Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Letrare te rinj fringo (me qese)
Gjithsej 17 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
LiL__TrEaSuRe
~mOlLa mE sHeRbEt~

Regjistruar: 16/11/2003
Vendbanimi: [ @ my pimp's lap ]
Mesazhe: 596

ah sikur...

Sikur te isha gjarper
do te te kafshoja
sikur te isha det
me ujin tim do te mbuloja
sikur te isha engjell
do te te ndricoja
sikur te te kisha prane
DO TE TE PALLOJA

__________________
*BeNd dOWn bOi, dO tHiz shIeEt LiKE yU NEva dD, i WNt YO LIpZ 2 SUcK oN ma CLiTt...*

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Janar 2004 15:35
LiL__TrEaSuRe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė LiL__TrEaSuRe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me LiL__TrEaSuRe (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė LiL__TrEaSuRe't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: LiL__TrEaSuRe Shto LiL__TrEaSuRe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto LiL__TrEaSuRe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
DiKuShi
Student

Regjistruar: 02/08/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 46

Talking

sa koh kisha pa i nigju!!!!!!!!!!111 hahahahahahahah njish ishin

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Janar 2004 15:35
DiKuShi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė DiKuShi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me DiKuShi (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: DiKuShi Shto DiKuShi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto DiKuShi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Bledumi
----------

Regjistruar: 06/09/2003
Vendbanimi: Tr
Mesazhe: 2110

Citim:
Po citoj ato që tha njeriu xx.
Une pi birre,ti pi kos
se te thashe mos u merakos
une pi konjak ,ti pi dhall
se te rashe 1 shpulle ma bej hallall
une ha buke ti gjel deti
MA LE 1 HERE SE SU BO QAMETI



haahahahahahahahahahaha
ahahahahahahahahahahaahahahaha e modhe fare kjo XX..:p..

P.S gjel deti = il gjelo del deto...

__________________
Leku shkon e vjen, shoqerine nuk ke ku e gjen.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Janar 2004 22:39
Bledumi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Bledumi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Bledumi (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Bledumi Shto Bledumi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Bledumi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
asnjeans
gjeometer rrugesh

Regjistruar: 06/11/2003
Vendbanimi: ime per ime uk
Mesazhe: 302

kasapi
mu ke ura me tri tela
xhaj rizajt i ngordhi pela
theri lopen me gjith vic
dhe gomarin me kerric............

__________________
me epsh ja thith buzet e saj m.gj.th tymi jetmarres neper mushkeri kalon me teper se gjithcka ciagren dashuroj

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Janar 2004 23:16
asnjeans nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė asnjeans Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me asnjeans (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: asnjeans Shto asnjeans nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto asnjeans nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
asnjeans
gjeometer rrugesh

Regjistruar: 06/11/2003
Vendbanimi: ime per ime uk
Mesazhe: 302

modernizimi

kuksi ri ka ber ndryshime
hecen treni rruge makine
ka ndertu gjimnaz me 4'ter klase
dhe banjore me derrase

__________________
me epsh ja thith buzet e saj m.gj.th tymi jetmarres neper mushkeri kalon me teper se gjithcka ciagren dashuroj

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Janar 2004 23:19
asnjeans nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė asnjeans Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me asnjeans (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: asnjeans Shto asnjeans nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto asnjeans nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
asnjeans
gjeometer rrugesh

Regjistruar: 06/11/2003
Vendbanimi: ime per ime uk
Mesazhe: 302

kryqezimi i cerrikut

top ketu e top atje
topen per pune se ke
po qe per te pire po qe per te vjeth
topen t'parin e ke

__________________
me epsh ja thith buzet e saj m.gj.th tymi jetmarres neper mushkeri kalon me teper se gjithcka ciagren dashuroj

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Janar 2004 23:31
asnjeans nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė asnjeans Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me asnjeans (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: asnjeans Shto asnjeans nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto asnjeans nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
asnjeans
gjeometer rrugesh

Regjistruar: 06/11/2003
Vendbanimi: ime per ime uk
Mesazhe: 302

tabakane

une jam koli i zyras
ju kap per b***e ju per plas
ne me kolin behemi 3
i kendojme gocave

__________________
me epsh ja thith buzet e saj m.gj.th tymi jetmarres neper mushkeri kalon me teper se gjithcka ciagren dashuroj

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Janar 2004 23:35
asnjeans nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė asnjeans Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me asnjeans (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: asnjeans Shto asnjeans nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto asnjeans nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
LiL__TrEaSuRe
~mOlLa mE sHeRbEt~

Regjistruar: 16/11/2003
Vendbanimi: [ @ my pimp's lap ]
Mesazhe: 596

ok ja edhe 1 tjeter

Trotuari im,ty te njoh c'do pllake
di numri e tyre dhe se sa je i gjate
eci siper teje dhe pres pa pushim
kush do te ndaloje sot per 1 "bisedim"?
kepucet po me lodhin,pamja s'ndryshon
e kuqe,portokalli jeshile
makinat vijne e shkojne
nuk shtyhet me keshtu ,jeta s'ka kuptim
do shkoj tek lokali mos gjej ndonje Trim

Titulli i vjershes "SEMAFORISTJA"


P.S. mu be qefi bledumi qe te kishte pelqyer:il gjelo del deto :p

__________________
*BeNd dOWn bOi, dO tHiz shIeEt LiKE yU NEva dD, i WNt YO LIpZ 2 SUcK oN ma CLiTt...*

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Janar 2004 02:07
LiL__TrEaSuRe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė LiL__TrEaSuRe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me LiL__TrEaSuRe (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė LiL__TrEaSuRe't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: LiL__TrEaSuRe Shto LiL__TrEaSuRe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto LiL__TrEaSuRe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
LiL__TrEaSuRe
~mOlLa mE sHeRbEt~

Regjistruar: 16/11/2003
Vendbanimi: [ @ my pimp's lap ]
Mesazhe: 596

titulli ne fund....

Ne frontin e anijes hape krahet ti
porsi ajo vajza e filmit "Titanik"
prisje Di Capriote te perqafonte
.......te shtyu pianeci qe cakmak kerkonte!!!

Titulli i vjershes "Ajo qe humbi ne vale te detit"

__________________
*BeNd dOWn bOi, dO tHiz shIeEt LiKE yU NEva dD, i WNt YO LIpZ 2 SUcK oN ma CLiTt...*

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Janar 2004 02:11
LiL__TrEaSuRe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė LiL__TrEaSuRe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me LiL__TrEaSuRe (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė LiL__TrEaSuRe't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: LiL__TrEaSuRe Shto LiL__TrEaSuRe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto LiL__TrEaSuRe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
jimmy84
Veteran ne forum

Regjistruar: 11/12/2003
Vendbanimi:
Mesazhe: 1021

Kena shkolle me 4 klase
Kena sharre me na pre derrase
Kena furre me na pjek buke
Lum si ne qe rrojme ne Puke

Titulli: Kooperativa


Leter na paska cue qeveria
me u tufezue bagetia
gezim i madh ne bjeshket tona
asht ba qumeshti me tollona
po i thote Deda femijes se tija:
Shko pi sise ke Nane Partia


P.S Edhe keto ma merr mendja se keni kohe pa i degjuar

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Janar 2004 12:40
jimmy84 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė jimmy84 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me jimmy84 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė jimmy84't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: jimmy84 Shto jimmy84 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto jimmy84 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 16:25 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 17 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Letrare te rinj fringo (me qese)

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.