Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Tema Shoqerore > C'mendoni per Facebook?
Gjithsej 28 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
bruni22
W la mussa

Regjistruar: 30/04/2008
Vendbanimi: mu ke guri, qe bon xixa
Mesazhe: 1800

Citim:
Po citoj ato që tha Enya
                  Cfare mendoj?

     Humbje kohe. Shoqerite ne Europe ndoshta zgjasin dhe ju besoni, ndersa ketu ne Amerike shoqerite jane fallco, ashtu sikurse dhe dashurite.

[/font] [/B]


uaaaaa!!!! sa pesimiste vajza
enya me fal po ca lidhje kan ato qe citove me lart me facebook?

un x vete se perdor shum nuk i bej 5 min.. edhe turll ma kalon

sa x privacy si c'do sit apo comunyty tjeter opsionet i ka ne dor secili prej nesh. ashtu si than dhe parafolsit lezhjani-82 & lela_dr

__________________
"tie ciu' in pe de mussa che in carru de bo"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Prill 2009 07:28
bruni22 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bruni22 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bruni22 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bruni22 Shto bruni22 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bruni22 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
eliz
Veteran ne forum

Regjistruar: 16/10/2003
Vendbanimi: Toke
Mesazhe: 1679

S`kam shume kohe qe e kam hap pas nje ftese qe me beri nje i njohur.Perndryshe as qe kisha ndermend.Por tani me behet qefi qe e hapa pasi kam gjetur nje shoqe durrsake nga e kaluara qe shume deshire kam ta takoj

__________________
E vetmja here qe nuk do ia arrish,do te jete perpjekja e fundit.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Prill 2009 09:15
eliz nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė eliz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me eliz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė eliz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: eliz Shto eliz nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto eliz nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AndreaPirelli
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Mesazhe: 5672

Citim:
Po citoj ato që tha aldo11


un x vete se perdor shum nuk i bej 5 min.. edhe turll ma kalon




Gjithmone e kam thene qe Interfans.org eshte shume divertent .............. nuk krahasohet as me Zeiling jo me facebook ................

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Prill 2009 12:08
AndreaPirelli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AndreaPirelli
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Mesazhe: 5672

Une dje pata nje histori shume interesante ne facebook ................... .

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Prill 2009 12:10
AndreaPirelli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Citim:
Po citoj ato që tha turll
Une dje pata nje histori shume interesante ne facebook ................... .


Me pak fjale nuk tregohet mo trull?

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Prill 2009 12:34
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

Fb eshte bere si em.  La mm chose. Gjithsesi ia kalon kendshem kur qellon on me nja 3 miq  dhe  behen lemsh profilet.

Mua me ka vlejtur sepse aty kam takuar miq te 8-vjecares qe kisha vite e vite qe nuk i takoja.

Nje lloj forumi,por i konceptuar ne nje fomr tjeter.

Nje account qe ne nje te neserme  pasi eshte permbushur qellimi i hapjes e mbyll fare pa problem.

fb-im te mbare popull.

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Prill 2009 19:57
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AndreaPirelli
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Mesazhe: 5672

Ajo qe me mungon shume ne facebook (dhe nje nga arsyet qe nuk e perdor shume) jane ...................... ikonat (facinat, smiles) .......

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Prill 2009 23:19
AndreaPirelli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
diabolic
bastard_inside

Regjistruar: 22/10/2003
Vendbanimi: Sa me larg forumit...
Mesazhe: 3381

Facebook ?
Hmmmmmmm e perdor sa as mua sdo me shkonte mendja , jo per gje por merr informacione per shoqnin e vjeter qe nuk do i kishe marre ose do i merje me vones.Para disa ditesh mora vesh qe nje shoqja ime priste nje beb keshtu qe pata mundesine ta uroja , pervecse edhe riafersim me nje pjese se shoqeris qe kam patur ne femijri qe gati ishin harruar fare.Per mua eshte gjenial te pakten per momentin se pastaj te kap monotonia edhe aty...

__________________
Thone se Loti i Shpirtit te vret beben e syrit...Ruaji lotet per te vdekurit!
E nese dhe per TY ajo ka vdekur.., atehere Qaj me ze miku im i shtrenjte!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Prill 2009 18:32
diabolic nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė diabolic Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me diabolic (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė diabolic't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: diabolic Shto diabolic nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto diabolic nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
agata
idealiste

Regjistruar: 20/02/2004
Vendbanimi: Utopial
Mesazhe: 2981

C'mendoni per Facebook?

Citim:
Po citoj ato që tha turll


:dukemendu :dukemendu ............. ty nuk te kam gjetur aty.............



Qe nuk me gjetur do te thote se me ke kerkuar!!!

__________________
Gjysma e asaj qe shkruaj ndoshta eshte e pa kuptimte per ju, por un e shkruaj qe gjysma tjeter te mund te arrije tek ju. FIRDUSI

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Prill 2009 19:13
agata nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė agata Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me agata (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė agata't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: agata Shto agata nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto agata nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
agata
idealiste

Regjistruar: 20/02/2004
Vendbanimi: Utopial
Mesazhe: 2981

Citim:
Po citoj ato që tha kurti
akoma nuk kam hyre ne facebook, profil t'imin jo qe jo qe s'kam hapur...
nuk kam ndonje opinion ne lidhje me facebook, thjesht nuk jam edhe aq social person...
kam nje prifil ne myspace dhe ka kohe qe nuk kam hyre aty, para disa kohesh kisha ditelindjen, dhe mora ne e-mailing tim privat nje happy birthday nga ish e dashura ime qe jeton tani ne east-coast. huh!! thashe me vete, sa me paska dashur kjo qe mbanka mend daten, dhe fillova te rreflektoj pse e lashe te iku ket goce une, sa e mire qe paska qene...:p
nje jave me vone m'u kujtua qe ditelindjen e kam ne profil ne myspace!! o sa idiot jam thashe me vete!!!:p
for a second i thought i was special



ahahahah sa me ke bere me qeshur, Si gjithmone...

Un se kam mare kurre serjozisht Facebook, por para pak kohesh gjeta disa shoqe te ngushta femijerie dhe per kete u gezova shume.
Sa per jeten private, Mendoj se pa e kuptuar ne cenojme ne menyre te vulnetshme jetes tone private ose ate te tjereve duke vendosur foto te miqve tone pa i mare leje atyre... Psh: ne profilin tim nuk kam asnje foto timen, kurse ne profilin e nje mikes time, pashe qe ajo kishte vene ca foto te miat ne oren 4 te mengjesit duke kercuer ne maje te tavolines... Me iku truri se diçka e till me ndodh vertet shume rralle.

__________________
Gjysma e asaj qe shkruaj ndoshta eshte e pa kuptimte per ju, por un e shkruaj qe gjysma tjeter te mund te arrije tek ju. FIRDUSI

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Prill 2009 19:22
agata nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė agata Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me agata (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė agata't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: agata Shto agata nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto agata nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 09:40 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 28 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Tema Shoqerore > C'mendoni per Facebook?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.