Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Muzika > Cili eshte grupi me i mire Metal (+ Classic Rock) Vlerėsimi i Temės: 5 votime, mesatarja 4.20.
Gjithsej 8 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Massacre
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 05/08/2004
Vendbanimi: Hell
Mesazhe: 31

Gorgoroth jane nder bendet ma te mira qe me kan pelqy i kam krejt mp3 dhe live. Po jane denu dhe me duket pas koncertit te fundit qe e kan pas neper Evrope do ta burgosin nuk e di veq thashetheme kom degju per vokalistin dhe kitaristin e tyre.

__________________
Mournful night, attractive night, your dark beauty obsesses me....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Nëntor 2004 18:40
Massacre nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Massacre Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Massacre (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Massacre Shto Massacre nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Massacre nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
wydra
y'know

Regjistruar: 10/10/2004
Vendbanimi: From Beyond
Mesazhe: 982

Citim:
Po citoj ato që tha Massacre
Gorgoroth jane nder bendet ma te mira qe me kan pelqy i kam krejt mp3 dhe live.


me thene te drejten vete s'i kam degjuar, prandaj s'e di...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Nëntor 2004 08:40
wydra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė wydra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me wydra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: wydra Shto wydra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto wydra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
oliinter
Veteran ne forum

Regjistruar: 01/10/2004
Vendbanimi: brunssum netherland
Mesazhe: 3833

Pershendetje!

Scorpions are the best!

__________________
pulave ju ka hije te kakarisin vetem ne kotec!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Nëntor 2004 08:53
oliinter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė oliinter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me oliinter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: oliinter Shto oliinter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto oliinter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Blaspherion
Anetar i ri

Regjistruar: 08/11/2004
Vendbanimi: Londer
Mesazhe: 3

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re gorgoroth-pol1.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 69 herė.

Meqe permendet Gorgoroth ne Krakow to Polonise thashe po fus nja 2 forto prej koncertit. Ca shoke qe kom ne Poloni me thane qe kjo ngarje kishte bo lajmet dhe faqet e pare te gazetave per 2 dite. Hallall - Hail Gaahl "The Torturer"!!!!!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Nëntor 2004 23:24
Blaspherion nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Blaspherion Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Blaspherion (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Blaspherion Shto Blaspherion nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Blaspherion nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Blaspherion
Anetar i ri

Regjistruar: 08/11/2004
Vendbanimi: Londer
Mesazhe: 3

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re gorgoroth-pol4.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 68 herė.

KOm pas dhe nje link me nja 4-5 videoklipe nga koncerti por nuk punoke, do e ken heq.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Nëntor 2004 00:00
Blaspherion nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Blaspherion Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Blaspherion (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Blaspherion Shto Blaspherion nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Blaspherion nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
wydra
y'know

Regjistruar: 10/10/2004
Vendbanimi: From Beyond
Mesazhe: 982

hallall blaspherion, pikerisht per kete po flisja

Meqe ra fjala per koncerte, keni qene ndonjehere me ndonje koncert? E kam fjalen per koncert tamam. Une jo... Ca ti bej une qe ose s'behem mbare, ose s'kam me ke te iki Tani nga dhjetori jane Rammstein, po ku dreqin, asnje nga shoqnia ime nuk do iki;(

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Nëntor 2004 21:46
wydra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė wydra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me wydra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: wydra Shto wydra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto wydra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Blaspherion
Anetar i ri

Regjistruar: 08/11/2004
Vendbanimi: Londer
Mesazhe: 3

Wydra

Mos e vrit menjen shume. Shko vetem, shoket i gjen atje ne koncert. Une nuk e di ku je ti (hyba ja wiem) po ma do menja se po te njejtat ftyra vijne ne koncerte (si ketu ne Londer) dhe gradualisht fillon dhe krijon rrethin.

Te ky forumi tjeter kom fut ca foto te Gorgoroth nga ai koncerti:

http://www.forumishqiptar.com/showt...03&page=2&pp=15

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Nëntor 2004 23:40
Blaspherion nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Blaspherion Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Blaspherion (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Blaspherion Shto Blaspherion nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Blaspherion nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
wydra
y'know

Regjistruar: 10/10/2004
Vendbanimi: From Beyond
Mesazhe: 982

hehe, masz racje

mire e ke ti, puna eshte qe une s'jam nga ato te fortat, nuk ma mban te shkoj ashtu vetem... Le qe eshte ne nje qytet tjeter, ne te cilin s'kam qene ndonjehere S'kam fat fare per kshu punesh

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Nëntor 2004 10:46
wydra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė wydra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me wydra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: wydra Shto wydra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto wydra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ingmetalboy
without a trace

Regjistruar: 06/12/2004
Vendbanimi: wherever I may room
Mesazhe: 1008

Hej cuna dhe goca une kisha veem nje pyetje te vocke.
Si ndihemi kur degjoni muzike rock (hard, metal, soft everything)?
Do te degjonit nga mengjezi deri ne darke pa pushim?
Une vete nuk besoj qe do te lodhesha ndonjehere se degjuari.
Lum si ju qe jeni jashte dhe keni mundesi te shikoni koncerte sa te keni qef. Ketu ne Shqiperi nuk jane edukuar akoma njerzit.
Une vetem ne nje koncert te Metallica kam qene. Indianapolis- Usa dhe me eshte dukur sikur kam kapur qiellin me dore.
Grupet qe pelqej me shume tani jane System of a down, Lacuna Coil, Godsmack, Nightwish.
Por maja per mua jane METALLICAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Respekte te gjitheve.

__________________
"Just because some of us can read and write and do little math, that doesn't mean we deserve to conquer the Universe."- K. Vonnegut

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Janar 2005 15:05
ingmetalboy nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ingmetalboy Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ingmetalboy (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ingmetalboy Shto ingmetalboy nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ingmetalboy nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
wydra
y'know

Regjistruar: 10/10/2004
Vendbanimi: From Beyond
Mesazhe: 982

mua me rrofte qe jam jashte, se s'jam bere mbare per asnje dreq koncerti!

System of a down jane klas fare, ke te drejte. Edhe Godsmack i kam.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Janar 2005 21:43
wydra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė wydra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me wydra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: wydra Shto wydra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto wydra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 23:54 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 8 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Muzika > Cili eshte grupi me i mire Metal (+ Classic Rock)

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.