Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Tema Shoqerore > Cilin V.I.P do zgjidhnit me flejt me ju?? Vlerėsimi i Temės: 2 votime, mesatarja 3.50.
Gjithsej 37 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
ANTIPATREA
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 12/05/2005
Vendbanimi: itali
Mesazhe: 72

sikur.....

...te mundja t lundroja neper kohera......ndalesen e pare do e beja n vitet 30-40.do i fusja nje tegel :VIVIAN LEIGH.dhe do e merrja udhetimin serish per tu ndalur te KLEOPATRA,pse jo do shuaja kuriozitetin per nje nate edhe me HELENEN. e Troies.

__________________
per t shkuarat mos qaj me lot,per t ardhmen mos u lodh kot,sa je n livadh kullot,nga drapri i vdekjes nuk shpeton dot.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Shkurt 2006 10:53
ANTIPATREA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ANTIPATREA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ANTIPATREA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ANTIPATREA Shto ANTIPATREA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ANTIPATREA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
astras
larguar

Regjistruar: 14/02/2006
Vendbanimi: x
Mesazhe: 214

Very or Not Important Person...

Karakterisrikat:

1- Temperatura e trupit (+- 36.5 gC)

2- Ngjyra e flokeve-e varjueshme nen ose jo efektin e ngjyruesve...dmth te njejta.

3- Ekstermitetet- Te larmishme si te te gjithe.

4- Nderhyrjet kirurgjikale etj estetike (me t edheksuara te te ashtuquajturit VIP)

5- Ngjyra e gjakut..........e kuqeeeeeee

6- Ngjyra e lekures...ne varsi te VIP-t ose NIP-t qe perferon dikush ( e larmishme ne te gjithe nerezit ne varesi te rracave)

7- koeficenti i inteligjences- Shpesh thone se e kan nen mesataren.

8- Bukuria fizike (bruto)- Jo me emadhe se e mijra te tjereve te panjohur ne publik.

9-Efekti i idese se seksit me ta- (ndonjeri i kujton se jane Aliene)

10- Ndryshimi me te dashurat dhe te dashurit tane- vetem profesioni...dhe amplifikimi artificial.

11- Me ke VIP kam bere dahuri une?- Me te dashuren time aktuale...ajo per mua eshte VERY IMPORTANT PERSON.

PS: me kujtohet sa figure donkishoteske bejne ndonjehere vip-et pikerisht ne kohen e luftes ne kosove kur ne stacionet TV te Italise dilnin futbollistet dhe mbanin ligjerata...dhe sic e dime te gjithe...aftesia per te bere gol, nuk do te theote s enuk je i manget, ose me mire injorant.

A se desh harrova une vete jam VIP, ne vendin ku punoj...edhe ju te gjthe jeni. dhe mbase nese do me duhej te zgjidhja nje VIP do ta kerkoja ketu ne te panjohurit virtuale ne forum.

Thanks

__________________
Bye

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Shkurt 2006 14:04
astras nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė astras Kėrko mesazhe tė tjera nga: astras Shto astras nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto astras nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
roke
me AC MILAN ne zemer

Regjistruar: 19/07/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 2397

fiksimi im mbetet J.lopez dhe eshte shtuar me shume kur e pashe nje here ne Boston(3 vjet me pare me duket )bashke me B.Afleks..Eh enderra jane bejne vaki edhe dalin

__________________
respekte

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Mars 2006 03:14
roke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė roke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me roke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: roke Shto roke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto roke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
diabolic
bastard_inside

Regjistruar: 22/10/2003
Vendbanimi: Sa me larg forumit...
Mesazhe: 3381

Une vdes per Ambeten eshte femra ime ideale ... Hidhe dridhe vallen me lezet si nje zane e bukur po me ndjek e bukur eshte valleja kur kercen sorkadheja (Ambeta)

__________________
Thone se Loti i Shpirtit te vret beben e syrit...Ruaji lotet per te vdekurit!
E nese dhe per TY ajo ka vdekur.., atehere Qaj me ze miku im i shtrenjte!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Mars 2006 11:29
diabolic nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė diabolic Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me diabolic (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė diabolic't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: diabolic Shto diabolic nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto diabolic nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
unforgiven
*$*$*

Regjistruar: 08/07/2003
Vendbanimi: *$*$*
Mesazhe: 958

Citim:
Po citoj ato që tha roke
fiksimi im mbetet J.lopez dhe eshte shtuar me shume kur e pashe nje here ne Boston(3 vjet me pare me duket )bashke me B.Afleks..Eh enderra jane bejne vaki edhe dalin


Ti e paske patur kaq afer dhe nuk ke vepruar o roke!!S'je treguar Vlonjat ne kete rast..S'ka problem se e ke ne Astoria muajin tjeter J.L..Eshte e ftuar ne nga lokalet greke atu..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Mars 2006 15:01
unforgiven nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė unforgiven Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me unforgiven (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: unforgiven Shto unforgiven nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto unforgiven nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Cindi
larguar

Regjistruar: 01/09/2005
Vendbanimi: arratisur
Mesazhe: 2664

Citim:
Po citoj ato që tha unforgiven


Ti e paske patur kaq afer dhe nuk ke vepruar o roke!!S'je treguar Vlonjat ne kete rast..S'ka problem se e ke ne Astoria muajin tjeter J.L..Eshte e ftuar ne nga lokalet greke atu..



Na thuaj emrin e lokalit te dergojme keta garipat tane te Bostonit, te cmallen me trute e J.L.

__________________
arratisur syrgjynosur...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Mars 2006 15:38
Cindi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Cindi Kėrko mesazhe tė tjera nga: Cindi Shto Cindi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Cindi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
roke
me AC MILAN ne zemer

Regjistruar: 19/07/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 2397

Citim:
Po citoj ato që tha football


Na thuaj emrin e lokalit te dergojme keta garipat tane te Bostonit, te cmallen me trute e J.L.


Po hajde dhe ti me ne se mbase anullon vajtjen Xheniferi dhe mos te na veje rruga dem(bosh).

__________________
respekte

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Mars 2006 08:15
roke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė roke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me roke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: roke Shto roke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto roke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Cindi
larguar

Regjistruar: 01/09/2005
Vendbanimi: arratisur
Mesazhe: 2664

Citim:
Po citoj ato që tha roke

Po hajde dhe ti me ne se mbase anullon vajtjen Xheniferi dhe mos te na veje rruga dem(bosh).



Roke, rruga bosh do te te veje me mua, se une as facelifting nuk kam bere, as plastic surgery dhe as burra nuk kam ndrruar deri tani. Kur ti bej keto do te njoftoj dhe do bie dakord me J.L. te bejme switch.
Pastaj pse e more personale re, kam edhe une burra garipa ne shtepi qe e pelqejne J.L. dhe marrin vrapin si te jete "perendeshe e bukurise".

Megjithate asnje gje personale nuk kisha me ty.
Just joking around. Nejse....

__________________
arratisur syrgjynosur...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Mars 2006 12:54
Cindi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Cindi Kėrko mesazhe tė tjera nga: Cindi Shto Cindi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Cindi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Animal
Writer i 1 story pa fund

Regjistruar: 03/09/2005
Vendbanimi: ne shkelqimin e syve te saj...
Mesazhe: 428

monica belluci eshte fiksimi im

__________________
para se gjithash perpiqu te jesh njeri....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Mars 2006 19:09
Animal nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Animal Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Animal (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Animal Shto Animal nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Animal nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cupka
madmoiselle!

Regjistruar: 19/06/2003
Vendbanimi: New York!
Mesazhe: 1505

keto te rejat te tera o budallacka o zuzka me duken! Nuk e kan fare konceptin e te qenit femer. Jan shume te egra, shume llacka dhe shume fallso! Nuk dine te jene te embla dhe te qeta, nuk e di por nuk me pelqejne gjekundi!
Greta Garbo po, ajo po qe ishte Femer! Figure publike por private. Kishte talentin, kishte hijeshine dhe kishte misticitetin - per kete femer ne vend do hidhja poshte kodin tim te moralit. (tradheti/besnikeri)
Ndersa nga vipsat meshkuj, aman, njeri me zuzar se tjetri. Nga s'jane futur e me ke s'jane futur. Vetem ky mendim nuk i ben te fisem ne syte tim dhe per mua si individ it is all about fisnikeria.
Greta Garbo, see you in the next lifetime!

__________________
So, so you think you can tell,
Heaven from Hell?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Mars 2006 19:40
cupka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cupka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cupka (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cupka Shto cupka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cupka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 10:34 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 37 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Tema Shoqerore > Cilin V.I.P do zgjidhnit me flejt me ju??

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.