Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Tema Shoqerore > A duhet ti besojme shoqerise virtuale.
Gjithsej 12 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
briseide
Shtrige

Regjistruar: 12/02/2007
Vendbanimi: Rrefime memece
Mesazhe: 4388

Citim:
Po citoj ato që tha kotka


PER SHOQERI PO FLAS EDHE UNE JO PER DASHURI DHE MIQESI TE PAVDEKSHME.

EDHE NE SHOQERI SYTE JANE ATO QE FLASIN ME SHUME...............SE SA HIPOKRIT DHE FALLCO ESHTE PERSONI NE FJALE QE KERKON SHOQERI PER TE KALUAR KOHEN E HUMBUR BOSHE DHE VETIAKE TE TIJ..........



Po atehere duhet folur vetem me ata qe kane nje jete te plote??? S'besoj te ndryshon jeta ty(jo ti si Kotka) kur rri ne forum,pasi jeta vazhdon...

__________________
I had seven faces,Thought I knew which one to wear...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Korrik 2007 16:11
briseide nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė briseide Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me briseide (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: briseide Shto briseide nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto briseide nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
briseide
Shtrige

Regjistruar: 12/02/2007
Vendbanimi: Rrefime memece
Mesazhe: 4388

Citim:
Po citoj ato që tha kotka
HIPOKRIZIA DUKET KUR SHOKET APO SHOQET VIRTUALE U SHMANGEN TAKIMEVE TE SINQERTA ME ATA QE KANE SHKRUAR ME MUAJ TE TERE...........


Ketu s'them dot gje,pasi s'e konceptoj akoma si mundesi(jane dhe rrethanat te tilla)...por mendimin ta mbeshtes

__________________
I had seven faces,Thought I knew which one to wear...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Korrik 2007 16:13
briseide nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė briseide Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me briseide (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: briseide Shto briseide nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto briseide nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kotka
.....

Regjistruar: 21/06/2007
Vendbanimi: .....
Mesazhe: 3612

Citim:
Po citoj ato që tha briseide


Po atehere duhet folur vetem me ata qe kane nje jete te plote??? S'besoj te ndryshon jeta ty(jo ti si Kotka) kur rri ne forum,pasi jeta vazhdon...



JAM DAKORD QE JETA VAZHDON, POR UNE KETU NUK JAM PER TE BERE SHOQERI ME FORUMISTA QE KANE NJE JETE TE PLOTE, THJESHT JAM KETU PER TE NJOHUR VEHTEN TIME...........

__________________
Nuk mjafton te mendojme se duhet vepruar ndryshe...duhet te fillojme te mendojme ndryshe... dhe vetem atehere fillojme te veprojme ndryshe.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Korrik 2007 16:49
kotka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kotka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kotka (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė kotka't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: kotka Shto kotka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kotka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Strong
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 19/06/2006
Vendbanimi: Sex Land
Mesazhe: 60

lol

Goca mos besoni ça thon kto çunat maskarenj se ekziston shqoeria virtuale sidomos kur o pak reale me raste ...
kush o per shqoeri ktu nga evropa te flasi lirshem pa frik ne pv se jam gati tju mbaj me zjar shoqeror deri sa te lodheni :-p

__________________
La plus belle chose que dieu a cree est la Vagine...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Korrik 2007 13:11
Strong nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Strong Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Strong (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Strong't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Strong Shto Strong nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Strong nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
oliinter
Veteran ne forum

Regjistruar: 01/10/2004
Vendbanimi: brunssum netherland
Mesazhe: 3833

nice topic por kush e ka hap se hahahaha
ish moderatori im me i preferum (se dola nga tema)


kur je perpara ekranit gjithmone pretendon se personi ne anen tjeter te ekranit eshte nje njeri qe te kupton dhe qe ndan me ty shume momente te ndodhura gjate dites.

eshte shoqeri e bukur dhe mendoj qe te ngelet vetem nepermjet ekranit pasi realiteti transformon

__________________
pulave ju ka hije te kakarisin vetem ne kotec!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Korrik 2007 14:10
oliinter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė oliinter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me oliinter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: oliinter Shto oliinter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto oliinter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ornela
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 11/12/2005
Vendbanimi: Itali
Mesazhe: 136

Per mendimin tim eksiston dhe pse eshte shum e rrallte ne krahasim me mundesine qe ke per te njohur persona.


__________________
L'amicizia č pił importante dell'amore: se riesci a capirlo in tempo forse non tutto č perduto..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Shkurt 2008 08:09
Ornela nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ornela Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ornela (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ornela Shto Ornela nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ornela nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

kjo eshte teme interresante. mua personalisht kurr nuk me ka shty kurjoziteti ose me mire do them se nuk ja kam varur shume tipave qe hynin ne forume si ky me pare. nuk ka shume kohe qe hyra ktu per here te pare, dhe ndjeva nje kenaqesi minutin e pare. per mua kjo eshte nje gje shume pozitive, se nuk e kam tipin qe kaloj shume kohe me njerez, dhe kurr nuk me shtyn interresi te njihem me shume njerez ne pergjithesi, por ktu sikur me duket me e kollajt. nuk di si ta afroj miqesine time me njerez qe nuk i njoh! kjo ka qene gjithmone nje dobesi e imja gjithe jeten, por ktu e di se kam filluar te njoh shume tipa te lezetshem, vetem duke lexuar shkrimet e tyre.  ne imagjinaten time i kam pikturuar ca ftyra shume te bukura nga shkrimet qe kam lexuar.p.sh pak dite me pare lexova shkrimin e nje goce ktu dhe ne pune e kapa veten duke imagjinuar jeten e saj te perditshme, fytyren e saj. kjo me dha nje kenaqesi shpirtrore se fjalet qe lexova e di se vijnin nga nje shpirt i bukur. ta them te drejten se jam edhe pak dembel (burn ou)t ne pune po kjo ma beri diten te kaloje ok. heh!!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Shkurt 2008 01:47
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kotka
.....

Regjistruar: 21/06/2007
Vendbanimi: .....
Mesazhe: 3612

Kurti ke shume te drejte, ndihmon shume here ne komunikimin dhe qartesimin e gjerave ne vehten tende dhe jo gjithmone i besohet, por megjithate "ngjalat shumerreshqitese" njihen shpejt, nuk eshte veshtire ti dallosh edhe neper forume ashtu si edhe ne jete.

__________________
Nuk mjafton te mendojme se duhet vepruar ndryshe...duhet te fillojme te mendojme ndryshe... dhe vetem atehere fillojme te veprojme ndryshe.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Shkurt 2008 15:55
kotka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kotka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kotka (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė kotka't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: kotka Shto kotka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kotka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Pleshtja
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 20/06/2007
Vendbanimi: U.S.A
Mesazhe: 196

Shoqerise virtuale ndoshta nuk i besoj shume por ama i jap jete, mundohem te jem e paster dhe e vertete deri aty ku duhet. E vleresoj shume kete komunikim qe bejme me njeri-tjetrin, qofte me seriozitet ashtu edhe pa seriozitet sepse dashje pa dashje kur te mbyllesh kompjuterin diçka e merr me vete...nje mendim, nje fjale me shume, nje buzeqeshje ndonese e fshehur pas ekranit por e ndjere per nje çast, nje kuriozitet qe te ben te flasesh me vete per arsyen qe nuk e dije me pare? E shume e shume te tjera favorizime qe na jep virtualiteti. Nje shok apo nje shoqe nuk do te thote qe te jete gjithmone dakord me ate qe shprehim prandaj edhe nese grricemi nga pak nuk ka rendesi...

Kam respekt per te gjithe ju miq te dashur, kudo qe jene e çfare do "nikname" qe keni!

Kotka te puth   

__________________
If you plan for nothing - you will surely get there.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Shkurt 2008 16:13
Pleshtja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Pleshtja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Pleshtja (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Pleshtja't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Pleshtja Shto Pleshtja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Pleshtja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kotka
.....

Regjistruar: 21/06/2007
Vendbanimi: .....
Mesazhe: 3612

Edhe une te puth fort Pleshtja.

Ja p.sh. kurti, pleshtja eshte nje nga ato shoqet e mija qe une mund te flas hapur dhe pa doreza me te, pa kufij dhe limite moshe apo konditash familjare.

Dikush ketu mua personalisht me ka ndihmuar shume moralisht, emocionalisht, mentalisht, qe ndoshta ne real life nuk do te kishim kurre rastin as te bisedonim dhe ndofta dhe as te salutoheshim.

Ja kjo eshte vertetesia e forumit kur ke fatin te komunikosh me njerez te ndershem dhe te dhimbsur.

__________________
Nuk mjafton te mendojme se duhet vepruar ndryshe...duhet te fillojme te mendojme ndryshe... dhe vetem atehere fillojme te veprojme ndryshe.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Shkurt 2008 16:21
kotka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kotka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kotka (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė kotka't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: kotka Shto kotka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kotka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 12:08 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 12 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Tema Shoqerore > A duhet ti besojme shoqerise virtuale.

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.