam gejtur nje pune prane New Yorkut edhe kam deshire qe te kontaktoj me komunitetint Shqiptar atje!

A ka ndonje pike, a di gje njeri?

A flasin Shqiptaret atje me Shqiptar te rinj apo hic? si psh ne Londer ne sdume me dite!

por po te shkosh me ai duqan Shqiptar ke shance per te bo nai thashethem! apo nai kafene!

A dini gjo juve?!



Me t'nigjume e kam, ne NY te duket vetja sikur je ne Shqipri,,,, kuptohet ne lagjet e banuara nga shqipot.

Good luck ene t'mart Amerika me kembe te mbare.

__________________
Kujtimi eshte e vetmja parajse nga e cila nuk mund te na debojne.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Mars 2008 07:03
ESHI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ESHI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ESHI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ESHI Shto ESHI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ESHI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dodgy
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 01/03/2004
Vendbanimi: angli
Mesazhe: 470

11

ne ny ka 25000 mije shqiptar,eshte vendi me i banuar nga shqiptaret ne amerik.me shume i ke ne bruklin.shtyp ne internet albanian restorant in ny dhe do te japi adresen e lokaleve shqiptare ne ny,kane nje restorant ne bruklin ,aty do i gjesh patjeter

__________________
burri qe esht burr e co taven ne furr e se mer me kurr

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Mars 2008 20:22
dodgy nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dodgy Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dodgy (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dodgy Shto dodgy nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dodgy nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Re: Ku jane Shqiptaret ne New York?

Citim:
Po citoj ato që tha DORALBANI
Jam gejtur nje pune prane New Yorkut edhe kam deshire qe te kontaktoj me komunitetint Shqiptar atje!

A ka ndonje pike, a di gje njeri?

A flasin Shqiptaret atje me Shqiptar te rinj apo hic? si psh ne Londer ne sdume me dite!

por po te shkosh me ai duqan Shqiptar ke shance per te bo nai thashethem! apo nai kafene!

A dini gjo juve?!





ke shqiptar sa te duash...shko ne Pelham Parkway in the Bronx se te duket vetja si ne shqiperi..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Prill 2008 20:05
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cupka
madmoiselle!

Regjistruar: 19/06/2003
Vendbanimi: New York!
Mesazhe: 1505

...ose ne Rixhi, Rixhvud dmth.

__________________
So, so you think you can tell,
Heaven from Hell?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Prill 2008 20:15
cupka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cupka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cupka (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cupka Shto cupka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cupka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 15:08 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Ku jane Shqiptaret ne New York?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.