Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Antaret e FH mblidhen se bashku
Gjithsej 12 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Citim:
Po citoj ato që tha erzeni_be
s'eshte Amor qe do te jete kunder , te mblidhemi te gjithe te ketu te qendra e Europes... Bruxelles 

C'est une belle proposition

Citim:
Po citoj ato që tha briseide
Amori e Eria te sjellin popcorn thnx


Briseide,mos na ngaterro me taljont qe kane vere 5 muaj ne vit,pop corns jane teper te lehte per ne arinjte polare .Ne kendej jetojme ne bjeshke 12 muaj ne vit,jemi mesuar me gjera me te renda(djathe te stazhionuar,birre,wurst...) Une,Eria dhe Erzeni kemi veshur trikot e leshit qe ne fund te gushtit

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Modifikuar nga amor alucius datė 22/09/2007 ora 13:13

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Shtator 2007 13:00
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Venecia dhe karnavalet

Nese e keni seriozisht ju le un vendtakimin dhe daten. Eshte e sigurt qe realizohet.

Venecia ditet e karnavaleve e te maskave keshtu qe kush don me rujt anonimitetin te veje maske.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Shtator 2007 13:31
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Eria
... smile ...

Regjistruar: 19/10/2005
Vendbanimi:
Mesazhe: 10645

Citim:
Po citoj ato që tha amor alucius

C'est une belle proposition



Briseide,mos na ngaterro me taljont qe kane vere 5 muaj ne vit,pop corns jane teper te lehte per ne arinjte polare .Ne kendej jetojme ne bjeshke 12 muaj ne vit,jemi mesuar me gjera me te renda(djathe te stazhionuar,birre,wurst...) Une,Eria dhe Erzeni kemi veshur trikot e leshit qe ne fund te gushtit





Bob,bon...Une kam nje ide me te mire.
Keni degjuar per Oktoberfest ne Mynih ju?
Atje po ia vlen te takohesh ,plus qe ngrohet atmosfera se ka birre plot !
He si ju duket?

Ps.Sa per trikot e leshit.....,sot jemi bere per tu marre mesysh.Shkelqen dielli mu si per vere !
Leqe po afrohet tetori,muaji me i bukur ne absolut ketu ne Deutschland.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Shtator 2007 13:53
Eria nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Eria Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Eria (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Eria Shto Eria nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Eria nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
buzeqeshja
studente

Regjistruar: 26/11/2005
Vendbanimi: mbi libra...
Mesazhe: 3155

Nuk e kuptoj pse e keni me kaq pertese qe te njiheni me njeri-tjetrin pas kaq shum kohesh qe komunikoni bashke apo ngaqe shum prej hush shtiren ktu dhe pastaj kan frik mos zbulohen kush ne te vertet nejse ajo imja ishte vetem nje ide pastaj si ta shikoni ju.

__________________
ciņ che ci distingue dagli animali e che noi parliamo,sentiamo,pensiamo e amiamo

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Shtator 2007 14:39
buzeqeshja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė buzeqeshja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me buzeqeshja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: buzeqeshja Shto buzeqeshja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto buzeqeshja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Citim:
Po citoj ato që tha Eria
Bob,bon...Une kam nje ide me te mire.
Keni degjuar per Oktoberfest ne Mynih ju?
Atje po ia vlen te takohesh ,plus qe ngrohet atmosfera se ka birre plot !
He si ju duket?

Ps.Sa per trikot e leshit.....,sot jemi bere per tu marre mesysh.Shkelqen dielli mu si per vere !
Leqe po afrohet tetori,muaji me i bukur ne absolut ketu ne Deutschland.


Heres te fundit qe isha ne Oktoberfest ishin shkurtuar goxha fundet e atyre sherbyeseve. Eria,po mundohesh te na mashtrosh me birre te vime atje? Apo meshkujt me minifundet e atyre?hahahaha! E keqe!

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Shtator 2007 15:40
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Nigo
i larguar

Regjistruar: 19/03/2006
Vendbanimi: .........................................
Mesazhe: 1757

Citim:
Po citoj ato që tha amor alucius
Per opcionin e pare hajdeni tek une,per te dytin do perplasemi ke Eria


Shyqyr Zotit se keni planifiku me ardh ke mu.... :pPor dhe po të vinit Nürnberger Bratwurste kam për të gjithë....Amor po erdhët mer ca Brotche se Senf do sjelli Eria   

__________________
..............................................................

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Shtator 2007 21:04
Nigo nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Nigo Kėrko mesazhe tė tjera nga: Nigo Shto Nigo nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Nigo nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Tema u pastrua nga chit chatet e teperta.

Kush vazhdon akoma, kokes e ka

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Shtator 2007 13:30
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
METAXA
Inspektor

Regjistruar: 10/01/2003
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 414

Citim:
Po citoj ato që tha buzeqeshja
Nuk e kuptoj pse e keni me kaq pertese qe te njiheni me njeri-tjetrin pas kaq shum kohesh qe komunikoni bashke apo ngaqe shum prej hush shtiren ktu dhe pastaj kan frik mos zbulohen kush ne te vertet nejse ajo imja ishte vetem nje ide pastaj si ta shikoni ju.


E para e punes njerezit kane pune dhe shoqeri jashte virtualistanit sa te haje qeni dhe skane shume kohe te merren me gjera te tilla. E dyta une (dhe shume si une) psh e kam me pertese sepse ato dy tri kokrra qe njoh ketu (mire) i takoj dhe per te tjeret sme pret fort malli. Jane provuar dhe me perpara keto lloj takimesh dhe nuk kane rezultuar te suksesshme, sepse seicili prej nesh do bente muhabet vetem me dy tre kokrra dhe mbremja do shperndahej shume shpejt. Kshuqe nuk ka te beje me shtirjen (them une). Ti psh je takuar me ndonje forumist qe e ke atje afer dhe qe i ke ne msn dhe flet shpesh? Pershtypja me thote jo. Nejse pa dashur te te pres hovin buzeqeshje, per mendimin tim nis e tako ato qe ke afer dhe qe njifesh mire me to ne forum, shiko njeher a shtiren ato dhe pastaj hajde duke e zgjeruar rrethin.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Shtator 2007 10:26
METAXA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė METAXA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me METAXA (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė METAXA't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: METAXA Shto METAXA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto METAXA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
buzeqeshja
studente

Regjistruar: 26/11/2005
Vendbanimi: mbi libra...
Mesazhe: 3155

Citim:
Po citoj ato që tha METAXA


E para e punes njerezit kane pune dhe shoqeri jashte virtualistanit sa te haje qeni dhe skane shume kohe te merren me gjera te tilla. E dyta une (dhe shume si une) psh e kam me pertese sepse ato dy tri kokrra qe njoh ketu (mire) i takoj dhe per te tjeret sme pret fort malli. Jane provuar dhe me perpara keto lloj takimesh dhe nuk kane rezultuar te suksesshme, sepse seicili prej nesh do bente muhabet vetem me dy tre kokrra dhe mbremja do shperndahej shume shpejt. Kshuqe nuk ka te beje me shtirjen (them une). Ti psh je takuar me ndonje forumist qe e ke atje afer dhe qe i ke ne msn dhe flet shpesh? Pershtypja me thote jo. Nejse pa dashur te te pres hovin buzeqeshje, per mendimin tim nis e tako ato qe ke afer dhe qe njifesh mire me to ne forum, shiko njeher a shtiren ato dhe pastaj hajde duke e zgjeruar rrethin.




I dashur Metaxa nuk e kuptoj pse e merrni kaq personale kte pune....
Un skam takuar asnje forumist sepse nuk i kam afer asnje se po ti kisha afer i kisha takuar me gjithe qejf,gjithsesi un nuk e dija se jan bere dhe her te tjera perpjekje per te ber takime te tilla dhe sjan arritur?!
Esht e verte qe kjo esht nje shoqeri virtuale dhe ndoshta esht me mire ta leme te tille,por esht difekti im qe jepem shum mbas shoqerise si ne realitet dhe ne virtualitet.

Gjithe te mirat nga buzeqeshja

__________________
ciņ che ci distingue dagli animali e che noi parliamo,sentiamo,pensiamo e amiamo

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Shtator 2007 10:57
buzeqeshja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė buzeqeshja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me buzeqeshja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: buzeqeshja Shto buzeqeshja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto buzeqeshja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
diabolic
bastard_inside

Regjistruar: 22/10/2003
Vendbanimi: Sa me larg forumit...
Mesazhe: 3381

Tani une nje gje skuptoj.
Pse duhet te kem ndrojtje une qe te takoj ndonje forumist tjeter.
Mos valle duhet te me gjykoj ?
Mah...
Edhe nese e ben une sndihem inferior ndaj askujt keshtu qe edhe nese thote ua ky qenka diabolicu nuk me rref fare.
Kurioziteti qendron gjithmon dhe eshte kenaqsi te flasesh me njerzit sy me sy dhe te dish se me kč ke folur per vite te tera pa ja ditur fytyren .
Dikush tha qe egzistojn fotot gje qe me duket si pa lidhje se ne takim nuk do behen mbleserira ose do lindin dashuri (tani si dihet po nejse :p ) por thjesht do kemi kenaqsine e te mbledhurit te gjithe se bashku (ata qe do jene te pakten).
Sa per qytetin zgjidheni ku te doni se ne gati jemi.
Si gjithmon Lelen e kam yll bote dhe e di ajo qe jam holle nga leket une dhe skam leke te paguaj trenin per te shkuar ne ndonje qytet tjeter dhe propozoi padoven.
Nejse gjithesi edhe idea e puntorit qe te takohemi per karnavale ne venezia me pelqeu ose edhe ajo e Erias qe te takohemi te bavaria fest.
Gjithsesi ne jemi gati ...
Te na rroj partia dhe posht sabotatoret :p

__________________
Thone se Loti i Shpirtit te vret beben e syrit...Ruaji lotet per te vdekurit!
E nese dhe per TY ajo ka vdekur.., atehere Qaj me ze miku im i shtrenjte!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Shtator 2007 11:42
diabolic nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė diabolic Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me diabolic (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė diabolic't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: diabolic Shto diabolic nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto diabolic nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 22:16 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 12 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Antaret e FH mblidhen se bashku

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.